Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסכוני, אמין, לנסיעות ארוכות- 50K

carnovice
שימו לב! השרשור הזה בן 1433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לעוזרים!

מחפש רכב משומש שישמש אותי לנסיעות ארוכות (120 ק"מ ביום) בינעירוניות בעיקר. אוטומט ולא באמת משנה לי אם זה סופר מיני או משפחתית.

אין לי בעיה עם ליסינג (אבל לא השכרה)

תקציב 50K

לפי סדר חשיבות:

1) אמינה

2) חסכונית (חלפים זולים וגם צריכת דלק)

3) נוחות

תודה לעוזרים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ידני בא בחשבון הייתי מכניס את ה-208 דיזל לרשימה.

פלואנס דיזל יכולה להיות אופציה טובה, המגאן 3 עדיפה מבחינת מערכת החשמל.

קח בחשבון שהגיר רובוטי כפול מצמדים ויש סיכוי שבמשמרת שלך תיפול החלפת קלאצ'ים.

מצד שני בנהיגה רגועה מחוץ לעיר אתה מאוד תהנה מהרכב הזה ואם אתה לא סובל מהרבה פקקים, תיכנס לתדלק בערך פעם בשבועיים. אני קיבלתי 1:22 ממגאן אסטייט בנהיגה שרובה בינעירונית.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

איך הגיר, מערכת חשמל וכו' של הרנו? יש לי ניסיון רע עם צרפתיות

ואם הייתי מבקש מנוע בנזין, על מה הייתם ממליצים?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, carnovice כתב:

איך הגיר, מערכת חשמל וכו' של הרנו? יש לי ניסיון רע עם צרפתיות

גיר רובוטי כפול מצמדים, תלוי איך נהגו עליו והאם עבר לאחרונה החלפת קלאצ'ים ו\או מחשב גיר.

אם עבר לאחרונה - הרווחת.

אם לא - יש סיכוי שייפול במשמרת שלך.

מבחינת מערכת חשמל, לפי מה שאומר חבר שעובד במוסך של קרסו, מערכת החשמל במגאן 3 עדיפה על זו של הפלואנס.

הייתה לנו מגאן אסטייט מהדור השלישי ל-4 שנים וחצי, אפס בעיות חשמל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...