Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Guest הוירוס נוצר במעבדה כתב:

על פי הניו יורק פוסט ופוקס ניוז. כנסו לאתרי החדשות הללו ותראו כתבות מהיום שמעדכנות שהוירוס נוצר במעבדה. 

"מקורות אמריקנים מאמינים שהנגיף יוצר במעבדה בסין"

יש סיבה שפרסמו את זה אתמול.

אמזון נגד טראמפ: מלחמה בשווי 10 מיליארד דולר

אתמול בית המשפט אישר את ההסכם בין ממשלת ארה"ב למיקרוסופט.

אמזון הולכים להיכנס בטראמפ בכל הכוח בגלל זה.

תחכו לכתבות עצבניות במיוחד של וושינגטון פוסט נגד טראמפ בימים הקרובים. (וושינגטון פוסט שייך לאמזון)

פוקס רצו לשבח את הצעדים של טראמפ לפני הכתבות של אמזון נגדו.

אתם יודעים שהמדינה שפעלה בצורה הטובה ביותר נגד קורונה היא טייוואן?

ארגון הבריאות העולמי לא מכיר בטייוואן כמדינה אז הוא לא מפרסם את הנתונים מטייוואן.

אף מדינה בעולם לא פועלת לפי מה שעשו בטייוואן בגלל שכולם פועלים לפי ארגון הבריאות העולמי.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001325435

מנכ"ל בית החולים איכילוב מסביר יפה למה וכמה צריך לפתוח את המשק. בפירוש הוא מוכן להעלות את מספר המתים והמונשמים,

אין לו בעיה עם זה , אבל לא להגיע לקיבולת המקסימלית של המערכת.

"מערכת הבריאות ערוכה לקלוט חולים מונשמים נוספים רבים, ולכן אפשר להתחיל לשחרר את הסגר", כך אמר ל"גלובס" מנכ"ל בית החולים איכילוב, פרופ' רוני גמזו. השיחה נערכה זמן קצר לפני שמונה גמזו לאחראי על מערך בתי האבות. "אם נשחרר מעט, נעלה במספר המונשמים והמתים אבל לא נגיע לקיבולת המקסימלית של המערכת".

אבל הוא ממשיך וחושב ש 100-200 נדבקים ביום זה בסדר?

היום עם 400-500 ביום יש 100 מונשמים וזה לא מדגדג את היכולות של המערכת , אז למה לרדת ל 100-200? 

זה ישאיר אותנו עם 50 מונשמים? 

"במצב כזה, אפשר לסבול 100-200 נדבקים ביום. זה לא קרוב להקריס את המערכת", הוסיף גמזו. יש לציין כי קצב ההדבקה בימים האחרונים עדיין עמד על כ-400-500 ביום. "זה כמו ריקוד עם הווירוס, לשמור על רמה שאתה מסוגל לסבול".

בקיצור הוא מנהל טוב וכנראה גם רופא טוב , אבל במספרים הוא לא מבין.

מגבלת המערכת היא 2500 מונשמים ביום , היום ב 400 חולים ביום  יש 125 מונשמים ולכן מבחינת מגבלות המערכת אפשר להגיע לפי 20 חולים ביום

וזה 8000 חולים חדשים ביום, היום ב-400 חולים ביום יש כ-10 מתים ביום , פי 20 זה 200 מתים ביום.

העמדה שלי היא שאנחנו הולכים למערכת ארוכה של שנה לפחות , יהיו אלפי מתים בשנה הזאת .

ולכן מבחינתי משחקים של שבועיים עד חודש , העמסת בתי החולים למשך חודש כמו באיטליה לא תשנה מהותית את התמונה הכללית של שנה שלמה.

אבל אם נעבור קריסה של חודש , אז הציבור יפנים הרבה יותר את המצב ופתיחת המשק אחרי קריסה של חודש תהיה הרבה יותר אפקטיבית.

מה שקרה עכשיו זה שסגרנו את הכל לחודש, לא הייתה קריסה , יופי מתו רק 130 ולא 2,000.

