Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לא נכון. החשיפה לעישון כפוי כפי שאתה מתאר גרועה כמו עישון פעיל.

העישון הורחק מהמרחב הציבורי בצורה די יעילה. זה היה תהליך הדרגתי וקשה, אבל, בסופו של דבר, הושגה הצלחה לא רעה.

מה שהתו הירוק נועד לעשות הוא להרחיק את האנשים בסיכון גבוה להדביק אחרים. כיוון שבניגוד לסיגריה הנגיף אינו נראה דרושים אמצעי אחרים - ולכך נועד ביסוס התו הירוק על חיסון ובדיקות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, SlowRide כתב:

אנשים קודם כל דואגים לאינטרס שלהם וככה זה גם צריך להיות. אחדות וערבות הדדית זה מילים יפות להסתיר את העובדה שכל עוד מתאים לאנשים להיות מתורבתים ולחיות בחברה הם יעשו את זה. כשזה לא נח להם, האחדות מעניינת את התחת וכל אחד לעצמו.

את זה תאמר לכל אלה שמבקשים להתחסן בשביל ערבות הדדית.

לפני 7 דקות, sperial כתב:

העישון הורחק מהמרחב הציבורי בצורה די יעילה. זה היה תהליך הדרגתי וקשה, אבל, בסופו של דבר, הושגה הצלחה לא רעה.

לא ממש. אולי בקניונים. באירועים עדיין מעשנים וגם במסעדות בחוץ. ובמרפסות בבתים. לא הורחק ולא נעליים. הדבר היחיד שהשתנה זה שהיום פחות מתביישים מהמעשנים אבל זה עדיין קיים.  בנוסף, זה גורם לנזק בריאותי קשה למי שנחשף לזה לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

@David32בדיוק לזה התכוונתי. שעור הפוריות בחלק מהחברה הישראלית גדל - גם החברה הכללית ובמיוחד החרדית. הוסף לזה את הנטיה הישראלית לדחיינות והנטיה של האוצר לקמצנות ותקבל את מערכת הרפואה המכווצת שיש לנו היום. זה דומה, למשל, לפיגור של 40 שנה במערכת הסעת המונים בגוש דן..

אל תשאל איזה מודלים צריך לבנות...

גם ככה ההבדל בחיזוי בין 200 אלף נוספים ל 210 אלף אנשים נוספים לא כזה משנה אם לא עושים כלום.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

החשיפה לעישון כפוי כפי שאתה מתאר גרועה כמו עישון פעיל.

אבל כל עוד זה מספק לו פרנסה, יכולים לעשן מסביבו 200 פאקטים של סיגריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני 5 דקות, asix כתב:

את זה תאמר לכל אלה שמבקשים להתחסן בשביל ערבות הדדית.

זה גם בולשיט, אנשים מתחסנים מסיבה אגואיסטית בדיוק כמו מי שבוחר לא להתחסן. אבל אם רוצים לקיים חיים נורמליים בלי סגרים ובלי בתי חולים עמוסים, צריך להתחסן. זה אינטרס אגואיסטי שמטיב עם כולם בסופו של דבר, גם עם מי שהחליט לא להתחסן. אבל מי שלא מתחסן כי הוא פוחד ממחטים/לא מאמין לחברות התרופות/הרב אמר לו שלא צריך דופק את עצמו ואת הסביבה שלו בגלל הבחירה האגואיסטית שלו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחסנתי כדי להגן על עצמי. כשחשבתי  והאמנתי שזה מגן עליי. בחיסון השלישי לדעתי, וזכותי לחשוב כך, עדיין יש לי מספיק נוגדנים בגוף להגן על עצמי. בעוד 4- 5 חודשים ייתכן שאקח את החיסון השלישי ( אם זה יהיה רלוונטי מבחינת הקורונה).

רוצים שאתחסן פעם שלישית? שיאשרו לי לעשות בדיקת נוגדנים ולפי התוצאה אחליט. כל עוד לא מאפשרים את זה, זה מערער לי את האמון בקבלת ההחלטות שהן לא נקיות. רוצים לחזק את האמון - שלא ידקלמו ססמאות אלא שיבנו צעדי בוני אמון. שלילת זכויות וסנקציות זאת לא הדרך לאלה שמתלבטים בחיסון השלישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***** אזהרת ציניות ******* 

אני אומר עכשיו מלחמת אזרחים . אבל מלחמה חכמה לא מלחה כזאת עם נשק והרבה דם ברחובות, אלא רק חוקים נאורים כאלה שנשמעים הגיוניים.

אלו החוקים על הלא מתחסנים החדשים:

- מותר לפטר אותם והם לא זכאים לפיצויים פיטורים.

- הם זכאים רק לטיפולים רפואיים מצילים חיים , אבל טיפולים לא דחופים הם לא זכאים כי אסור שהרופא יסכן את עצמו

- מותר במודעות דרושים לרשום למטה   * המשרה מיודעת רק למחוסנים

- בתור לדואר או לקבלת חבילות הם יכולים להגיע רק שאין אף אחד אחר בסניף,  רשות הדואר תפעל להקים 3 מרכזי לוקים ברחבי הארץ עבור לא מחוסנים בלבד.  בחיפה בבאר שבע ובירושלים. 

- מותר לבנק למשכנתאות להעלות להם את הריבית על המשכנתא בהתאם לרמת הסיכון  (גם למשכנתא שכבר ניתנה), שאר חוקי המשכתנא נותרו ללא שינוי ... כך שאחרי פיגור התשלומים ניתן לזרוק אותם מהבית.

- אסור ללא מחוסנים להתקרב אפילו לנתב"ג , אסור להם לצאת מהמדינה בכלל .. אפילו לא בטיסה פרטית , שחייה או ברגל .. זה כדאי לא לקלקל למחוסנים את התנאים שהם מקבלים במדינות אחרות ולא לקלקל את השם של ישראל.

