Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

מבחינה טכנית, הבעיה הגדולה עם AI בנהיגה היא ריבוי פרמטרים. הסיבה העיקרית היא כמובן עירוב בין נהגים אנושיים ו"נהג" AI.

נהג אנושי יתפרץ לכביש, לא יאותת, יעקוף מימין, יצמד לך לפגוש, יבלום כמו חיה, יזגזג כמו מופרע, יעשה לך 'פריציפ'..

לו היינו צריכים AI שיתפקד כנהג, אך ורק בסביבת AI, הבעיה נעדת פשוטה בסדר גודל אחד לפחות.

כולי תיקווה שהמחוקק לא יוציא בשלב כלשהו את הגורם הבעייתי, הנהג האנושי, מהמשוואה.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 7 שעות, eitanuch כתב:

יש מצב לקצת תמונות לשטוף את העיניים?

צילמתי השבוע את העמדת טעינה של הפרפורמנס ושל הSR+ ברחוב שלי ורואים את הרכבים ברקע,

רק שאני לא מצליח להעלות. שתיהן לבנות, מקוריות.

לפני 20 שעות, ליפיגו כתב:

כן.. כי הגירסא "הסטנדרטית" היא פשוט חילזון ..

הגרסה הרגילה איטית יחסית למה שאני רגיל, במיוחד ממהירות של 100 צפונה.

לפני 17 שעות, robertf כתב:

איפה אתה גר תגיד לי שנוספו לכם 5 טסלות ברחוב השבוע? (כל המסירות מהמשלוח האחרון לדעתי הסתכמו בסביבות ה65 רכבים בינתיים...).
לגבי הצבע, התכוונת אדום אני מניח לא בורדו והוא באמת משדרג את הרכב.
זה לא ממש מדויק להגיד שכל מכונית חשמלית נותנת אחלה ביצועים וזה מאוד תלוי מאיזה רכב הגעת, ולמה אתה רגיל.

אני מראשון, עדיין לא סביון, אבל קונים פה בקצב.

אחד קנה במקום מזדה 3 חדשה, אני יודע כי שאלתי,

השניה של חבר במקום קורבט, וגם השאר במקום רכבים פשוטים לדעתי.

לי זה נראה אדום כהה עמוק כזה, ממש יפה בשמש, מיוחד.

לפני 16 שעות, FoxLight כתב:

צבע בורדו? 

למה לא רואים את האפשרות לבחור את הצבע הזה באתר?  גם גלגל לבן לא ראיתי

נכנסתי עכשיו לאתר האמריקאי ושם רואים הכל.

תראה איזה יפים הגלגלים הלבנים עם השילוב של האדום-בורדו הזה.

עריכה אחרונה על ידי Shmelov

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "מה קורה במקרה תקלה?", מה אתה עושה כשהאוטו החדש שלך מתחיל להבהב בשלל אורות? לוקח אותו למוסך יבואן, רק לו יש את זמינות החלקים והידע לטפל בו. ברגע שיהיו יותר טסלות בארץ או מכוניות חשמליות מכל חברה אחרת יתחילו לצוץ מוסכים המתמחים בחשמליות.

פחחות זה לא חשמל וזה כבר קיים רק שבהתחלה יקח הרבה זמן לחלקים להגיע בגלל הכמות הקטנה ובגלל שעדיין אין נסיון עם טסלה ותהליך רכישה של חלקים.

בגדול מה שונה אוטו אחד משני לבנאדם שמעניין אותו רק להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אפליקציה (כן אני יודע, אתה בטח לא מאמין באפליקציות - פנייה כללית ולא אישית) אתה רושם מה הבעיה ומגיע ניידת שירות במידה ואפשר לטפל בבעיה נקודתית במקום או יפנו אותך למרכז שירות לבעיות יותר גדולות. רוב  הבעיות ברכב חדש כמו טסלה זה גומיות חסרות ורווחים לא שווים בפאנלים.

