Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

כואב רק למי שמנסה למכור לך תחליף, אבל הוא לא יכול לעשות כלום.

לפני כשעה, snoop90 כתב:

יפה, בדיוק הנקודה שלי, אם אתה בא למישהו ואומר "לא באמת אכפת לי מה אתה רוצה, אבל יש לי משהו מדהים שהמצאתי להציע לך". איבדת את זה

זה בערך מה שהנרי פורד עשה, לא? אני חושב שדי הצליח לו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SlowRide

נקודה טובה. אני אישית לא מכיר במדויק פרטים היסטורים.

אבל אני מניח שהוא פירסם את המכוניות שלו ואנשים שהיו מעוניינים, היו באים אליו לקנות.

לא חושב, אבל אל תתפוס אותי במילה, שהוא היה הולך לאנשים עם סוסים ואומר שיש לי פה המצאה מטורפת 2 צילנדרים, 30 קמ"ש ב100 שניות ודוחף להם את זה לגרון.

בדיוק כמו שקרה עם אייפון בתקופה של נוקיה - עשו פרסום מסיבי ומי שרצה, קנה מי שלא - נשאר עם נוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא היה צריך להוכיח שההמצאה שלו יותר טובה מסוס ועגלה, זה הכל. 

אבל העניין שאם אתה רוצה להמשיך עם הסוס, זה לא מפריע לאף אחד. אם אתה בוחר לא להתחסן, אתה מזיק להרבה אנשים. אתה עולה כסף מיותר למערכת הבריאות בזה שאתה חולה מבחירה, תורם לעצירת הכלכלה וכמובן פוגע באנשים הקרובים אליך. כל זה בשביל לא לקבל זריקה? אתמול ראיתי בכיכר הבימה אנשים שמתארגנים להפגנה נגד החיסונים. הגלמים האלה לא מבינים שבלי חיסון סביר להניח שהיה אסור להם לצאת מהבית להפגין ואחרי זה לשבת בבר הסמוך ולדון בתיאוריות קונספירציה על צ'יפס מוקרם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

אם אתה בוחר לא להתחסן, אתה מזיק להרבה אנשים.

אתה פיספסת כמה ניואנסים -

אם לא התחסנת וגם חלית וגם הסתובבת בכל מסיבה בעיר וגם חגגת עם כל הקרובים שלך וגם התאשפזת וגם הדרדרת למצב קריטי - אז כל מה שתיארת מתקיים.

אם כן התחסנת וגם חלית וגם הסתובבת בכל מסיבה בעיר וגם חגגת עם כל הקרובים שלך וגם התאשפזת וגם הדרדרת למצב קריטי - אז כל מה שתיארת מתקיים.

לא כל מי שחולה - מתחיל להסתובב ולהפיץ מחלה, לא כל מי שהחולה מתדרדר למצב קריטי. יותר מכך, רוב מי שחולה עובר את המחלה מבלי להגיע לבית חולים בכלל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נכון, אבל רוב מי שחולה קשה, בצעירים, לא התחסן. מה זה אומר? שהחיסון עובד ועדיף להתחסן.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, snoop90 כתב:

לא. אפשר לתקן. אבל משום מה, להרבה אחרים כואב כשאתה בוחר לתקן ולא להוריד מהכביש.

אם תתקן ותחזיר לכביש רכב תקין, אין שום בעיה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ובהקשר של השרשיר וגם הפורום- אתה יכול ליסוע על רכב מזהם (ענתיקה) אבל עם הגבלות מסויימות (תו ירוק?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי עד כמה הוא מזהם.

אם זה מאומת - הורדה מהכביש עד תיקון התקלה וטסט חוזר (בידוד + בדיקה).

אם זה רכב מזהם - שיתכבד לעשות שני טסטים בשנה ואישור רכב מיושן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

תלוי עד כמה הוא מזהם.

אם זה מאומת - הורדה מהכביש עד תיקון התקלה וטסט חוזר (בידוד + בדיקה).

אם זה רכב מזהם - שיתכבד לעשות שני טסטים בשנה ואישור רכב מיושן.

התכוונתי בדיוק למה שרשמת- טסט פעמיים בשנה (בדיקות קורונה?) ושעות מסויימות שאסור לעלות על הכביש (תו ירוק?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סך הכל הגיוני.

אני הייתי מוסיף גם חובה להתקין ממיר קטליטי.

אנחנו עדיין מדברים על רכבי אספנות, נכון?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד הבריאות. אולך לאכול אותה. היו בטוחים שה ה FDA.

יאשר מנה שלישית לכולם. ואחשב המתנגדים חוגגים.

N12 - "אולי החלטת ה-FDA תעצור את מרוץ החיסון השלישי" (mako.co.il)

221201239_.thumb.jpg.20badee135523058f04e8d34eaebf8fb.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בוא לא נגזים, אף אחד במשרד הבריאות לא הולך לאכול אותה. אם כבר מישהו יאכל אותה, זה כל הטמבלים שרואים בזה הצדקה למה לא להתחסן כדאי בכלל ואני לא מתכוון לאנשים שעשו חיסון שני ועכשיו מתלבטים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו שאפשר. 2400 חולים קשה. אז מתברר שכבר אחשב יש מצוקה.

N12 - מנהלי בתי החולים: "מחסור חמור במיטות טיפול נמרץ" (mako.co.il)

אמרו.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, יש בבתי החולים חולים קשים ומונשמים גם במחלות שאינן קורונה. ויש בעיה כי שינו ייעוד של מחלקות לקורונה בלי לפתוח חרות במקומן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...