Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

Guest הוירוס נוצר במעבדה

על פי הניו יורק פוסט ופוקס ניוז. כנסו לאתרי החדשות הללו ותראו כתבות מהיום שמעדכנות שהוירוס נוצר במעבדה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קראת משהו מעבר לכותרת?

חוקרים אם הוא נוצר במעבדה, רוב הראיות מראות שלא, סתם קליקבייט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שכותב "אה קורונה זה סתם שפעת" New York Times עשו טבלה על מספר המתים בעיר כל חודש ב-20 השנים האחרונות. 

כפי שניתן לראות בטבלה הפעם האחרונה שהיה זינוק כל כך חד במספר המתים בעיר התרחש ב-11.9.2001 בפיגוע במגדלי התאומים. שימו לב שהזינוק במספר המתים ב-NYC הוא כאשר לוקחים בחשבון תמותה שנמנעה בזכות סגר. (תאונות דרכים, תאונות עבודה ועוד) בקיצור הטבלה מראה את הסה"כ המתים ב-NYC מכל הסיבות לפי חודשים. 

https://www.nytimes.com/interactive/2020/04/10/upshot/coronavirus-deaths-new-york-city.html

NYC.jpg.d728a97766081f9a2a0be65a911e0413.jpg

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ooga כתב:

דוגמא קלאסית של "רחוק מהעין - רחוק מהלב".

את עשרות אלפי האנשים שנפגעו מהסטת הרפואה לטיפול בקורונה, האנשים שקרס כל הבסיס הכלכלי שלהם ואנשים שנשברים נפשית בגלל הסגר - אתה לא רואה בתמונות.

אבל זה לא אומר שהם לא קיימים.

אבל כן מדובר באנשים שמתים, שחייהם הופכים לחסרי משמעות, שנפגעים לצמיתות מחוסר טיפול, שאולי יתאבדו עכשיו ואולי עוד 20 שנה, ושאולי לא יתאבדו אבל ישארו הצל של עצמם לכל משך ימי חייהם.

ומדובר בכמות הרבה יותר גדולה מהמתים שהתמונות שלהם מופיעות, כי גם אם הם אחוז קטן מהנפגעים - כמות הנפגעים מצעדי הממשלה ענקית.

ולפני שתגיד שכאלה יש גם בשגרה - זה נכון, אבל גם מתים מוירוסים....

חוויות החיים שלי הוכיחו לי שהחיים הם לא הכל - הם גם צריכים להיות שווים את זה. הרבה מאלה שנפגעו מהמצב יעברו לסטטוס שהוא יותר גרוע מ"מתים" בהגדרה שלי.

אבל שוב, לא אמרתי לסגור את המשק לגמרי.

העלתי את הכתבה כי נמאס לי לראות את הזילות של מר שרונה מרקט באנשים שמתים. צורת הדיבור שלו מתייחסת אליהם כפסולת רקובה שצריך להוקיע מהחברה לטובת הכלכלה. לא, יש ניזוקים לכאן ולכאן וצריך לעשות אינטגרציה בין צרכי בריאות הציבור לצרכי הכלכלה, זה אומר לפתוח עסקים ולצייד אנשים במיגון כדי למזער הדבקה, כך שנעמוד על כמות נדבקים יומית שתאפשר טיפול באלו המגיעים למיון.

'יאלללההה רואים שכל מי שמת הוא עם מחלות רקע אני צעיר בן 30 בלי מחלות רקע אז זה על הזייבייי שלי שהם יסתדרו איכשהו' זה מה שמשתמע מכל הודעה ארוכה חסרת פסיקים שהוא כותב פה.