אבל הציבור לא הפנים, ואנחנו נכנסים לשנה בלי הסטירה שכולם היו צריכים לקבל.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סין הבינה שזו מגפה, והזהירה רק אחרי 6 ימים

אילו השלכות לדעתכם יהיו כשנעבור את המשוכה?
אחרי 6 ימים הם ראו שנדבקו גם מחוץ לסין, ואז לא היתה להם ברירה. .
יש לי דה זה בו ממה שקרה בצ'רנוביל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות הסינית הרבה יותר פושעת. סינים הפסיקו תנועת תושבים בתוך סין, אבל אפשרו לסינים לצאת מסין לחו"ל. לדוגמא סיני שהיה חי בווהאן לא יכל לעזוב את ווהאן לעיר אחרת בסין, אבל הוא כן יכל לעלות על המטוס לאירופה או ארה"ב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ChemGuy85 כתב:

חברים שלך מטומטמים הימרו בענק על מסעדת יוקרה בתקופה שמסעדות יוקרה היו נסגרות אחת אחרי השנייה. אתה מצפה שמשלם המיסים יספוג את השיפוץ במיליון שקל שהם הרביצו במסעדה שלהם פלוס יפצה אותם על כל ההוצאות שלהם? 

אני לא יודע איפה אתה חי, כנראה לא בת"א

אני לא מכיר מסעדות יוקרה שנסגרות כאן

ההפך מסעדות כמו טורקיז, אריא, מסה, סלון, עובדות על הזמנות של חודש קדימה

וככה היה גם אצלהם

אנשים הלכו מכות בשביל להזמין מקום 3 שבועות קדימה

אתה מנותק לגמרי מהמציאות

המדינה צריכה לפצות כל עסק שמוכיח שהיה לו מחזור תקין וירד ביותר מ50% מאז שהתחיל הבלאגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Transporter כתב:

המדינה צריכה לפצות כל עסק שמוכיח שהיה לו מחזור תקין וירד ביותר מ50% מאז שהתחיל הבלאגן

זה חזק!  תחליף את המילה המדינה בכולכם ותשמע איזה מטומטם זה נשמע.

"כולכם צריכים לשלם לחברים שלי מיליונים כי הם פתחו מסעדת יוקרה ועכשיו החברים המיליונרים לא באים לאכול, אז כולכם עכשיו תשלמו להם את המיליונים האלה"

ברור לך שאין דבר כזה מדינה - זה לא הדוד סאם המיליארד שלא קשור פה לכולם.

כולם נפגעו, כל אחד בתחומו, עכשיו צריך רק להחליט איך מעבירים את הכסף בין האנשים.

לשיטתך , העם צריך לשלם לעשירון העליון על כל הנזקים שנגרמו לו 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Transporter כתב:

אני לא יודע איפה אתה חי, כנראה לא בת"א

תודה לאל לא בתל אביב. 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5622555,00.html

מסעדות היוקרה עברו בשנים האחרונות טלטלה של ממש: "מול ים" נשרפה, "רפאל" נסגרה והמעטות שכן נשארו מנסות לצוף ולשרוד במציאות המסעדנית הלא כל כך פשוטה. גם משקיעים חדשים בענף וגם הוותיקים נמנעים מלפתוח מסעדות יוקרה ומסעדות מושקעות, ומעדיפים לפתוח מזללות רחוב, שלבטח רווחיות יותר ממסעדות שף.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, korola כתב:

"כולכם צריכים לשלם לחברים שלי מיליונים כי הם פתחו מסעדת יוקרה ועכשיו החברים המיליונרים לא באים לאכול, אז כולכם עכשיו תשלמו להם את המיליונים האלה"

אם יוכיחו שהעסק עבד עד שהמדינה הכריחה אותו להסגר. כן

כולם נהנים מהמיסים שעסקים משלמים כל השנה

מהכסף הזה מממנים את המדינה, והמדינה צריכה להחזיר אותו לעסקים אם בגללה הם סגורים

ברור שאתה לא תבין את זה

אתה לא בעל עסק מצליח אז נוח לך להגיד שלא מגיע לאף אחד כלום

אבל ברור לשנינו שכולם יקבלו פיצויים וכבר אתמול התחילו לדווח על פיצוי שנשמע יותר שפוי מהקודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חלק גדול מהחוויה במסעדת שף זה השירות והאוירה.
האוכל יכול להיות טעים פצצות, אבל כשהוא מוגש בחמגשית עם שליח זה כבר לא אותו הדבר.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

