Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אם רק היה משרד ממשלתי שממוקד בלאפשר מתן מענה בריאותי לאוכלוסייה במקום בהמלצות לחסן בכוח אנשים מחוסנים...

מאושפזים במסדרון יש לנו כל חורף. גם בלי מגיפה. אבל אז לא מקבלים כותרת ראשית בכל מהדורה כבר שנה וחצי.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון - אנשים שהיו מחוסנים.

שים לב מה שקרה רק לפני 3-4 חודשים: היתה קצת רגיעה בקורונה - משרד האוצר אץ רץ לבטל את התקנים שנתן אך לפני שנה עם הבטחה שיהיו קבועים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם הקבינט ביטל את הצורך בתו הירוק. עוד החלטה שגויה. 

לגבי "היו מחוסנים" - לא נפתח את זה שוב, אבל הגישה הזו מחזקת בשטח את מתנגדי החיסונים. אני רואה ושומע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, SlowRide כתב:

בוא לא נגזים, אף אחד במשרד הבריאות לא הולך לאכול אותה. אם כבר מישהו יאכל אותה, זה כל הטמבלים שרואים בזה הצדקה למה לא להתחסן כדאי בכלל ואני לא מתכוון לאנשים שעשו חיסון שני ועכשיו מתלבטים. 

בדיוק

כל הטמבלים ש״לא מתחסנים בלי אישור FDA" שבכלל אין להם מושג מי הגוף הזה

קיבלו אישור להתחסן ב 2 מנות ועדיין לא הלכו, כי הם טמבלים. לא בגלל שזה לא בטוח ולא בגלל שום דבר אחר

אבל הוירוס עושה את שלו ומיום ליום יש פחות מהם

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yor2 כתב:

אמרו שאפשר. 2400 חולים קשה. אז מתברר שכבר אחשב יש מצוקה.

N12 - מנהלי בתי החולים: "מחסור חמור במיטות טיפול נמרץ" (mako.co.il)

אמרו.jpg

image.png.1609105fbdcaa6341cb0948dc170e975.png

רק אני לא הבנתי את הקטע הזה?   מה זה אומר להכיל תו ירוק על הצוותים הרפואיים?
שישלחו הבייתה 10% או 15% מהצוות הרפואי ?  בשיא המגיפה ? 

ואיך זה בדיוק יעצור את התפשטות המגיפה? 
המגיפה מתפשטת בבתי הספר, גילאי 3-12 מובילים בהדבקות...  
הבאים בתור הם הצעירים עד גיל 29 .
פה זה מתחיל ופה זה נגמר,  חתיכת וירוס מתוחכם.. 

אלו שמניעים את ההדבקות לא ניפגעים ממנו ואלו שנפגעים ממנו לא מניעים את ההדבקות. 

האמת מזכיר לי כמה תאונות דרכים קשות. 

בדר"כ זה איזה ג'יפ יוקרתי גדול וחזק.. או שהוא עף באויר ומרסק פיאט פונטו קטנה והורג את האמא והבן ברכב.

או שהגי'פ נכננס חזיתית ברנו לוגן וגומר משפחה שלמה של 8. 

הוירוס (הטפיל) מגמל את אלו שעוזרים לו להתפשט בזה שהוא לא הורג אותם, אבל אחת ל 1000, הוא תוקף מישהו ומוריד אותו. 

עכשיו תתארו לכם שהיו אומרים שהג'יפים הגדולים והחזקים האלה , הם מוגנים ומי שנוהג בהם מוגן.
אז מותר חופשי חופשי למי שנוהג ברכבים כאלה לנסוע כמה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה.

ומידי פעם שהולכת משפחה שלמה ברנו לוגן , או אם חד הורית אם הבן שלה בפיאט פונטו, אז הם אשמים , כי הם לא קנו רכב ממוגן 

זה פילוח המאומתים של החודש האחרון 
רואים ברור שמי מממשיך לתחזק את המגיפה זה הצעירים מתחת לגיל 40. 

הם רוב המאומתים והמגיפה תמשיך להשתולל פה כל עוד הם ימשיכו להתנהג כמו שהם מתנהגים.
הרי כבר 3 חודשים ואין שום כולם על קבוצת הגיל הזאת. 

