Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לא תטפל בדבר הזה בעדינות כשהוא קטן תאלץ להשתמש בפטיש 5 ק"ג כשהוא יחמיר. תקפיד על תו ירוק ותוכל לפתוח לא רק מסעדות אלא גם אצטדיונים. אבל לזלזל בכל אמצעי זה בלתי אפשרי.

להגן על עצמי אני יכול רק בדרך אחת - חיסון. השירות שאני נותן לציבור לא מאפשר לי להמנע מלהתקל בכל מיני אנשים הזויים ולטפל בהם. אני יודע בודאות על 4 פעמים בהן נחשפתי לחולים שאומתו במהשך - וזה לפני היות החיסון - אנשים יכולים לעשות את המינימום כדי להגן על עצמם ועל מי שלידם. וזה להתחסן ולעטות מסכה כראוי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, sperial כתב:

להגן על עצמי אני יכול רק בדרך אחת - חיסון. השירות שאני נותן לציבור לא מאפשר לי להמנע מלהתקל בכל מיני אנשים הזויים ולטפל בהם. אני יודע בודאות על 4 פעמים בהן נחשפתי לחולים שאומתו במהשך - וזה לפני היות החיסון - אנשים יכולים לעשות את המינימום כדי להגן על עצמם ועל מי שלידם. וזה להתחסן ולעטות מסכה כראוי.

כמו שהצעת פה לאחד המשתמשים,זה לא ייגמר בקרוב-תחליף עבודה.

או יותר ברצינות,תעשה מה שאתה יכול במקום העבודה כדי להימנע מהדבקה-מחיצת הפרדה מהלקוח/מסיכה איכותית/שימוש בחד פעמי או בכלים אישיים/איוורור וכו'.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובן שאני עושה את המכסימום - ממסיכות ועד חלונות פתוחים, גם בחורף. אבל זו לא סיבה שאחרים לא ישתפו פעולה. ואני כבר לא מדבר על ההגנה על עצמם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן עבדתי עם לקוח שאמר שהוא הדביק בכוונה את אשתו ואת הילדים כדי "לסיים עם זה".

אף אחד לא היה מחוסן.

אנשים לפעמים כל כך טיפשים שאין עם מי לדבר.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, korola כתב:

אל תדאג, מפתחים חיסון על .  
בנתיים נקבל מנה רביעית , חמישית ושישית ובסוף נקבל חיסון על

image.thumb.png.add1ca76aee303fe28c8999fcf0b673e.png

"חיסון על"

מה לא יעשו בשביל לדפוק כותרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שעובדים על זה שמתנגדי חיסונים לא יוכלו להכנס למדינות אירופה וארה"ב בלי חיסון

אומר לכם את האמת מוריד את הכובע כל הכבוד לבנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Potato כתב:

לא מזמן עבדתי עם לקוח שאמר שהוא הדביק בכוונה את אשתו ואת הילדים כדי "לסיים עם זה".

אף אחד לא היה מחוסן.

אנשים לפעמים כל כך טיפשים שאין עם מי לדבר.

אנשים בטוחים שלצעירים לא יקרה שום דבר רציני, גם אם יידבקו.

היום נפטרה בת 31 לא מחוסנת שטסה לאומן...

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שעובר הזמן ועוד נתונים נכנסים, מכות בי 2 הכרות קשות מנשוא: 

1- מאות אנשים בשיא חייהם מתים סתם, מוות מיותר ומאוד נמנע, בגלל שילוב של עקשנות, חוסר אחריות ונסיון לתחמן. הסטטיסטיקה הכל כך חדה של מי בסוף חולה קשה פשוט מטריפה, ואנשים מתעקשים לא לקחת את מה שחד וחלק יציל אותם. 

עזבו 3 מנות, תתחסנו ב 2 לעזאזל, כשזה טרי גם זה מספיק. 

2- עקב הסברה מעפנה לאין שעור של הממשלה, חוסר האמון והספקות בקרב הציבור רק גדלים מרגע לרגע, מספרי המתחסנים מסבב לסבב הולכים ויורדים. כלומר, אנחנו לעולם לא נצא מהסיפור הזה. לעולם. אני מקווה שמחקרים על תרופה לעומת חיסון מתנהלים בשיא המרץ, וניאלץ להשלים עם העובדה שזו עוד מחלה לרפטואר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא, מקסימום האבטלה ,מחירי הדיור והפקקים ירדו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע בשיחת אגב עם אמא שלי, בן של חברה שלה, בן 40 וקצת, בריא, אב לילדים, חוזר בתשובה שלא האמין בחיסונים, נפטר מקורונה.

אפשר להתעלם ולחיות לצד הקורונה.

רק תקוו שהוירוס ושאר המחלות והפציעות, יתעלמו מכם ומהקרובים שלכם, כי רמת הטיפול בבתי החולים הולכת לרדת לכל מי שיגיע לשם (אם בכלל יקבלו אותו).

image.png.91d51ffc683d16478ee5df4100375bd7.png

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, פינדר כתב:

אפשר גם להתחסן ולחיות לצד הקורונה, כמו שחיים לצד השפעת.

גם לי יש חברים וקרובי משפחה שמסרבים להתחסן, כל מה שיש לי להגיד להם זה לאחל בהצלחה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, פינדר כתב:

רק תקוו שהוירוס ושאר המחלות והפציעות, יתעלמו מכם ומהקרובים שלכם, כי רמת הטיפול בבתי החולים הולכת לרדת לכל מי שיגיע לשם (אם בכלל יקבלו אותו).

אתמול דיברתי עם קרוב משפחה שהוא מנתח באחד מבתי חולים. לדבריו , בית חולים עובד ב "חצי כוח ", גם המחלקות וגם חדרי ניתוח. ההמתנה לטיפולים וניתוחים מתארכת מאוד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה זה הגיע.

בן אדם שכל חטאו הוא שקיבל התקף לב, בזמן שכל מכשירי האקמו תפוסים על ידי חולי קורונה, שרובם הגדול לא מחוסנים.

https://twitter.com/costa1black1/status/1440729177129308164?s=20

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...