Jump to content

ZiggyMan

 • הודעות

  297
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ZiggyMan

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

17

מוניטין

 1. התנהלתי מספר שנים עם אוקטביה טורבו דיזל ידנית 2 ליטר 2007, בתוואי דרך דומים (כבישי הגליל) ונהיגה אגרסיבית פה ושם, והצריכה הממוצעת הייתה 1 ל18. וזה רכב גדול וכבד בהרבה. בנסיעה בין עירונית הגעתי גם ל1:20.
 2. @tzvipper משום מה יש לי תחושה שלא קראת את התגובה הראשונה שלי בכלל.
 3. @tzvipper פספסת את הנקודה. אני לא בעד גיר כזה או אחר (אני חושב שכל אחד טוב לסוג אחר של נהיגה ונהגים) אלא רק שללתי את הטענה בדבר האדם טיפש במערכת.
 4. לאדם יש יתרון חשוב על פני כל מערכת אוטומטית דיגיטלית מתוחכמת; הוא יודע את העתיד. למעשה הוא קובע אותו. הוא יודע שכעת הוא לפני עקיפה, שהכביש רטוב ומחליק, שמתקרב סיבוב, שנדרשת בלימת מנוע, שמתקרבת עליה או שבהילוך גבוה יותר הרכב יסע אותו דבר רק בלי גז. יש גירים שמתיימרים לנסות לעשות את כל זה (ואפילו מוכווני GPS לעליות וירידות) אבל בפועל טרם נתקלתי באחד שעושה הכל כמו שהנהג רוצה וצריך, ובמהירות הנדרשת. בסופו של דבר כל גיר מגיע לאן שצריך, השאלה כמה זמן לוקח לו להבין לאן צריך.
 5. ZiggyMan

  תיקון סטייה מנתיב

  ברור. גם כשחותכים אותי בכביש אני מקפיד לאותת לפני שאני סוטה, ולא משנה באיזו מהירות, או כמה האידיוט קרוב. בהצלחה.
 6. ZiggyMan

  תיקון סטייה מנתיב

  "לא מכיר" "לא יתכן" ושאר מילים מגוונות עם או בלי מרכאות כפולות עדיין לא ישנו את העובדות. יתכן מאוד שקבוצה גדולה שחושבת עצמה למשהו טרם נתקלה בבעיה, או שמא טרם עלתה על הרכב שבו הורגשה הבעיה, או שאפילו - לא עלינו - לא באמת מאתגרת את הרכבים שברשותה, ולכן מבסוטה. שיהיה לכן לבריאות, תמשיכו ואל תסטו לעולם ועד. אני לא משכנע אף אחד לעשות משהו שלא טוב לו.
 7. ZiggyMan

  תיקון סטייה מנתיב

  כשנוהגים בנהיגת סבתא, עם יד על ההגה, ראש בעננים ועיניים בוויז, בהחלט צריך מערכת כזו, כי הסטייה תגיע. לנהגים שמרוכזים בכביש, מתכננים עקיפות בדיוק מושלם, סיבובים כמו שצריך ונמצאים ב100% בדרך, כל דחיפה קטנה של ההגה גורמת להם לאבד את הביטחון ברכב שהם נוהגים בו. אולי למי שנוסע בפקקים בכבישי המרכז זה טוב, אבל למי שביום יום נוסע בדרכים הרריות, כבישים חד נתיביים ושאר דברים שרוב הציבור לא נתקל בו בד"כ - זה אסון.
 8. ZiggyMan

  תיקון סטייה מנתיב

  אני. לדעתי זה סיכון בטיחותי כשנוהגים במהירות גבוהה בסיבובים, ועוברים נתיב או לשול כדי להצמיד את הפניה. פתאום אתה צריך להתחיל להלחם בהגה ב130 קמ"ש וצפונה, כשכל מילימטר בתזוזה מדוייק.
 9. לא הבנתי דבר אחד: עדיין צריך לחדש את הרשיון כשהוא פג ואז מקבלים עד גיל 70? אם כן, אז מה הקטע? עושים רפורמה עלק, אז למה לא פשוט לשלוח לכולם רשיון תקף עד 70 וזהו? למה צריך לשלם ולחדש שוב? למה לעשות הכל כל כך עקום?
 10. הבעיה קיימת גם בקטע הכביש (85) שבין צומת חנניה לצומת רמה. בימים אלו קטע הכביש הזה מורחב ונסלל מחדש, ואכן נראה שמבצעים שם הערמה של שכבות על גבי שכבות של זיפזיף וחצץ בגדלים שונים בגובה משמעותי מאוד - כנראה כדי להתגבר על זה.
 11. אני חושב שכל הכתבה הזו היא חתיכת פרסומת קנויה. כתובה בצורה מעצבנת ולא עניינית, ואת כל הדברים החשובים בה היה אפשר למצות ב10 שורות, ופחות תמונות של רכבים הרוסים.
×
×
 • תוכן חדש...