Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

נו אז מעולה אם לכולם יש אינטרס ומוכרים לנו נתונים שיקריים 

אין טעם שכל אותם מתנגדי חיסונים ומתנגדי משטר יכנסו לבתי חולים כי  ברור שהאינטרס של הרופאים לגרום להם להיות חולים יותר ולשלם על טיפולים יקרים

פשוט  שיחתמו שהם מוותרים על הטיפול  זה הכל

טרנספורטר. אני הראשון שחותם.

שיוציאו כרטיס. כמו אדי.

שיתנו לי למות בבית. רק שירדימו וזהו.

אני לא מתחסן בגלל בעיות בריאות. שיש לי.

לא מחיש. לא משדל אנשים לא להתחסן.

נהפוך הוא.

שתבין לי אסור לקחת נורפן.

אני מוגדר (מחלת דם כרונית). 

ומי שחושב שלמישהו החפת מהזקנים הוא טועה.

תראו איך צעיר בן 20. מקבל תור מהיר.

וזקן יכול לקבל את אותו תור לעוד שלושה חודשים.

במצב טוב.

אני חי על אנשור פלוס אנדבנס. ביסלי ומילקי.

זה מה שאני יכול.

אז בוא נתקדם. צריך לחיות אם זה. כמו סרטן אידס.

ועוד מחלות.

יש לי גם בעיות בתפקוד בלוטת הטריס. מקבל טיפול

שנה שעברה ניסיתי לקבוע תור למעקב.

אמרו לי אין יומן תתקשר עוד חודש. 

אז לא התקשרתי ותרתי על הטיפול. 

רופא המשפחה האזן אותי אחרי בדיקת דם.

מהעבר שלי רופאים יציקו לי לי על הרזון שלי.

אני מוגדר אנורקס.

רק לאנשי הנפש יש לי כבוד. עוסים. פסיכולוגים.

פסיכיטרים.

גם דוד שלי שהוא פרופסור. בפנסיה. אומר שיש רופאים

שעוסים סתם ניתוחים או בדיקות. לחינם

אס חפרתי. חג סוכות שמח☺️

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, korola כתב:

אז מה יש לנו ? 50% מהמאומתים הם ילדים מתחת לגל 19. 

הם לא תופסים מקומות במיון אז זה לא משנה

תאשים את סבא שלהם שגם לא מתחסן וגם נפגש איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, netanel1014 כתב:

למה אתה קובע שהוא תופס מיטות בבתי חולים ויגרום לקריסה? . רוב החולים הקשים זה מבוגרים וגם הם רובם ככולם כבר מחוסנים.

זה לא שונה מיזה שיש אדם שרוצה לחיות כמו שהוא רוצה ויהיה חולה. לדוגמא אדם חולה סוכרת רוצה לאכול סוכר ולמות , תכריח אותו לא לאכול סוכר? זכותו.

זה שזה יוצא לך מהכיס אין לך מה לעשות זאת דמוקרטיה. כמו שיוצא לך מהכיס משכורות עתק לאנשי צבא וימי הולדת לנשיאים/ ראשי ממשלה במליוני שקלים.

שמע - ברגע שהטיפולים הרפואיים שלך יוצאים לי מהכיס, יש לי אינטרס ישיר בזה שתתחסן. ואני מעדיף לשלם 20€ על חיסון בשבילך מאשר עשרות או מאות אלפים על טיפול רפואי.

דמוקרטיה וזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיסים שאתה משלם מממנים הרבה דברים באוכלוסיות אחרות, כשאתה לא חלק מהן.. אשפוז רפואי, חינוך , רווחה (הוא יכול לעבוד אבל בוחר שלא) ועוד ועוד דוגמאות. אין פה בדיוק צדק. אם זה מה שאתה מחפש. 

תקים מפלגה תשנה סדרי עדיפויות. ככה השיטה עובדת.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, save כתב:

הוא יכול לעבוד אבל בוחר לא לעבוד

אה.

אז להתחסן ולעבודה, צ׳ופ צ׳ופ.

על מה אני משלם לו?

חסר למדינה הזאת אותי בתור דיקטטור.

העם צריך את אל פרזידנטה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - מדובר בהרבה כסף מהקופה הציבורית, שנשרף שלא לצורך (טוב, אפשר להווכח על מה כן חיוני. אבל זה שייך לשרשור הפוליטי, שאניחייב לומר, השתתק ב-3 החודשים האחרונים).

