Jump to content

ZiggyMan

 • פרסום הודעות

  252
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

6 נייטרלי

1 עוקב

אודות ZiggyMan

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לABS נורת תקלה משלה. אין כל קשר בין הדברים.
 2. לגבי וינקרים "אורות חירום". אני גר בצפון, ויש תקופות בחורף שאני יוצא קבוע בבוקר בערפל. יש ימים שהערפל כבד ברמות מטורפות, ופשוט לא רואים כלום מעבר ל5~7 מטרים. בימים כאלה אני שם לב לרכבים אחרים שדווקא את הוינקרים רואים, ואת אורות הערפל פחות. אישית מדליק רק אורות ערפל, אבל כבר היו מקרים שהייתי חייב להדליק אורות חירום כי אחרת לא יראו אותי.
 3. הוא נראה עומד באותו מקום. אני מניח שהוא יכול להזיז רכב ולהחזיר אותו למקומו. מצוקת החנייה היא בעיקר בערב/בוקר. כל שאר היום פנוי לשטויות שלו.
 4. תודה ישה. בדקתי שוב, וכל הרכבים עם טסט. כולל אחד שעבר טסט השבוע (!!) אוטו שלא הייתי מאמין שבכלל נוסע.
 5. בחורף מפעיל חימום גבוה ברגלים, ופותח חלונות. קר לי רק ברגליים.
 6. אני גר ברחוב עם מצוקת חנייה. בעקבות סכסוך של שכן מסויים עם שכן אחר, הנ"ל קנה 4 רכבים ישנים (רכבים שקונים ב2000₪ לחתיכה) והחנה אותם בשורה. כמובן עם מרווחים בינהם שגם תופסים עוד 2 חניות לפחות. הרכבים עומדים שם כבר שלושה חודשים בלי לזוז בכלל. בעיקרון לפחות שלושה עדיין עם טסט בתוקף. המדרכה לא מסומנת, כלומר חניה מותרת לכל אחד ללא תשלום. מה האמצעים (החוקיים, בדגש על חוקיים...) שאפשר לעשות כדי לטפל בזה? דיבורים עם השכן פחות באים בחשבון, לא רוצה צד בסכסוך הזה.
 7. מה שעשינו ב48. לך לחשמל רכב, ותתקין לך ביציאה מהמצבר איזה מתג או בשפה המקצועית breaker, שיעמוד בזרמי התנעה. ורק תזכור לכבות אותו לפני כל המתנה ארוכה. ניתן להתקין אותו בכל מקום ברכב.
 8. יש רכבים שהמד מאוד מושפע מזווית הרכב. הפרש בין ירידה לעליה יכול להיות יותר מפס אחד. ובאמת, מאוד מטריד שזה לא מדוייק ולא ליניארי. אני מאפס את מד הקילומטרים בכל תדלוק רק כדי לא לסמוך על המחוג שלא קשור לכלום.
 9. ועדת הכספים הודיעה היום (ד') כי בתום חידוש תקופות הרישיון לנהג חדש ונהג צעיר, יוארך רישיון הנהיגה עד לגיל 70 בעלות חד פעמית של 510 שקלים. התקנה החדשה (תכנס לתוקף ב-1 לחודש, שלושה חודשים ממועד פרסומה): לא יתקיים יותר הליך חידוש כל 10 שנים. לאחר תקופת נהג צעיר יידרש הנהג לחדש רישיון שיהיה תקף עד לגיל 70, בעלות חד-פעמית של 510 שקלים. https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/S18q776iv
 10. אם החלפת פיוז עזרה חלקית, יתכן מגעים רופפים/מלוכלכים/אכולים בבית הפיוז. נסה לנקות/להדק אותם.
 11. כן, זה היה בוקר מהנה לנהיגה. דבר נוסף; כשהנ"ל הגיש לי את הדוח הוא אמר "שהוא מסתפק הפעם ב250₪" ובפועל כולם רואים מה יצא... יש לי את זה מוקלט במצלמת רכב.
 12. רכב מאוד לא נפוץ. אין הרבה כמותו על הכביש, אבל הוא נראה כמו עוד רכב ליסינג. ברשותך לא אגיב כאן על נושא המהירות, אבל זו הייתה בערך הטענה שלו. היו פה ושם עוד רכבים (בודדים מאוד. אולי 4 עד צומת שבע) , אבל לא במקטע עם הזגזוגים. במבט לאחור כל העניין היה משחקי אגו. הוא נעקף, ניסה להשיג אותי, לא הצליח. במקרה נתקל בי שוב בצומת ראמה אחרי שהתנועה האטה את הקצב. הרגיש חייב לעשות משהו בנושא.
×
×
 • תוכן חדש...