Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

Just now, ניקו פ. כתב:

תשובות, למרות שאני לא יודע למה אני עושה את זה לעצמי.

אני גם לא,זה אפילו לא מעניין אותי.

אני סתם מוציא עצבים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה רק לרשום משהו חיובי אחרי כול הקקה שרשמתי.

כול פעם שבאמת באמת הייתי צריך משהו דחוף דחוף דחוף - קיבלתי.

בין אם זה זריקה בחצות, או מיון עיניים או פרוצדורות כאלה ואחרות - קיבלתי ויחסית מהר.

ויש רופאים שהם טובים, אדיבים, ואשכרה עושים את העבודה שלהם.

ניקו - 💗

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לדעתי, ואני מודה שלא עשיתי מחקר, ואני מגיע (באופן לא אופייני לי) ללא נתונים שיתמכו בהרגשה, שהתפיסה בישראל היא של כיבוי שריפות, אין ראייה לרחוק, נותנים לתחום מסוים להתנהל עם עצמו כראוי בעיניו כי זה הכי נוח, אפס השקעת זמן וכסף.

כשהתחום מגיע למצב קטסטרופלי כלשהו מתחילים להתעסק בו, ואז מחפשים את הפתרון אינסטנט, שזה בד"כ לזרוק כסף על הבעיה בתקווה שתיעלם.

הבעיה שזה לא תמיד עובד.

קצת נתונים שכן יש לי, משרד החינוך הוא ככה"נ המשרד שמקבל הכי הרבה תקציבים, אף באף עם הביטחון, ובכל זאת המורים הצעירים מקבלים שכר רעב +-, עד לרפורמת אופק חדש גם מורים ותיקים הרוויחו שכר מאוד נמוך.

מאז תקציבי המשרד עלו ועלו ועלו, אבל כמה מתוכם חילחלו למטה? מעט מאוד, את הרוב "אכלו" בדרך, אלה שיושבים למעלה, אלה שסידרו ג'ובים ופרוייקטים ומכרזים לחברים שלהם.

חד משמעית מסכים. אחת הדוגמאות למערכת זוועתית. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מניסיוני האחרון בבית חולים, הרופאים מעולים ומקצועיים. רק חבל שאין מספיק מהם וצריך להמתין שעות עד שאחד מצליח להתפנות אליך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Potato כתב:

אני גם לא,זה אפילו לא מעניין אותי.

אני סתם מוציא עצבים.

נו אז זה סתם לא מנומס. אתה גורם לי להשקיע זמן ומחשבה, להסביר או להעביר נקודה מתוך הצד השני, כדי לפתח איזה שהוא דיון שיגרום למי מהצדדים לצאת עם משהו.

אז אתה סתם מטריל? לבריאות.

לפחות הייתה לך ההגינות להודות בזה (בלי ציניות).

Just now, SlowRide כתב:

מניסיוני האחרון בבית חולים, הרופאים מעולים ומקצועיים. רק חבל שאין מספיק מהם וצריך להמתין שעות עד שאחד מצליח להתפנות אליך.

וגם זה לא תמיד נכון. לא חסרים רופאים בינוניים ביום טוב.

וההמתנה היא לא רק שאלה של תקציב, אבל גם שאלה של תקציב.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, ניקו פ. כתב:

נו אז זה סתם לא מנומס. אתה גורם לי להשקיע זמן ומחשבה, להסביר או להעביר נקודה מתוך הצד השני, כדי לפתח איזה שהוא דיון שיגרום למי מהצדדים לצאת עם משהו.

אז אתה סתם מטריל? לבריאות.

לפחות הייתה לך ההגינות להודות בזה (בלי ציניות).

אל תדאג,אני גם מטריל לצד השני בפייסבוק לאלה שטוענים שצריך להפריט את בתי הכלא ושיט כזה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@David32 לגבי התרופה שאינך יודע כיצד קרויה בהולנד - קל מאד: גגל אותה בשם המוכר, תמצא את שם החומר הפעיל (זה נקרא גם "שם גנרי") ואז גגל אותה באיזה אתר הולנדי. בארץ המידע זמין בצורה מסודרת מאד באתר משרד הבריאות, אני מניח שגם בהולנד. כדאי שתדע זת כי אלרגיה יכולה להיות אפילו מסוכנת, אולי כדאי שתהיה לך תרופה בסטנדביי אם זו השיטה שאתה מכיר.

לגבי איכות של רופאים - כמובן שיש טווח גדול. בסופו של דבר מדובר בבני אדם. לגבי היחס מרופאים, זו כבר בעיה יותר קשה. נכון שזה תלוי באישיות של הרופא, אבל גם באיך הוא ישן בלילה, כמה  טוסטוסונים חתכו אותו ברמזור, האם החולה הקודם הרגיז אותו וכמה מוזמנים יושבים בחדר ההמתנה. וכמובן גם ביחס שאתה נותן לרופא. יש הבדל עצום אם אתה מגיע רגוע ומוכן עם כל המסמכים והכנת לעצמך את התלונות ואת השאלות, או אם אתה חוזר על המנטרה "הכל במחשב" ונותן לו לחפש (תהליך הרבה יותר ארוך מעיון בתיק מסודר, והרבה מסמכים חסרים). ולא מזיק קליק אישי.  ובעניין ההכנה לביקור אצל הרופא - כאשר אתה מזמין תור הפקיד\ה תמיד תציין את מינימום המסמכים והבדיקות הנדרשים. דאג להביא אותם, ועדיף להוסיף כל מידע הקודם, בתיק מסודר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צוחק, אבל, ברצינות, המרפאות העצמאיות בכפרים הערביים נותנות שירות מעולה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת הבריאות היא המערכת הממשלתית היחידה שאין לי כמעט טענות כלפיה, אבל אני גר בעיר עם 3 בתי חולים שנבנו לפני קום המדינה, לא יודע באמת לגבי ישובים אחרים שלא היה בהם ולא יהיה להן בעתיד הקרוב בתי חולים.

עריכה אחרונה על ידי khalil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בבתי חולים יחסית קטנים, דבר שלא כל כך מקובל בישראל. אבל דומני שלפחות חלקם משמשים כמתקני הוראה אקדמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני כותב מתקן הוראה אקדמי הכוונה היא לשימוש כמתקן הוראה לסטודנטים לרפואה. כנראה שבעבר היו מסונפים לטכניון, כעת הסקוטי והאיטלקי מסונפים לבר אילן (הפקולטה לרפואה בצפת). הכרה כזו מכבדת מאד את המוסדות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 3 שעות, khalil כתב:

ראש העיר מכריז על אי-ציות אזרחי
https://www.maariv.co.il/corona/corona-israel/Article-788956

שיהיה בריא, איזה אגו טריפ לחלל.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...