הדוגמא שטרנספורטר הציג מאיטליה על אחוז תמותה נמוך מהאוכלוסיה כדי להשליך ממנה על כך שצריך לתת לכולם להתערבב 'יהיה מה שיהיה' היא כמו להגיד שאם תשתה בקבוק קולה כל יום לא תשמין כי ההוא שותה בקבוק מים ולא משמין, הרי גם פה וגם שם מדובר בבקבוק ffs.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפחות הוא פורק את התסכול שלו בפורום ולא מארגן מסיבות הדבקה בלובי של המגדל.
היום בערב המלך ינאם על אסטרטגיית היציאה של ישראל מהמשבר, ויגיד שזה סמלי שאנחנו יוצאים מהמשבר בסוף פסח כי זה הזמן שבני ישראל יצאו מעבדות לחירות והוא בעצם משה רבנו של דורנו ואיך אנחנו נמשיך להיות המקום הכי בטוח בעולם מהמגיפה בעוד שבשאר המדינות חוטפים את עשרת המכות?

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, EliC25 כתב:

אבל שוב, לא אמרתי לסגור את המשק לגמרי.

העלתי את הכתבה כי נמאס לי לראות את הזילות של מר שרונה מרקט באנשים שמתים. צורת הדיבור שלו מתייחסת אליהם כפסולת רקובה שצריך להוקיע מהחברה

אין ספק שיש בקולו נימת זלזול והתנשאות משהו סטייל "אני עשיתי את הוני על פאפואסים מטומטמים שבאו לאירועים שלי וגיהצו 400 שקל על מנה גם כשאין להם אגורה שחוקה בחשבון הבנק והם ימשיכו לעשות את זה גם אם בחוץ תהיה אבטלה המונית והר של גופות". המדינה צריכה לתת לי לפתוח את האולמות כדי שאוכל לאכול שומן... סליחה בשר ב-550 שקל לקילו על האש במרפסת שלי מול שרונה מרקט. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, סגר שמלווה בהפרות מצד ההנהגה לא יכול להחזיק לנצח. ומימלא, נכון לעכשיו, אפשר להבין שיש מקומות שבהם יש יותר חולים ויש כאלו עם פחות.

יאללה צריך להמציא מסכה עם קשית  מובנית לשתייה בירה. איך פתרו את זה במסכות אב"כ במלחמת המפרץ? עליתי לארץ איזה כמה חודשים מאוחר מדי לגלות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסכות אב״כ יש פטנט עם קשית גומי מתברגת ושסתום שנפתח ב״צביטה״. ניסינו את את זה ביום הראשון (ילדים...)

ומאז ועד סוף המלחמה למסכה היה ריח של קוקה קולה.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים בסופר, בין כל האנשים עם מסכות פשוטות היה בחור רוסי מבוגר עם מעיל עבה, כפפות ומסיכת אב"כ.

לא יודע עד כמה זה טוב אבל זה בהחלט comic relief.

• מצחיק 3

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אילת,

בניגוד למה שנאמר בחדשות, אחוזי האבטלה כאן, הם כ-90%!

ועד שהחיסון לא יגיע, לא יהיו בתי מלון, חתונות, מופעים, ארועי ספורט,[ללא קהל?], ואולי גם קניונים.

יש כאן הרבה נושאים לא פתורים. כל המכות האפשריות נחתו על העיר. סגירת שדות התעופה. הצונאמי, ועכשיו המגיפה. זה עניין של זמן,{קצר}, עד שהפשע יתחיל להשתולל, וגם מעשי הבזיזה. לאנשים ייגמר הכסף פשוט. או שכבר נגמר.

איפה כמות הבדיקות שהבטיחו?, אנשים שהבריאו, יידבקו בשנית?, אולי תרופה בטוחה באופק? כמה זמן הווירוס שורד, ואיפה? ועוד הרבה שאלות בסגנון.

מצד שני, חזרה לשגרה מסוכנת. מאוד.

כמה אנשים עוד צריכים למות, כדי שלאנשים אחרים תהיה אופצייה לעבוד?

זו תהיה החלטה קשה ופשרה מאוד כואבת. 

לגבי מסכות והגנה.