שנית - העומס בבתי החולים ובמרפאות (כן, רופאים ואחיות שצריכים להתקשר לחולי קורונה יכולים להקדיש פחות זמן לאחרים, וי שגם תופעות הפוסט-קורונה\לונג קוביד) פוגע בכווולם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

@korolaבודאי שיש אפשרות להגן על הילדים: שכל בני 12 ומעלה יתחסנו, שכולם יקפידו על עטיית מסכה כהלכתה. אבל כשההורים בני ה-30 מסרבים להתחסן (כולל בוסטר) יש מרשם להפצה נרחבת, וכשהמספרים גדולים גם אחוז קטן של צעירים מסתבכים יסתום את המערכת. ראה מה שקורה בארה"ב.

אתה פה מציג דילמת האסיר קלאסית.

מפרסמים שהסיכון לקבל דלקת שריר הלב לצעירים מהחיסון היא פי 4 יותר נמוכה מאשר מהמחלה. 
לא אומרים שאין סיכון , רק אומרים שהוא נמוך יותר.

ועכשיו אתה מבקש מהורים לילד בן 12.5 לחסן אותו על מנת להגן על השכן בן ה 11.5. 
אישית אני מבין הורים לילדים בני 12.5 שאומרים בחיסון אני מקבל אומנם סיכון פי 4 יותר נמוך, אבל לפי הסקר הסרולוגי שנעשה לפני תחילת הלימודים

פחות מ 10% מהילדים יצאו חיוביים בסרולוגי , במועצה שלנו מדברים על פחות מ 3%. 

אז תאורטית , להורים של ילדים בני 15 , עדיף לא להתחסן , הסיכוי לדלקת שריר הלב נמוכה פי 2.5 (10 לחלק ל 4) מאשר להתחסן בוודאות. 

וזה ממשיך.

אתה מבקש מהורים לילדים לחסן אותם תוך כדי סיכון (קטן אבל עדיין קיים) , וכל זה על מנת שסטודנטים יבלו באילת שבוע, או שחרדים יטוסו לאומן.

או שיוכלו לעשות חתונות של 1000 איש או שעומר אדם יוכל לעשות הופעות של 12,000 איש.

אז בבקשה , תעשה רשימה של כל הדברים שיכולים להוריד את מקדם ההדבקה מתחת ל-1. 

ותאמין לי יש מלא מגבלות שניתן להטיל על מנת להוריד את המקדם איזור ה 0.9 -1.1  לאיזור ה 0.8-0.95. 

זהו ....   

אבל אני מבין שמבחינה לאומית , עדיף לחסן עוד מיליון .  זה מצטלצל יותר טוב 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החליטו כמה שפחות לפגוע בפרנסה של עסקים ( שכבר נפגעו קשות בגלים הקודמים ). וגם לא לפגוע בלימודים,  כי שנה שעברה לא למדו.

לאסור התקהלויות/ שמחות/ נופשים - זה שוב לפגוע באותם הנפגעים כלכלית.

קנו חיסונים בכמויות, בבקשה- מי שיכול להתחסן מבחינת הגיל והבריאות - שיתחסן. מי שלא שייבדק פעמיים בשבוע.  

לא מחסנים בני 12.5 בשביל בני 11.5 אלא בשביל לעצור התפשטות המחלה, בשביל ההורים והסבים של אותם בני 12.5 שאולי החיסון לא מספיק מגן עליהם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צחוק צחוק אבל חרם כזה מאד אפקטיבי אצל החרדים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני חולה, אני יכול לתבוע?

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

אם זה לא עובדי אלילים, לא יודע מה כן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי בתחילת הקורונה , קבוצת צליינים קוריאנים בסיור ירושלים.  קיבלה ברכה מרב מקובל שתגן עליהם מחולי הקורונה. מספר ימים אחר כך חזרו לקוריאה , שם נבדקו ונמצאו חיוביים. 

מנהג ידוע במזרח התיכון לעבוד על תיירים. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, SlowRide כתב:

עם 4 שחקניות בשוק, קצת קשה לעשות חרם רציני.

חוץ מזה שזה כמובן לא משנה כלום.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה רציני במקומות שהאוכלוסיה 100% חרדית, הסניף יהיה בלי לקוחות ואולי יצטרכו לסגור אותו.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, SlowRide כתב:

זה רציני במקומות שהאוכלוסיה 100% חרדית, הסניף יהיה בלי לקוחות ואולי יצטרכו לסגור אותו.

יכול להבין אותם. ברגע שיש לך מסגרת שנותנת לך תשובות ומשמעות, אתה תעשה הרבה כדי להישאר בתוכה.

גם אם אתה מבין שמה שהם מבטיחים זה חרטא בלאפה, אתה עדיין תיקח את הצד של הרבנים ולא של הקופ"ח, אירגון שלא אכפת לך ממנו.

זה על אותו משקל כמו שיבוא הבוס שלך ויגיד - שמע, יש לנו ניגוד אינטרסים עם קוקה קולה, מעכשיו תקנה רק פפסי הביתה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...