הכל חופשי עבורם 

image.png.d70688602b4c5cb1c07521dbf75d3da5.png

אבל מי חולה קשה ומי מת מהמחלה הזאת ? 

מתים אלו שמעל גיל 60 

image.png.1cd0e9e279e2cb26e125fb11b99afabc.png

וחולים קשה , פרוסים קצת יותר, אבל רוב אלו שמתחת לגיל 60 לא מתים מזה.

image.png.11af5e2ad21498f0dea3c92f6f3dfae0.png

ואפילו יש לנו דיבר  על זה בעשרת הדיברות

"כבד את אביך ואת אמך למען יאריכון ימיך"

אחלה וירוס הקורונה הזאת..  ממש מקיים את הדיבר הזה.

עם שלא מכבד את הקשישים , תוחלת החיים שלו (של העם - לא של הפריט הבודד אישית)  תהיה קצרה יותר. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירידה בכמות הקשישים לא מסתדרת לי עם העליה במחירי הדירות...

עכשיו ברצינות. מה אתה מציע לעשות? זה מה קוראים אבולוציה/אמא טבע/כל הז*ן.
סגר נוסף הרי לא יהיה פה.
מאיך שאני רואה את זה נשאר רק לגרום לאנשים לשים מסכות. באמת שזה הדבר הכי יעיל והכי פשוט שאפשר לעשות. קנסות כבדים למי שלא שם מסכה.

לגבי הזקנים, הם צריכים להיזהר ואנחנו צריכים להיזהר עליהם, אבל לצערם העולם לא יכול להמשיך ולהתקיים כפי שהתקיים ב2020.
מישהו רואה את הווירוס הזה נעלם מתישהו? הג'יני יצא מהבקבוק, והוא לא מספיק קטלני כדי לחסל אותו עם סגרים. כמו שאמרת יש לו מספר עצום של נשאים שהוא לא מפריע להם, והם נותנים לו זמן להתרבות ולהשתנות.

הוא כאן כדי להישאר. הגיע הזמן לאמץ מנהגים מהמזרח ולשים מסכות כשיוצאים מהבית.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזילזול וחוסר האחריות האישית זה מה שהביא אותנו למצב הזה, גם ביום כיפור שהסתובבתי בטיולים עם הכלבים, כולם היו בחוץ בקבוצות ענק, מעל 90% מהם היו ללא זכר למסכה ביכלל, גם לא על היד! וכולם היום קרובים ומדברים ללא הפסקה אחד עם השני בלי שום שמירת מרחק.

מצד אחד המחוסנים לא מפחדים ומזלזלים כי יודעים שגם אם ידבקו יש להם הגנה של מעל 90% (או מה שפירסמו) מתחלואה קשה, מצד שני יש את המטומטמים שמתנגדים לחיסונים וחושבים שקורונה זה עוד שפעת, ביחד אנחנו מקבלים את המצב של כ10K ממוצע יומי ועוד ועוד הגבלות כי זה ניראה גרוע במספרים.

לדעתי אם לאנשים היתה אחריות אישית מהרגע שיוצאים מהבית ועד שחוזרים- לא היה צריך בשום הגבלות והחיסונים היו מספיקים בשביל לשמור על חיים נורמלים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, hwgeek כתב:

לדעתי אם לאנשים היתה אחריות אישית מהרגע שיוצאים מהבית ועד שחוזרים- לא היה צריך בשום הגבלות והחיסונים היו מספיקים בשביל לשמור על חיים נורמלים.

זה מה שקורה כבר היום במדינות רבות באירופה. מבטלים את ההגבלות אבל התחלואה לא עולה, כי אנשים נזהרים גם בלי שמנחיתים עליהם הוראות מלמעלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף מקבלים פה שכל

מרגיש כאילו ראיתי את הנאסדק עולה 10%

מקווה שמהר מאוד ישקלו גם לחייב אותם לשלם על אישפוזים

אני לא צריך לשלם מהכיס על אנשים לא מפותחים

242243408_396189981876670_4981060133682977910_n.jpg

לפני 7 שעות, hwgeek כתב:

מצד אחד המחוסנים לא מפחדים ומזלזלים כי יודעים שגם אם ידבקו יש להם הגנה של מעל 90% (או מה שפירסמו) מתחלואה קשה, מצד שני יש את המטומטמים שמתנגדים לחיסונים וחושבים שקורונה זה עוד שפעת, ביחד אנחנו מקבלים את המצב של כ10K ממוצע יומי ועוד ועוד הגבלות כי זה ניראה גרוע במספרים.