אל תשכח שהם רק מתחילים להיכנס לשוק וכל דבר חדש לוקח זמן.  

מקווה שזה מפזר טיפה את הערפל.

מצרף סרטון של יהודי טוב מאמריקה שנתקל בבעיה ומצלם את השירות שקיבל מטסלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייבוא ומכירת כלי רכב בארץ הוא ענף שיש בו רגולציה ואפילו מחמירה למדי. זו מחייבת בין השאר זמינות חלפים ושירות מסודר לכלי הרכב. פרטים תוכל לקבל אצל טסלה ישראל. בהצלחה.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, רועי5 כתב:

זו מחייבת בין השאר זמינות חלפים ושירות מסודר לכלי הרכב

כבעל טסלה בישראל, הלוואי שזה מה שיהיה בפועל. 

בפועל אין להם כלום. כל רכב שצריך משהו מושבת עד לאלוהים יודע מתי. כן מקבלים חליפי לעד שיגיע החלק. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, me5000 כתב:

נו זה בדיוק מה שאני שואל 

אין מוסך יבואן אין תשתית של שירות אין איפה לקנות חלפים מקוריים, אז זה טיפה מוזר כי מה קורה כשיש תקלה כלשהי? 

יש מרכז שירות בפתח תקווה

לפני 15 דקות, stas12 כתב:

כבעל טסלה בישראל, הלוואי שזה מה שיהיה בפועל. 

בפועל אין להם כלום. כל רכב שצריך משהו מושבת עד לאלוהים יודע מתי. כן מקבלים חליפי לעד שיגיע החלק. 

מה כבר הספיק להתקלקל לך?

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, viper83 כתב:

יש לך אפליקציה (כן אני יודע, אתה בטח לא מאמין באפליקציות - פנייה כללית ולא אישית) אתה רושם מה הבעיה ומגיע ניידת שירות במידה ואפשר לטפל בבעיה נקודתית במקום או יפנו אותך למרכז שירות לבעיות יותר גדולות. רוב  הבעיות ברכב חדש כמו טסלה זה גומיות חסרות ורווחים לא שווים בפאנלים.

אל תשכח שהם רק מתחילים להיכנס לשוק וכל דבר חדש לוקח זמן.  

מקווה שזה מפזר טיפה את הערפל.

מצרף סרטון של יהודי טוב מאמריקה שנתקל בבעיה ומצלם את השירות שקיבל מטסלה.

אם הייתי קונה מכונית ב-185 אלף שקל וכזה דבר היה קורה לי באותו הרגע הייתי נוסע לאולם התצוגה הראשי, מחנה את הרכב ליד המשרד של המנהל ולא יוצא עד שמקבל צ'ק החזר על מלוא הסכום.  

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

אם הייתי קונה מכונית ב-185 אלף שקל וכזה דבר היה קורה לי באותו הרגע הייתי נוסע לאולם התצוגה הראשי, מחנה את הרכב ליד המשרד של המנהל ולא יוצא עד שמקבל צ'ק החזר על מלוא הסכום.  

ומה המחיר של הרכב עליו לא הייתה עושה זאת? אתה אומר את המחיר 185אל"ש כאילו זה כמה מליונים. זה קצת מעל מחיר הממוצא על רכב חדש באותו סגמנט שהוא לפי דעתי סביב 150אל"ש

עריכה אחרונה על ידי Johnik
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Johnik כתב:

ומה המחיר של הרכב עליו לא הייתה עושה זאת?

50-60 אלף חדש מהניילונים. 

לפני 1 דקה, Johnik כתב:

אתה אומר את המחיר 185אל"ש כאילו זה כמה מליונים. זה קצת מעל מחיר הממוצא על רכב חדש באותו סגמנט שהוא לפי דעתי סביב 150אל"ש

ממש קצת. 35 אלף שקל פער זה בסך הכל 5 משכורות ממוצעות במשק במונחי נטו. פרוטות. עוד קצת הלוואה מהבנק בפריסה ל-60 תשלומים. שטויות. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...