Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, YaronNahum כתב:

הרי גם אם תחליט שאתה רוצה לשלם ביורו ולא בדולר, הגיוני לי שההמרה תתבצע בעת התשלום (שוב ההנחה שאנחנו מדברים על השוק האמריקאי ) 

כן, "ההמרה" תתבצע מיידית. מדוע המרכאות? כיוון שאין דבר כזה "המרה". הבנק שלך\טסלה יבצע עיסקת מט"ח, קרי ירכוש דולרים לפי שער ההמרה של EUR\USD, יקח את הקומיסיון שלו והכל טוב ודי צפוי.

גם "להמיר" ביטקוין, זה למכור ביטקוין תמורת דולרים. העמלה לא כל כך גבוהה במונחים של רכב $10 - 20$ כיום, אבל יכולה לקחת טיפה יותר זמן. אם הרשת עמוסה, או המוכר רוצה "עומק" של אישורים לטרנזקציה (נאמר 10 רמות אישורים), או אם אתה מתקמצן על הקומיסיון (Fees)..

כל הקטע הוא שזה לא באמת "ביטקוין". 

העיסקה בפועל נערכת בדולרים וכפי שכתבת, לא משנה לטסלה אם המקור הוא חשבון יורו, או ביטקוין

לפני 20 דקות, YaronNahum כתב:

ולמיטב ידיעתי  ביטקוין זה מטבע קריפטוגרפי ,  עם כל המשתמע מהמילה מטבע. 

לא "כל המשתמע"...

ביטקוין לא מוגדר כמטבע, אלא כנכס דיגיטלי. 

- בעסקת מכר של ביטקוין בארץ, חייבים לשלם מע"מ.

- אתה לא יכול להתקזז חשבונאית על הפרשי שער כמו מט"ח אמיתי.

וכו..

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 18 דקות, ליפיגו כתב:

כן, "ההמרה" תתבצע מיידית. מדוע המרכאות? כיוון שאין דבר כזה "המרה". הבנק שלך\טסלה יבצע עיסקת מט"ח, קרי ירכוש דולרים לפי שער ההמרה של EUR\USD, יקח את הקומיסיון שלו והכל טוב ודי צפוי.

גם "להמיר" ביטקוין, זה למכור ביטקוין תמורת דולרים. העמלה לא כל כך גבוהה במונחים של רכב $10 - 20$ כיום, אבל יכולה לקחת טיפה יותר זמן. אם הרשת עמוסה, או המוכר רוצה "עומק" של אישורים לטרנזקציה (נאמר 10 רמות אישורים), או אם אתה מתקמצן על הקומיסיון (Fees)..

כל הקטע הוא שזה לא באמת "ביטקוין". 

העיסקה בפועל נערכת בדולרים וכפי שכתבת, לא משנה לטסלה אם המקור הוא חשבון יורו, או ביטקוין

אתה צריך להסתכל על זה בשני מישורים: 

1. הם אפשרו לקנות מכוניות עם ביטקוין. במקרה הזה אתה צודק הלקוח משלם עם ביטקוין, הביטקוין עובר המהרה לדולרים והחברה מנפיקה חשבונית מס דולרית ללקוח. 

2. טסלה השקיעו 1.5 מיליארד דולר בביטקוין, רשמו את מטבעות כנכס בספרים,  מאסק השתמש במעמד והשפעה שלו בשביל לנפח את הערך, טסלה מכרו ביטקוין לקראת סוף רבעון ורשמו רווח הון. הרווח הון מביטקוין הוא מה שהעביר אותם לריווחיות ברבעון ראשון של 2021. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

חוץ מהצהרות של מאסק בטוויטר מישהו בפועל רכש טסלה עם ביטקוין? 

בטח ילדים  בארה"ב שקנו ביטקוין ב-2012-2013 והם עכשיו מיליונרים ניצלו את האפשרות הזו.

אומנם בקהילת הקריפטו המכונית המועדפת היא למבורגיני, אני בטוח שיש שם אנשים שמוכנים להתפשר על טסלה.

מה גם שלמבורגיני לא מקבלים ביטקוין למרות הפופולריות של המותג בקרב חובבי הקריפטו.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Gorpi כתב:

בטח ילדים  בארה"ב שקנו ביטקוין ב-2012-2013 והם עכשיו מיליונרים ניצלו את האפשרות הזו.

אומנם בקהילת הקריפטו המכונית המועדפת היא למבורגיני, אני בטוח שיש שם אנשים שמוכנים להתפשר על טסלה.

מה גם שלמבורגיני לא מקבלים ביטקוין למרות הפופולריות של המוטג בקרב חובבי הקריפטו.

אני לא מדבר על ביטקוין שעבר המרה לדולרים. אני מדבר על העברה של ביטקוין ישירות לטסלה תמורת מכונית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Avatar Schnitzel כתב:

אני לא מדבר על ביטקוין שעבר המרה לדולרים. אני מדבר על העברה של ביטקוין ישירות לטסלה תמורת מכונית. 

גם אני מדבר על זה. מישהו שיש לו כמה מאות/אלפי מטבעות כיום, יעדיף מן הסתם להעביר לכתובת של טסלה את המטבע ולא להמיר לדולר ולאבד כסף על עמלות (עמלת המרה, עמלת סוויפט בבנק וכו').

תחפש בטוויטר. אולי מישהו שביצע קניה כזו צייץ על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Gorpi כתב:

גם אני מדבר על זה. מישהו שיש לו כמה מאות/אלפי מטבעות כיום, יעדיף מן הסתם להעביר לכתובת של טסלה את המטבע ולא להמיר לדולר ולאבד כסף על עמלות (עמלת המרה, עמלת סוויפט בבנק וכו').

