Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, hwgeek כתב:

מצד שני הוא הצליח להנחית טילים חזרה- מה שלדעת כל המומחים מסביב היה בלתי אפשרי- אז אני כן חושב שלא צריך לזלזל בו, הרי אנחנו לא רוצים לקבל את לקס לות'ר במקום טוני סטארק נכון? :-)

אני לא מזלזל בו. אני אומר שצריך לקחת בערבון מוגבל את הדברים שהוא אומר והוא יגיד הרבה דברים מבטיחים כי כמות הכסף שהשקיעו בחברה שלו (טכנית חסכונות ופנסיות שלנו) פשוט בלתי נתפסת. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 2 שעות, hwgeek כתב:

מאסק טוען

ופה אפשר לעצור. מאסק טוען הרבה דברים, מקיים מעט.

איפה צי הטסלות מוניות שהיו אמורות להיות כבר פה? איפה הטסלה רודסטר עם הטילים עליה? מה עם המשאיות? מה עם הטנדרים?

דיייי, הוא מנפיץ, אחר כך מאחר, או  - שכמו עם דמויות אחרות שמזיינות את המוח בטוויטר - זה פשוט נשכח ועוברים לדבר הבא.

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

התכווצות? איפה? לפי הבורסה המצב מעולה.

מינוס 33% כפרה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, David32 כתב:

מינוס 33% כפרה.

נשמה הבורסה פורחת ומשגשגת. הפד מחליף טונרים. הכל טוב. אנחנו בדרך לשגשוג הכלכלי הכי גדול בהיסטוריה אנושית. 

• מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

ופה אפשר לעצור. מאסק טוען הרבה דברים, מקיים מעט.

איפה צי הטסלות מוניות שהיו אמורות להיות כבר פה? איפה הטסלה רודסטר עם הטילים עליה? מה עם המשאיות? מה עם הטנדרים?

דיייי, הוא מנפיץ, אחר כך מאחר, או  - שכמו עם דמויות אחרות שמזיינות את המוח בטוויטר - זה פשוט נשכח ועוברים לדבר הבא.

או שאולי הוא חכם מכולנו ועושה את זה דווקא בשביל לאלץ ב"מירוץ חימוש" את המתחרים האחרים בתחום שיתחילו להקצות יותר ויותר תקציבי פיתוח בתחום הרכב החשמלי\סוללות\תעשיית חלל\אנרגיה מתחדשת כי הוא מכניס את כל הרעיונות האלה לתודעה של הציבור ?

לפני טסלה מי ביכלל השקיעה במכוניות חשמליות באותה צורה? החליט ליבנות מפעלי ענק לייצור סוללות בשביל רכבים\סוללות אחסון וכו'? או תעשיית החלל עם טילים לשימוש חוזר והחזרת אמצעי שיגור אסטרונאוטים לחלל מארה"ב? הוא בעצמו טוען שהוא רצה ליגרום לאנשים שוב להיתרגש מתוכנית החלל וככה להגדיל תקציבים של נאס"א שנחזור לתוכניות חלל והתרחבות לכוכבים שכנים, הוא חולם בענק(*עם לוחות זמנים של אילון מאסק) אבל כן סוחף אחרים אחריו שיקצו תקציבי פיתוח בתחומים אלה, לדעתי זה מבורך.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהאתר של ביטוח לאומי. האתר נגיש ומלא במידע ברור וקל להבנה. בחשבון האישי ניתן לראות כמעט את כל המידע לגבי המבוטח וגם לבצע פעולות בקלות.

האתר שלהם כמעט ולא נפל בתקופה האחרונה למעט מספר מקרים של תקלות למשך שעה שעתיים.

כול הכבוד לעובדי המדינה בביטוח לאומי !

• מעניין 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ChemGuy85 כתב:

התכווצות? איפה? לפי הבורסה המצב מעולה. 

לפני 16 דקות, מרק10 כתב:

אני מאוד מרוצה מהאתר של ביטוח לאומי. האתר נגיש ומלא במידע ברור וקל להבנה. בחשבון האישי ניתן לראות כמעט את כל המידע לגבי המבוטח וגם לבצע פעולות בקלות.

האתר שלהם כמעט ולא נפל בתקופה האחרונה למעט מספר מקרים של תקלות למשך שעה שעתיים.

כול הכבוד לעובדי המדינה בביטוח לאומי !

האם אני מזהה כאן ציניות קלה?

• מעניין 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ChemGuy85 כתב:

הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה. הוא איש שיווק שעומד בראש של אחת החברות הכי overvalued (בעיני לפחות) בהיסטוריה. 

רק תיקון קטן, overpriced.

מחיר זה מה שאתה משלם, ערך זה מה שאתה מקבל (באפט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, pl7410 כתב:

האתר של ביטוח לאומי באמת מצוין, ובתור בן של עובדת במערך המחשוב אני יכול להעיד ממקור ראשון כמה עבודה מושקעת בו.

בהשוואה למס הכנסה שנות אור יותר טוב. מערכת מייצגים של הביטוח הלאומי נמצאת 80 רמות מעל זאת של מס הכנסה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, tzahico כתב:

האם אני מזהה כאן ציניות קלה?

ממש לא ציניות.  יצא לי בשנה האחרונה להשתמש באתר של בט"ל להגשת 3 תביעות אבטלה/נכות עבור המשפחה והכול מאוד פשוט ועובד ב-100 אחוז.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר של הביטוח הלאומי באמת אחלה. אתר של מס הכנסה זבל מזוקק. אם זה לא מספיק הם החליטו לפתוח בשביתה בדיוק מתי שהם אמורים לטפל בהעברת המענקים לעצמאיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, David32 כתב:

איפה צי הטסלות מוניות שהיו אמורות להיות כבר פה?

*מוניות בלתי נראות.
הן כבר מזמן פה, אתה פשוט לא רואה אותן.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...