Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Gosser1860 כתב:

בנוגע להסרת תו ירוק, שוב, אומר שזה נעשה בחוסר וודאות, בחוסר של דאטה ויש בהחלטה לא מעט פוליטיקה

שזה בטח מאוד משפר את האמון בנתונים. משרד הבריאות היה צריך לבצע בדיקות ולשכנע בצורך במהלך. להגדיר שכולם עם מערכת חיסונית של בני 65 ולכן חייבים בחיסון שלישי רק ממחיש שמשרד הבריאות טועה בחשיבה וכמו שמשרד החינוך צריך להתאים את עצמו למצב ככה גם משרד הבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Gosser1860 כתב:

(למרות ששעון יחסית לא מדויק לעומת רצועה)

יש לי גם רצועה לחזה.

ת'אמת שמאז שאני זוכר את עצמי הדופק שלי מאוד גבוה בריצה. בגיל 16, אחרי שבחדר הכושר ההליכון לא הראה את הדופק שלי, הלכתי לרופא משפחה, ביקשתי בדיקות ובסופו של דבר אמרו לי "ככה זה."

לפני 4 דקות, sperial כתב:

הנתונים של  משרד הבריאות דומים מאד בשלוש קבוצות הגיל שפורסמו (40-49, 50-59, ששים פלוס). 

יפה, קבוצות גיל שאני לא נמצא בהן. מעולה, שהן יהיו מחוייבות חיסון.

שוב נפלו על האוכלוסיה שקל ליפול. לזייפני הבדיקות מאומן לא יעשו כלום, הם גם ככה יעשו מה שבא להם.

אבל כול מיני בריאים מחוסנים בעשור הרביעי לחייהם - הם האוייב! אותם צריך להגביל.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

סליחה שאני אומר, אבל אתה מדבר מפוזיציה.

מנסיון של שנים, חבל לך על המאמץ.

ברגע שבן אדם כותב שהמטרה של משרד הבריאות היא לא לשמור על הבריאות, שום נתון לא ישנה את דעתו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, asix כתב:

למה? שמעת את שר הבריאות בשיחה עם איילת שקד. כל המוסיף גורע.

אם הייתי יודע שזאת האידיולוגיה שלו הייתי בוחר בו כבר מזמן במקום להצביע ביבי

סוף סוף ממשלה שמבינה את הבעיה האמיתית של המדינה ומטפלת בה

שמעתי השבוע דיבורים על זה שהתו הירוק לא מספיק משמעותי וצריך עוד סנקציות על מתנגדי חיסונים

זה רק עניין של זמן עד שהמגמה הזאת תלך ותגדל ובסוף יהיו פה אנשים מחוסנים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע,

לאנשים במשרד הבריאות אין מחשבות על המשך הקריירה בתפקיד נוח בחברת תרופות או לובי? 

מאז ומעולם עבדו שם נזירים רק לשם בריאות התושבים? 

אין להם מחשבות "וואלה אחרי שנת קורונה אני מקבל כמה מאות אלפים על השתתפות באח הגדול CoVIP ונהיה סלב"?

דיי, נו. 

בחיאת. 

לא שאני מתכוון לרמוז, אבל ההיסטריה בהכרח משרתת מישהו. 

אין לזה קשר לחיסון השלישי או הרביעי שכנראה אקח. אני לא מתנגד חיסונים, המשפחה הקרובה שלי כולה מחוסנת בכל חיסון (למעט שפעת), ופשוט הזוי איך שדברים מתנהלים פה. לא ניתן להגביל אנשים בצורה שזה מתבצע כיום, וזה רק מחזק את מתנגדי החיסונים שכולנו כחברה צריכים להתמודד אחר כך עם ההזיות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

אם נשווה את זה לכיוון של תזונה - יבוא בן אדם יגיד לך קח זריקה שתאפשר לך להישאר שרירי וחטוב גם אם כל התזונה שלך תהיה מורכבת ממקדונלדס ופיצה האט 6 פעמים ביום וללא פעילות גופנית, אתה תגיד לו "לא אני מעדיף לחיות על אורז, חזה עוף, וספירת ערכים ו-5 פעמים בשבוע חדר כושר"?

אם כבר, אז זה כמו שבא אליך בן אדם, אומר שהוא המציא מכונה שתעביר הילוכים באוטו במקומך, יותר טוב ממך, ותחסוך לך דלק תוך כדי, אבל אתה אומר לא, אני אמשיך לבחוש ההילוכים בעצמי, כי אני גבר גבר.

בא לך עוד מישהו, אומר המצאתי אוטו שנוסע בלי תקלות, יש חלונות חשמל מזגן ורדיו, רק תעשה טיפולי 15 וזהו, אבל אתה אומר לא, זה משעמם, אני רוצה את היורוטראש השברירי כי נשמה וזה.