תחפש בטוויטר. אולי מישהו שביצע קניה כזו צייץ על זה.

זהו שלא מצאתי. אני לא יודע אם הם באמת פתחו את האפשרות הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

זהו שלא מצאתי. אני לא יודע אם הם באמת פתחו את האפשרות הזאת.

שמע, לא הייתי מאמין לשום מילה שיוצאת למאסק מהפה.

בעינייני חלל עוד אפשר להאמין לו, בדיבור על מכוניות הוא גם לא משקר הרבה, אבל כל מה שקשור למטבעות/מניות וכו' - הבן אדם פשוט לא אמין בשיט.

יכול באמת להיות שלא היה אף אחד שניצל את האופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעילות אנרגטית זה לא עניין של דעה מה מתקדם ומה לא. זה משהו שניתן לבחון בפועל, כמו צריכת דלק. הנה נתונים רשמיים מהאתר של הרשות להגנת הסביבה בארה"ב. כל הנתונים ביחידות של קוט"ש ל-100 מייל (160 ק"מ). טסלה משתווה או יותר יעילה ממכוניות של יונדאי וקיה, למרות שלאחרונות טווח וביצועים נחותים.

Tesla Model 3: 25

Tesla Model Y: 27

Hyundai Ioniq Electric: 25
Kia Niro Electric: 30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

אתה צריך להסתכל על זה בשני מישורים: 

1. הם אפשרו לקנות מכוניות עם ביטקוין. במקרה הזה אתה צודק הלקוח משלם עם ביטקוין, הביטקוין עובר המהרה לדולרים והחברה מנפיקה חשבונית מס דולרית ללקוח. 

2. טסלה השקיעו 1.5 מיליארד דולר בביטקוין, רשמו את מטבעות כנכס בספרים,  מאסק השתמש במעמד והשפעה שלו בשביל לנפח את הערך, טסלה מכרו ביטקוין לקראת סוף רבעון ורשמו רווח הון. הרווח הון מביטקוין הוא מה שהעביר אותם לריווחיות ברבעון ראשון של 2021. 

1. כתבתי על זה.

2. סעיף 2 הוא לא נכון. זו ספקולציה. טסלה טוענת שהיא עדיין מחזיקה בפוזיציה - ככל שזה לא יקרה, היא מחוייבת לדווח.

3. בכל מקרה, ערך הביטקוין היום משמעותית יותר גבוה מערך הביטקוין ביום ההכרזה על הכניסה לפוזיציה (פברואר) כך שאין כל אחיזה לתיאוריה.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס, המחיר של ביטקוין עדיין גבוה ביותר מ-25% מהמחיר שהיה לפני שטסלה נכנסה לביטקוין, והחברה בכלל לא מכרה (לפי הפרסום), אז מה הסיפור? זה ממש רעש וצלצולים גם ל"משקיעים".

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקריפטו זה רעש וצלצולים אחד גדול :D,וטכנית מדינות יכולים לאסור את זה בחוק בעתיד הקרוב,ולהשאיר רק את המטבע הדיגיטלית שלהם,שזה רק עניין של זמן,הרי לא באמת המדינות יוותרו על הכוח של שליטה בכמות הכסף לטובת משהו מבוזר :conf:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה יקרה. יצטרכו לחסום גם את שאר המטבעות ולהוריד את ויזה מהרעיון לאפשר העברות קריפטו. מה גם שכמו הרבה דברים באינטרנט, קשה מאוד לאסור דבר כל כך מבוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, ליפיגו כתב:

2. סעיף 2 הוא לא נכון. זו ספקולציה. טסלה טוענת שהיא עדיין מחזיקה בפוזיציה - ככל שזה לא יקרה, היא מחוייבת לדווח.

הם מכרו חלק. הכל מדווח. 

ציטוט

3. בכל מקרה, ערך הביטקוין היום משמעותית יותר גבוה מערך הביטקוין ביום ההכרזה על הכניסה לפוזיציה (פברואר) כך שאין כל אחיזה לתיאוריה.

חוץ מרווח הון ממכירת ביטקוין. אבל אתה צודק אין שום אחיזה. מזל שדוחות ציבוריים. 

שוב, כתבתי כמה פעמים, קנו "בזול", עשו באזז, ניפחו את השווי ומכרו לפני סוף רבעון במטרה להעביר את הספרים לרווח. 

image.thumb.png.65255d6f40277da73abc1374d44498a4.png

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למי אכפת? קפוץ לאיזה קבוצה שמדסקסת על מניות, אני בטוח ששם יתעניינו במידע הזה קצת יותר.

יאללה אחי, פעם הבאה שאני קונה במבה בסופר אני הולך לבדוק את הדוחות הכספיים של אסם. איזה פנאט.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, eitanuch כתב:

קשה לי להאמין שזה יקרה. יצטרכו לחסום גם את שאר המטבעות ולהוריד את ויזה מהרעיון לאפשר העברות קריפטו. מה גם שכמו הרבה דברים באינטרנט, קשה מאוד לאסור דבר כל כך מבוזר.

יש דברים יותר מוזרים שקרו בהיסטוריה האנושית,ניקח את ארה"ב "תקופת היובש" בתחילת המאה הקודמת או  Gold Reserve Act בין 1934-1974;)

אין שום דבר מבוזר בעולם של היום שהממשלות לא מסוגלות לאסור,אם באמת רוצות,וסין נותן השראה להרבה מדינות לצערי!

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...