עוד בינואר, כשהמצב יצא משליטה בסין, קניתי קרטון עם 40 מסכות רב פעמיות, בתקן FFP3 כלומר 99% סינון, מקביל לתקן N99. היא כמובן עדיפה על ה-N95 המדוברת. ויחד עם משקפי מגן, זה ההגנה הטובה ביותר. המסכה היא בעלת שסתום שעוזר לחובש אותה, לנשום טוב יותר. 

כפפות זה סתם גימיק נחמד. כי בסוף כל אחד נוגע בפנים מתי שהוא, עם היד או עם הכפפה. זה נותן הרגשת הגנה מזוייפת. 

אז עם או בלי כפפות, לזכור לעבור עם גיל על הידיים, כל פעם לפני שנוגעים באף או בפה.

190_134697084.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר אילת תהיה הראשונה להרוויח מהמגיפה כאשר היא תדעך, מאחר והחופשות יהיו בשלב הראשוני רק בארץ.

ואם אכן יהיו בדיקות קורונה מהירות ואילת תהיה נקיה מקורונה כפי שמצפים אז בכלל יהיה מעניין.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור,היא צריכה לשרוד עד אז.

כמו עוד המון אזרחים, שיהיה להם בהצלחה. יש עוד המון ערים בעולם שמתפרנסות מתיירות בלבד. כמובן שאני לא מתנשא על התושבים שנפגעים, אבל כשבונים על תיירות יודעים שיש תקופות כאלה וכאלה, וצריך להערך לזה (נניח חסכונות). גם ככה התיירות ירדה מאז שהפסיקו את הטיסות לשדה הישיר ובכללי ירדה כאשר הגיעו טיסות הלואו קוסט לחו"ל.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, halperin96 כתב:

אור,היא צריכה לשרוד עד אז.

יאללה הלפרין, בוא נמשיך עם קו המחשבה.

מורידים את הסגר על אילת, מי שרוצה בא.

נראה לך שכולם הולכים עכשיו לחופשות באילת???

לא יודע עד כמה נכון, אבל התמונה בהחלט חדשה יחסית ויש כמה חדשות בנושא:

https://www.euroweeklynews.com/2020/04/15/frontline-spanish-health-worker-from-barcelona-finishes-shift-and-finds-car-sprayed-with-the-words-contagious-rat/

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.4.2020 בשעה 03:20, Transporter כתב:

הוא לאורך כל הדרך אמר להשאיר את המבוגרים ואלה עם המחלות רקע בבית

תשים לב ש99.9% מהמתים בארץ הם מבוגרים\בעלי מחלות רקע

הצעירים אני בספק אם בכלל מגיעים למיון

אני לא מסתכל כרגע על מקרים חריגים שילדה בת 16 או ילד בן 20 שאפשר לספור אותם על יד אחת

עובדתית החולים הם מבוגרים מאוד וחולים מאוד

ואם מתה חולה בת 40 אז היו לה מחלות רקע קשות

את כל אלה הוא אומר מראש להשאיר בבית

ברגע שהשארת אותם בבית כל אלה שיוצאים החוצה יחוו תסמינים קלים \ שפעת קלה

ואז זה מחזיר אותך לתאוריה שלו שמדובר בשפעת

למה כל כך מזלזלים בזה?

ומה נראה לך יקרה אם המבוגרים רק יישארו בבית?

נדמה לך שהם לא יידבקו ככה או ככה?

ומה יקרה כש-0.1% מתוך האוכלוסיה הלא מבוגרת (שהיא סדר גודל של 6.7 מיליון בערך) זה 67 אלף איש?

ו-0.1% זה אחוז תמותה כשיש להם מכשירי הנשמה זמינים, כמה אחוז לא מבוגרים צריכים מכונת הנשמה?

תן לכולם להסתובב חופשי ואנשים ימותו כי אין מכונות הנשמה זמינות, לא משום סיבה אחרת, ואז פתאום זה לא 0.1% מתים צעירים בלי מחלות רקע

או לסיכום, הוא מחרטט עד קצה נשמתו, כשנוח לו הוא לוקח נתונים לפי הסגר, ואז משתמש בהם כדי להראות שהסגר לא נדרש.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...