תודה לאל לא בתל אביב. 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5622555,00.html

מסעדות היוקרה עברו בשנים האחרונות טלטלה של ממש: "מול ים" נשרפה, "רפאל" נסגרה והמעטות שכן נשארו מנסות לצוף ולשרוד במציאות המסעדנית הלא כל כך פשוטה. גם משקיעים חדשים בענף וגם הוותיקים נמנעים מלפתוח מסעדות יוקרה ומסעדות מושקעות, ומעדיפים לפתוח מזללות רחוב, שלבטח רווחיות יותר ממסעדות שף.

ההבדל בנינו שאתה מראה לי כתבה מוויינט

ואני מדבר על עובדות

המקומות האלה מרוויחים טוב, נמצאים בתפוסה סופר מלאה ומגיעות ברוב הזמן למצב של כניסה על בסיס מקום פנוי 

רפאל נפלה בגלל שרפי כהן התנהל בצורה הזויה. לקח את אחת המסעדות הכי מצליחות שיש והרס אותה

נתתי כאן דוגמא של כמה מקומות שעובדים ועובדים טוב

יכול לתת דוגמאות לעוד המון בר מסעדות תל אביבים שאנשים משלמים שם 80-150 שח על סשימי או פאני פורי פשוט כי כיף לשבת שם

כמו שאמרתי הפיצוי לא צריך להסתמך על וויינט אלא על דוחות

וזה מה שיהיה אני מאמין כבר עוד חודש

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

חלק גדול מהחוויה במסעדת שף זה השירות והאוירה.
האוכל יכול להיות טעים פצצות, אבל כשהוא מוגש בחמגשית עם שליח זה כבר לא אותו הדבר.

הוא לא באמת מבין את זה כי הוא לא יושב במקומות האלה.

ברים-מסעדות בסגנון GOAT \ GIGI \ ARIA

בכנות, אני מאמין שהסטייק שאני מכין בבית יותר טעים מהסטייק שלהם

אבל הם מוכרים אווירה שאין בשום מקום אחר,

ברוב הברים האלה אחרי שעה 21:00  מדובר לרוב בקהל מאוד יפה 

אנשים באים לשם כדי לאכול, להכיר ולהנות מאווירה שאין במקומות אחרים

ועובדתית המקומות האלה מלאים עד אפס מקום

אז זה לא באמת משנה מה יכתוב בוויינט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ChemGuy85 כתב:

ההתנהלות הסינית הרבה יותר פושעת. סינים הפסיקו תנועת תושבים בתוך סין, אבל אפשרו לסינים לצאת מסין לחו"ל. לדוגמא סיני שהיה חי בווהאן לא יכל לעזוב את ווהאן לעיר אחרת בסין, אבל הוא כן יכל לעלות על המטוס לאירופה או ארה"ב. 

לא נמאס לך עם הפייק ניוז?

גם בישראל יש "הסגר", אבל אנשים עדיין יכלו לטוס לחו"ל בשלבים המוקדמים שלו (כשעוד היו טיסות).

Officials announced a quarantine of the greater Wuhan, China area to commence on 23 January 2020 at 10:00 a.m. No traffic would be allowed in or out of the city

Since January 23, 2020, the airport has been closed in response to the spread of coronavirus.[6] This is part of the 2020 Hubei lockdowns, a response to the outbreak. The airport reopened on April 8, 2020 following a large-scale disinfection

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, gadik6 כתב:

לא נמאס לך עם הפייק ניוז?

לא נמאס לך לסגוד לבהמה? זוכר "לא תעשה לך עגל זהב"

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, korola כתב:

ברור לך שאין דבר כזה מדינה - זה לא הדוד סאם המיליארד שלא קשור פה לכולם.