בא לך עוד מישהו, אומר המצאתי מנוע חזק, קומפקטי ושקט, לא דורש אחזקה, זול לייצור ותפעול, עם נצילות עד 80%, וגם לא מזהם את הסביבה, אבל אתה אומר לא רוצה, אני פטרולהד וזה, רוצה מרעיש מזהם, מסריח ולהשאיר רבע משכורת בתחנת דלק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיון עם פרופסור ישראלי שמייעץ לfda.

חבר בוועדה שהצביעה אתמול. מסביר שהוא הצביע נגד, כי זה מה שנכון כרגע עבור אמריקה.

אומר שלדעתו ישראל צריכה את הבוסטר עכשיו ומעריך שבקרוב ימליצו לתת בוסטר לצעירים, גם באמריקה.

https://twitter.com/itay_almog_bar/status/1439239794014490630?s=20

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שולחים את עופר לוי לכל הערוצים שישיר שירי דכאון.

אהה... זה לא העופר לוי הזה...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

אם כבר, אז זה כמו שבא אליך בן אדם, אומר שהוא המציא מכונה שתעביר הילוכים באוטו במקומך, יותר טוב ממך, ותחסוך לך דלק תוך כדי, אבל אתה אומר לא, אני אמשיך לבחוש ההילוכים בעצמי, כי אני גבר גבר.

בא לך עוד מישהו, אומר המצאתי אוטו שנוסע בלי תקלות, יש חלונות חשמל מזגן ורדיו, רק תעשה טיפולי 15 וזהו, אבל אתה אומר לא, זה משעמם, אני רוצה את היורוטראש השברירי כי נשמה וזה.

בא לך עוד מישהו, אומר המצאתי מנוע חזק, קומפקטי ושקט, לא דורש אחזקה, זול לייצור ותפעול, עם נצילות עד 80%, וגם לא מזהם את הסביבה, אבל אתה אומר לא רוצה, אני פטרולהד וזה, רוצה מרעיש מזהם, מסריח ולהשאיר רבע משכורת בתחנת דלק.

תן לי אפשרות להחליף את הסיטיגו שלי לטסלה ואני עושה את זה בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@vadim6385

כשל בתקשורת 101.

מתרחש בערך בכל תחום. 

כשהיה לי רכב בן 16, מישהו בא אליי והתחיל להמליץ לי לקנות רכב אחר, בלי שביקשתי, בלי ששאלתי. התחיל לקדוח מה יכנס לי בכל תקציב ומאיזה שנה, איזה מאפיינים, כמה כוח סוס, צריכת דלק.

כשאמרתי לו שאני מרוצה ממה שיש לי, לא מחפש לקנות משהו אחר - זה עבר לו מעל הראש והוא המשיך לחפור בשלו.

קרה לי גם עם הוט - כשאמרתי שאני לא צריך 200 מ"ב, כי 100 מ"ב זה יותר ממספיק, זה מקריס להם את המערכות - לא רשום להם בחוברת איך לענות על זה.

למה כואב לאחרים שאנשים מרוצים ממה שיש להם ולא מעוניינים לשדרג?

חברות כ.א. מנסחות לדחוף מיליון הלוואות בתנאים סופר אטרקטיבים, בכל היקום מבלי, ריביות לא מהעולם הזה, החזרים נוחים, פרישה ל200 חודשים, לא ניצלצת לא שילמת, ותשלום ראשון עוד שנה, אבל לא עוצרות לשאול האם אני בכלל צריך את זה.

עריכה אחרונה על ידי snoop90
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם אני ועוד עשרות אנשים נתקעים מאחורי הסטיישן-דיזל-ידני בת 16 שלך שבקושי זזה ופולטת עניי עשן שחור/לבן, לא באמת אכפת לנו מה אתה רוצה, צריך להוריד רכב כזה מהכביש בהקדם, לא?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שעדיין יש פה אנשים שמנסים להצדיק מתנגדי חיסונים

אין מקום לאנשים כאלה בנינו

נכון אי אפשר להכניס אותם לכלא

אבל אפשר להגביל אותם ולשלול מהם זכויות

• משעמם 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, snoop90 כתב:

@vadim6385

יפה, בדיוק הנקודה שלי, אם אתה בא למישהו ואומר "לא באמת אכפת לי מה אתה רוצה, אבל יש לי משהו מדהים שהמצאתי להציע לך". איבדת את זה.

אם האוטו שלך סתם לא בא לי טוב בעין, אז אני יכול לישון על האף, אבל אם הוא מעשן שמן/פיח וכד'(אגב אני רואה חלאות כאלה מדי יום על הכביש) ומזיק לכל משתמשי הכביש שסביבו, אז צריך להוריד אותו מהכביש בדחיפות. אמת או לא?

• אהבתי 3

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...