לא נורא עם 10,000 ביום בסוף כל האנשים האלה ידבקו אין אופציה אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח רפואי - הביטוח הממלכתי לא יכול להשתנות. ביטוחים פרטיים הם עניין של חיתום, חברות הביטוח יכולות לתמחר את העדר החיסון, אבל אני לא בטוח שמבחינה משפטית הן יכולות לעשות זאת לאחר שנחתם חוזה ביטוח.

שיעורי נהיגה וטסטים - לא בטוח מה למור למורה לנהיגה שמוכן לקחת את הסיכון. אבל הטסט הוא עניין של המדינה, שיש לה חובה להגן על הבוחן. בהחלט אפשרי. תו ירוק עם בדיקה מעודכנת יכול לכסות על כך, כמו שמקובל בכניסה לארועים.

טיפול רפואי - בעיה. לגבי לא מעט טיפולים - כיצד תקבע האם דחופים או לא? מישהו צריך לבצע סינון, ויהיה קשה לקבוע שהטיפול לא דחוף לפני הכניסה לרופא. בעייתי מאד.

מקומות עבודה - אני לא בטוח שאפשר להפעיל תקנה כזו לגבי כל מקום עבודה. אבל כבר קיימת לגבי מקומות עבודה כמו מודות חינוך ובריאות. כנראה שיש קושי גדול מאד לאכוף (אני מדבר על תו ירוק - חיסון או בדיקה מעודכנת). בארה"ב יש ניסיון להפעיל מהלך כזה על מקומות עבודה מסויימים, בהתאם למספר העובדים ולחשיפה לקהל. בארה"ב יש גם מעסיקים שדורשים חיסון ומגבילים עובדים לא מחוסנים, בצרפת שלחו השבוע הביתה 3000 עובדי בריאות לא מחוסנים (מתוך כ-2.7 מיליון), אני לא יודע האם זה עומד בחקיקה הישראלית, למרות עניין הבטיחות בעבודה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

בארה"ב יש ניסיון להפעיל מהלך כזה על מקומות עבודה מסויימים, בהתאם למספר העובדים ולחשיפה לקהל. בארה"ב יש גם מעסיקים שדורשים חיסון ומגבילים עובדים לא מחוסנים, בצרפת שלחו השבוע הביתה 3000 עובדי בריאות לא מחוסנים (מתוך כ-2.7 מיליון), אני לא יודע האם זה עומד בחקיקה הישראלית, למרות עניין הבטיחות בעבודה.

לאט לאט זה יגיע גם לכאן

מתחילים להבין למעלה שמי שאשם בגל הזה הם הלא מחוסנים וצריך לטפל בהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית זה כבר הגיע לכאן - זוכר את הצעקות במערכת החינוך (בעיקר הסייעות)? עקורנית זה קיים גם במערכת הבריאות, אני עדיין לא רואה את האכיפה - וזאת למרות שניסיונות לפעול נגד המהלך באמצעות בתי המשפט נכשל, העותרים נזרקו למכל המדרגות עם בעיטה נאה בישבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי מה העניין עם התו הירוק?.

למה לבטל אותו מה 1.10 ? .

מי שאינו מחוסן או שאין לו נוגדנים בדם הוא מסכן את עצמו ולא את הציבור. ואם חוששים להדבק ממנו הרי גם מחוסנים מעבירים את ההדבקה אז מה הקטע?.

לא יודע למה קוראים למתנגדי חיסונים מטומטמים אולי אנחנו אלה המטומטמים.. שמסתירים מהציבור חוזה עם פייזר ודוחפים לנו את החיסונים שלהם בלי הפסקה וקוראים להם בשמות חדשים.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...