Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, eladns כתב:

אנשים מגיעים במיוחד בשבילי ויראו אותי ויקראו לי .

לא מעייץ לך כי אני לא מומחה ולא מבין בזה כלום.

לדעתי, אם אתה יכול להבטיח לעצמך סביבה בטוחה, לך על זה.

תחטא את עמדה/דלפק, שים גידור שאנשים יהיו יותר רחוקים, תשתמש בכפפות ותחליף אותן הרבה, אני חושב ומקווה שכולם מבינים עכשיו את המצב ואמורים לכבד (פה אני ממש מקווה) את המרחב האישי שלך.

לקוח שלא רוצה לשמור - שיצא החוצה.

שאלתם איך חזרה לשגרה - כנראה שככה. עם ריחוק של 1.5/2 מטר מהסובבים אותך, תוך שמירה על היגיינה, לא לגעת בפנים, בלי נשיקות, אם לקוח מגיע עם חלק שאתה צריך להחזיק את כמובן כפפות שיורדות ממך ברגע שאתה מחזיר לו את החלק.

זה מה יש.

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיכה עם שסתום לא טובה, היא לא מגינה על הלקוחות מפניך. כמי שנותן שירות להרבה לקוחות אתה יכול להפוך בקלות ל-super spreader.

החשוב ביותר - התייעץ עם הרופא שלך. 

בדוק אפשרות להתמגן עם מסיכה + משקף. חיטוי של סביבת העבודה מספר פעמים ביום, וכפפות שמוחלפות בין לקוח ללקוח (אם אתה נוגע במשהו שבו נגע הלקוח).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, eladns כתב:

זה עינוי לעבוד ככה 10.5 שעות ביום!

לדעתך כמות העבודה תהיה כמו בשגרה כבר מהיום הראשון? או אולי תצנח ב40-70 אחוז? יש לזה השפעה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, EliC25 כתב:

לדעתך כמות העבודה תהיה כמו בשגרה כבר מהיום הראשון? או אולי תצנח ב40-70 אחוז? יש לזה השפעה לדעתי.

בטח תחזור

ענף הבניין לא עוצר

תקלות חשמל בבתים לא עוצרות.

שיפוצים? גם ככה הענף מת בחצי שנה האחרונה וראינו שזה לא מזיז לחנות. 

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ענף השיפוצים מת? באיזה ארץ?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירושלים.

מבחינת קנייה- איף !

באים לקנות ממש מעט ומה שקונים זה מפסק של פעם ב5 שקל של ניסקו. לא משנה מה תראה להם עיצובים וכו. 

שזה בית חדש יותר קל להראות ללקוח דברים יפים. בשיפוץ נראה שאת החשמל הם משאירים לסוף ונהפכים לגרושניקים.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, eladns כתב:

***צריך עצה חברים***

אני חולה פסוריאזיס, מחלה אוטומאנית, שהגוף תוקף את עצמו.

לפי חוזר משרד הבריאות אני בסכנה.

מה לעשות לגבי החזרה לעבודה?

אני מפחד לחזור לשרת ב80 ל100 לקוחות ביום שממש מתקרבים אליי, אני מוכר בדלפק בחנות חשמל סיטונאית.

אם עכשיו מדברים על חזרה הדרגתית לעבודה במשק, מה לעשות?

*מבחינה כלכלית - אין לי בעיה כלל וכלל עם הכסף שאני מקבל מהח"לת, הבעיה תתחיל עוד 3 חודשים.

אתה צריך לעשות את השיקול הכלכלי שלך.

מצד אחד עם בריאות לא משחקים והכי טוב עבורך פשוט להיות בבית, לפחות לא לחזור מיד,

אלא לראות מה קורה שבועיים או חודש אחרי שחוזרים מהסגר.

מצד שני, אתה מבין שאנחנו עוברים לפרק ב' - לחיות ביחד עם הקורונה 

הפרק הזה יכול להיות ארוך - שנה או שניים , אם אתה לא יכול להסתדר שנתיים בלי המשכורת

אז לא מוותרים על עבודה , עוד מעט אנשים יהרגו בשביל לעבוד. 

גם פה נכנס החלק הכלכלי יותר חזק,  אם נדבקת בקורונה במסגרת העבודה אז הבנתי שאתה נחשב מבחינת ביטוח לאומי 

כתאונת עבודה - ההשלכות הכלכליות של זה הם שמים וארץ לעומת אם תהיה בבית בלי עבודה ואז תדבק מהשכן בסופר. 

זאת אומרת אם נגזר עליך להיות חולה קורונה, אז עדיף כבר להידבק בעבודה ולא בסופר (אלא אם כן אתה המוכר בסופר). 

https://www.kolzchut.org.il/he/הכרה_בעובדים_שנדבקו_בקורונה_במהלך_עבודתם_כנפגעי_עבודה

עריכה אחרונה על ידי korola
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סרטון נחמד שאומר דברים שנאמרו פה בשרשיר לפחות עשרות פעמים אבל עדיין יש אנשים שלא השתכנעו-

• אהבתי 3
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, flytomars כתב:

סרטון נחמד שאומר דברים שנאמרו פה בשרשיר לפחות עשרות פעמים אבל עדיין יש אנשים שלא השתכנעו-

סרטון חמוד, הסבר יפה לילדים.

מצד אחד טוען הגבול הוא 1200 חולים חדשים ביום שמהם 60 מאושפזים חדשים ביום.

ואז הוא מציב יעד שאפתני של 40 חולים חדשים על מנת שלא נגיע  ל 1200.

לא יודע.. לא נראה לי מעשי . אנחנו כבר הרבה זמן בהגבלות ולא הצלחנו לרדת ל 40, איך בפתיחה נצליח להחזיק 40? 

אצלו הכל יפה. אין מתים.

במצב יציב של 1000 חולים ביום (כל יום), יש גם 30 מתים כל יום.

לפני 5 דקות, Benor כתב:

מה לגבי ישיבה מאחורי עמדה ממוגנת כמו בבתי מרקחת ? 

מבחינתי אותה תשובה, סיכון יש , ברור שעבודות עם קבלת קהל יותר מסוכנות מאשר עבודה במשרד ללא קבלת קהל.

כל אחד צריך לחשוב עם עצמו האם הוא יכול לשרוד שנתיים ללא עבודה,  והאם הוא באוכלוסיית סיכון .

חייבים אנשים בעבודות עם קבלת קהל, אבל רצוי שצעירים ללא מחלות רקע יאיישו את העמדות האלה. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, eladns כתב:

מסיכה N95 לא יודע אם אשיג.

בסופר פארם יש לקנות מסיכות KN95. קצת פחות טובות מ N95 אבל עדיין יותר טובות ממסכות כירורגיות רגילות.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל נותני השירות- משקף פנים מלא+מסיכה מתחת, שם פחות חשוב אם זה N95 או כירורגית, שתיהן יעשו עבודה טובה בעצירת הרסס המשני שזורם עם זרמי האוויר. 

משקף פנים לבד זה לא משהו, מסיכה לבד זה קצת לוקה בחסר, שניהם ביחד- שילוב מנצח. זה מה שצוותים רפואיים בכל העולם עושים, וכל עוד אף אחד לא ממש מתעטש בצורה בוטה לכיוון שלכם, היעילות של זה בעצירת רסס משני מדיבור וכדומה מאוד מאוד גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...