- במקרה של סכנת חיים ניתן לפנות את הלא מחוסן באמבולנס יעודי ללא מחוסנים , ל-3 מרכזים רפואיים שיוכשרו לך.. בקרית שמונה, באילת ובטבריה. 

- אם המרכז הרפואי מלא הלא מחוסן יקבל מיטה בחנייה וספר תהליכים לקרוא עד שיתפנה מקום. 

- רשתות המזון יקימו מרכזי חלוקת מזון ללא מחוסנים כך שהם לא יתערבבו עם שאר האוכלוסיה בסופרים הרגילים. 

זהו .. כל חוק בפני עצמו נראה סביר והגיוני, אבל שילוב של כל החוקים ביחד יעזור לנו לחסל את אוכלוסיית הלא מחוסנים תוך כמה חודשים. 

ואז נצא מהצד השני עם חזק יותר והכי חשוב נוכל להמשיך לחגוג במסיבות טבע או בהיכל מנורה כל הלילה 

לפני 8 דקות, asix כתב:

התחסנתי כדי להגן על עצמי. כשחשבתי  והאמנתי שזה מגן עליי. בחיסון השלישי לדעתי, וזכותי לחשוב כך, עדיין יש לי מספיק נוגדנים בגוף להגן על עצמי. בעוד 4- 5 חודשים ייתכן שאקח את החיסון השלישי ( אם זה יהיה רלוונטי מבחינת הקורונה).

רוצים שאתחסן פעם שלישית? שיאשרו לי לעשות בדיקת נוגדנים ולפי התוצאה אחליט. כל עוד לא מאפשרים את זה, זה מערער לי את האמון בקבלת ההחלטות שהן לא נקיות. רוצים לחזק את האמון - שלא ידקלמו ססמאות אלא שיבנו צעדי בוני אמון. שלילת זכויות וסנקציות זאת לא הדרך לאלה שמתלבטים בחיסון השלישי.

אתה יודע שאף אחד לא מונע ממך לעשות בדיקת נוגדנים ? 

אתה רק מבקש שיממנו לך 160 ש"ח לבדיקת נוגדנים חינם על חשבוני !!!  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, korola כתב:
לפני 11 דקות, asix כתב:

אתה יודע שאף אחד לא מונע ממך לעשות בדיקת נוגדנים ? 

אתה רק מבקש שיממנו לך 160 ש"ח לבדיקת נוגדנים חינם על חשבוני !!!

אין לי בעיה לממן את זה. הבעיה שזה לא יפתור את החיסון השלישי גם אם זה יוכיח שיש לי מספיק נוגדנים. זאת בדיוק הבעיה שאני מדבר עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, asix כתב:

זה אתה שאמרת לפני כמה עמודים שהאינטרס של משרד הבריאות הוא לא בריאות הציבור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בישראל לא ממליצים למחוסנים להתיחס לבדיקת נוגדנים כמדד לחסינות. זו גם עמדת ה-CDC

SmartSelect_20210923-130224_Chrome.thumb.jpg.595c55312db603126e4f23e365bf1aea.jpg

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, asix כתב:

אין לי בעיה לממן את זה. הבעיה שזה לא יפתור את החיסון השלישי גם אם זה יוכיח שיש לי מספיק נוגדנים. זאת בדיוק הבעיה שאני מדבר עליה.

אני לא מאמין לשום דבר שאתה כותב

עוד הרבה לפני המנה השלישית כתבת ש"התחסנת" ובלבלת לנו את המוח על החיסונים והאמינות שלהם וכו'

מי שמתחסן לא רץ לכאן למחרת לכתוב שהחיסון לא טוב \ לא יעיל \ שקר \ כל שטות אחרת שרשמת

אתה מתנגד חיסונים בתחפושת שחושב שהוא מצליח לשכנע מישהו

היחידים שאתה יכול לשכנע אותם זה אנשים שבורים שחושבים שמשרד הבריאות משקר בנתונים ובבתי חולים מזריקים חיידקים הרסניים לאנשים כדי שימותו

אבל לא נורא כל בוקר אנחנו מתעוררים ורואים שהוירוס עזר להפטר מעוד כמה טיפשים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ביקש שתאמין? אל תאמין. 

לא חייב לך כלום ומי שחושב שלא התחסנתי שיבושם לו.

את הצביעות והמשחקים שלך אתה יכול לעשות על מישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, sperial כתב:

לא רק בישראל לא ממליצים למחוסנים להתיחס לבדיקת נוגדנים כמדד לחסינות. זו גם עמדת ה-CDC

SmartSelect_20210923-130224_Chrome.thumb.jpg.595c55312db603126e4f23e365bf1aea.jpg

אני עד עכשיו לא מבין, עד כמה שזכור לי מה-5 יחידות ביולוגיה בתיכון, מה שרלוונטי במקרים כאלה הוא הזיכרון החיסוני והיכולת של הגוף להגיב לוירוס וליצור נוגדנים בכמות ובמהירות, כשכמות הנוגדנים בפועל היא פחות רלוונטית. אז למה כל הזמן מדברים על כמות הנוגדנים שקיימת *בזמן נתון*? אין דרך אחרת לבדוק את הוויאביליות של המערכת החיסונית כנגד וירוס ספציפי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. על ידי מתן מנה של החיסון ובדיקת רמת וסוג הנוגדנים אחרי שבועיים. וזה בדיוק הדבר שממנו חושש אסיקס.

כנראה שיש אפשרות לבדוק תאי זכרון, אבל לא מדובר בבדיקות מעבדה שגרתיות אלא בבדיקות הנערכות רק במכוני מחקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...