Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, EliC25 כתב:

chemguy עבר צד.

איזה זילזול.

מעליב.

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

מי שלא מתלהב מרעש לא יודע לחגוג

אתמול בלילה מישהו שיגר זיקוק דינור בודד (באמת, כאילו אחד בלבד), ואני לא יודע אם הוא חגג טוב או לא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

איזה זילזול.

מעליב.

אתמול בלילה מישהו שיגר זיקוק דינור בודד (באמת, כאילו אחד בלבד), ואני לא יודע אם הוא חגג טוב או לא.

כנראה התברבר בניווט וביקש חילוץ. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ChemGuy85 כתב:

קורולה, מה זה משנה אם הוא יכול להיבדק או לא יכול להיבדק? בשורה התחתונה הוא לא מת מהוירוס וכנראה גם לא ממש חלה קשה. 

שידבקו. אתה רואה ערימה של גופות בבתי חולים? לא? שחרר. 

אחיינים שלי חזרו למערכת החינוך תוך שבוע שניהם מנוזלים והורים שלהם עם חום. הימור שלי קורונה גם בלי לעשות בדיקה. כולם בחיים. 

שילכו בין 10,000 ל-20,000 מהוירוס. עדיף על אלטרנטיבה של קריסה כלכלית מוחלטת, הרס וביזה. אתה חושב שמכלכלה לא מתים? מתים הרבה יותר מהוירוס הזה רק שאף אחד לא סופר את העצמאי שאיבד את פרנסתו ומת מהתקף לב. אבל מספיק שמתה איזה זקנה בת 87 עם דמנציה באיזה בית אבות וכולם עומדים על הראש. 

מה קרה? אני לא לועג, אני באמת שואל, מה קרה? איך שינית את דעתך בצורה כזאת דרסטית? הנתונים האלה כבר קיימים חודשיים, אני שטחתי אותם כבר חודשיים אותה התנגדת בתוקף, מה גרם לשינוי הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הדלק והחניות של תל אביב שברו אותי... 

ברצינות עשיתי zoom out ראיתי שהציבור הישראלי כבר לא שם קצוץ על ההנחיות ובכל זאת אין תמותה עודפת, אין חדרי מיון קורסים, אין גופות ברחובות ובגדול החיים ממשיכים כרגיל. 

עכשיו יבוא מישהו ויגיד חכו עוד שבועיים ואז חכו עוד שבועיים ועוד שבועיים ועוד שבועיים

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, ChemGuy85 כתב:

ברצינות עשיתי zoom out ראיתי שהציבור הישראלי כבר לא שם קצוץ על ההנחיות ובכל זאת אין תמותה עודפת, אין חדרי מיון קורסים, אין גופות ברחובות ובגדול החיים ממשיכים כרגיל. 

עכשיו יבוא מישהו ויגיד חכו עוד שבועיים ואז חכו עוד שבועיים ועוד שבועיים ועוד שבועיים

או פשוט בתחילת האשכול החלטת במודע להטריל אותנו במידע שסוף העולם מגיע ואנחנו לא לקחנו ברצינות יתרה את האמירות שלך (אני לא).

זרקת את האוכל והתרופות שאגרת במהלך התקופה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, ChemGuy85 כתב:

לא יודע, יש לי הרגשה שמעורב פה איזה ואגיו מתחת לשולחן

• מצחיק 6
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, מרק10 כתב:

או פשוט בתחילת האשכול החלטת במודע להטריל אותנו במידע שסוף העולם מגיע ואנחנו לא לקחנו ברצינות יתרה את האמירות שלך (אני לא).

זרקת את האוכל והתרופות שאגרת במהלך התקופה ?

מצטער לאכזב אותך, אבל לא. 

אוכל ותרופות נשארו. למה לזרוק? ככה חינכו אותך? 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי מוזר שיש יחסית כלום ושום דבר נדבקים ליום? 100+ נדבקים זה ממש כלום ביחס לכך שכל המדינה מתקהלת  ומצטופפת בכל מקום כבר כמעט חודש ללא מסכות . אם זה בחופים, בפאבים ובקניונים. הייתי מצפה עם כל ההתקהלות הזו לאלף+ ביום  ולא מאה בודד.

אם זה לא נסיגה של הוירוס אז מה זה? 

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבות פשוטות והגיוניות לכך שאין עליה משמעותית במונשמים וכדומה.
א. המתקהלים במסיבות בדזרט שטרנספורטר רמז ובשאר המקומות הם צעירים, כנראה שרובם א-סימפטומטיים ומי שיש לו קצת חום ושיעול לא עושה מזה סיפור
ב. תהליכים הקשורים במזג האוויר והתחזקות המערכת החיסונית
ב.כנגזרת מ-א' אנחנו על 100 חולים ביום כי אנשים לא נבדקים, הסיבה שמספרי הבדיקות כל כך גבוהים היא שעל כל ילד שחולה בודקים את כל בית הספר, זה כמובן מעולה אבל זה מה שמניב מספר נמוך של חולים מתוך הנבדקים.
ג.כרגע אני בטוח שגם קורולה יסכים איתי מספר של 100 חולים ביום ביחס למה שקורה פה הוא נמוך מאוד, לדעתי פשוט לעקוב אחרי מספר המונשמים, מספר הנבדקים לא רלוונטי בניגוד למה שחשבנו.

פשוט להמשיך כרגיל ולהמתין להתפרצות רצינית במספר המונשמים, כשזה יקרה אז תחזירו את הצעדים לאחור, כרגע לספור את מספר הנדבקים בקורונה זה כמו לספור את מספר הנדבקים בשפעת- לא רלוונטי, הקשר בין מספר הנדבקים למספר המונשמים הוא נמוך מאוד.

במקביל באוסטרליה נשארו 400 חולים, אותה אוכלוסיה ואותו מספר נבדקים... פתחו הכל ולמרות זאת יש ירידה מתמדת בחולים הפעילים.
לא יודע כמה בדיקות הם עושים ביום אבל זו דוגמא מעולה למספר שהיינו צריכים להיות בו עכשיו אם היינו שומרים על ההנחיות.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים היום 144 מאומתיםצחדשים.

אבל החשוב יותר הוא סיפור בית האבות: מרבית האימותים היו בבדיקה שניה, לאחר שהראשונה היתה שלילית. סביר שלא מעט בדיקטת נערכוממוקדם מדי, היו שליליות כזובות, והמודבקים מפיצים את הנגיף. יחד עם המשמעת הישראלית זה נראה רע מאד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים המגמה היא של עליה בתחלואה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...