כולם נפגעו, כל אחד בתחומו, עכשיו צריך רק להחליט איך מעבירים את הכסף בין האנשים.

לשיטתך , העם צריך לשלם לעשירון העליון על כל הנזקים שנגרמו לו 

אתה חלק מאותם אנשים שקשה להם עם זה שיש אנשים שהצליחו הרבה יותר מהם

אז אתה נהנה לראות שמי שהכי נפגע זה העשירון העליון

המדינה תפצה אותם כי המדינה צריכה אותם

ואם זה יצטרך לצאת לך מהכיס ותצטרך לשלם 19% מעמ החל מ 2021 ככה זה יהיה

אבל רוב העסקים האלה יחזרו לעבוד

ואני תמיד אומר שעסק טוב ימשיך לעבוד אחרי כל משבר

אז כן אתה תשלם את הנזק שנגרם

כבר  בימים הקרובים הולכים להכריז על פיצוי של 15% ממחזור חודשי על כל חודש שאנחנו יושבים בבית.

ואם אתה תצטרך לשלם יותר מעמ בשביל זה ככה יהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

ההבדל בנינו שאתה מראה לי כתבה מוויינט

ואני מדבר על עובדות

המקומות האלה מרוויחים טוב, נמצאים בתפוסה סופר מלאה ומגיעות ברוב הזמן למצב של כניסה על בסיס מקום פנוי 

רפאל נפלה בגלל שרפי כהן התנהל בצורה הזויה. לקח את אחת המסעדות הכי מצליחות שיש והרס אותה

מסעדנות נחשב לאחד הענפים המסוכנים ביותר ענף שמככב במקומות הראשונים בטבלת פשיטות רגל של מס הכנסה. להשקיע מיליונים בשיפוץ של מסעדה זה הימור ענק במציאות הישראלית ואף אחד לא אמור לפצות את חברים על ההשקעה. להעניק להם פיצוי X אחוז מהמחזור אם יוכיחו ירידה בהשוואה לשנה קודמת אולי, אבל לא מעבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ChemGuy85 כתב:

מסעדנות נחשב לאחד הענפים המסוכנים ביותר ענף שמככב במקומות הראשונים בטבלת פשיטות רגל של מס הכנסה. להשקיע מיליונים בשיפוץ של מסעדה זה הימור ענק במציאות הישראלית ואף אחד לא אמור לפצות את חברים על ההשקעה. להעניק להם פיצוי X אחוז מהמחזור אם יוכיחו ירידה בהשוואה לשנה קודמת אולי, אבל לא מעבר. 

אתה כותב כאן שטויות כרגיל ולמזלנו המחוקק יותר חכם ממך

אף אחד לא ביקש לפצות עסק בגלל שהתפריט היה יקר ולקוחות הפסיקו לבוא

עסקים יוכיחו שהחל מה 14.3 הם ירדו מ 100% ל 20% ואז ל 0% בהכנסות

ברור לכולם שלא מדובר  בעסק שירד בגלל שהאוכל שלו לא טעים או בגלל שהוא החליט לעלות מחירים

כולם יודעים למה העסקים ירדו והם יפוצו

מסעדות זה ענף מסוכן ועדיין יש כאלה שהבינו מה מושך את הקהל (אווירה) ועובדות חזק  והמדינה לא תתן להם ליפול

זה נכון לגבי כל ענף.

גם מספרה זה עסק מסוכן אם לא באים לקוחות, זה לא אומר שעסקים שעבדו טוב צריכים לפשוט רגל בגלל שהמדינה החליטה שכולם יהיו סגורים

וכמו שאמרתי לא יתנו לזה לקרות וכבר בימים הקרובים יתחילו לפרסם תוכניות שמתחילות מ 15% פיצוי וילכו ויעלו ככל שהעסקים יהיו סגורים

אז עם כל הצער שבדבר אתה תצטרך לממן את זה ולהשלים עם זה שאחרי שהכל יגמר העסקים האלה יחזרו לעבוד ולהיות מוזמנים חודש קדימה

רוב הקהל במקומות האלה צעיר ולכן לא ממש יפריע לאנשים אם עדיין יהיה וירוס באויור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...