Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

איך אני אוהב לראות שיש גם בארץ חסידים בתנועה נגד טסלה ואיילון מאסק.. מעלה חיוך על פניי מאז שהתחלתי לעקוב אחרי החברה והמניה.

הספידו אותה כל כך הרבה פעמים וכל פעם השווי שלה המשיך לזנק והמכירות המשיכו לגדול והטכנולוגיה המשיכה להתקדם.

באופן אישי אני מת על החברה הזאת; חברת טכנולוגיה פורצת דרך מהשורה הראשונה והרוב אם לא הכל בזכות מאסק.

דרך אגב, גם הביטקוין הדליק אותי פעם אבל מעבר לרעיון הגאוני אני לא רואה מקום בשבילו בעתיד, כל הערך שלו נקבע ע"פ ערך של מטבעות אחרים ולכן אין לו שום אפשרות קיום ללא השוואה למטבעות אחרים.   אני מעריך שמדינות/בנקים יוציאו מטבעות דיגיטליים בסגנון שלו אבל הבועה הזאת יום אחד תיעלם כמו שבאה.  או שלא מי יודע.. 😉

לפני כמה ימים לא יכולתי לשבת בשקט יותר מהצד ולחצתי על כפתור ההזמנה... LR בצבע שחור.

בהצלחה לכולנו :) 

עריכה אחרונה על ידי wonderd
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 3 שעות, evc כתב:

הרכב החשמלי הטוב ביותר שקיים בישראל מאיזו בחינה?

האם למשפחה שלא מעניין אותם ביצועים סופר מהירים וכן חשוב להם מרחב ושימושיות תא מטען, תנוחת ישיבה גבוהה ומרווח גחון גדול יותר, הייוויי u5 הוא לא רכב חשמלי טוב יותר?

האם לזוג מבוגרים שנוסעים רק בעיר ורוצים תנוחת ישיבה גבוהה ורכב קצר פיז'ו 2008 חשמלי או mg zs חשמלי הם לא רכבים חשמליים יותר טובים?

מבחינתי זה הרכב החשמלי הטוב ביותר שקיים בישראל.

לפי הצרכים שלי, וזה כולל כמה אני נוסע, משפחה גדולה או קטנה, חניון פרטי, גיל, צורת נהיגה ו...... זה הרכב שמתאים לי. אין פה וויכוח, כל אחד יקנה את הרכב שמתאים לו ומספק את הצרכים שלו.

מה שמפריע לי שיש כאלה שכל הזמן מנסים להבליט את הדברים הלא מושלמים והחסרונות שבטסלה ושוכחים כי החסרונות שמפריעים למישהו  יכולים להיות הדברים הטובים ביותר למישהו אחר.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, wonderd כתב:

לפני כמה ימים לא יכולתי לשבת בשקט יותר מהצד ולחצתי על כפתור ההזמנה... LR בצבע שחור.

בחירה מצוינת!

נוספו ברחוב שלנו מתחילת השבוע עוד 5 טסלות, אחת מהם בצבע בורדו מהמם עם גלגל בשילוב לבן,

ממש כמו זאת שעומדת בקניון רמת אביב, גם דגם LR כמו שתהיה לך.

אחת לכמה ימים אני קורא את הקונספירציות בשרשור הזה ומשתעשע! פשוט ענק!

אגב, שכחתי להוסיף...

בדקנו לחיצה של LR מול הפרפורמנס השבוע ומגלגול כמעט ואין הבדל ביניהן!

רק מהמקום יש יתרון גדול לפרפורמנס.

עריכה אחרונה על ידי Shmelov
  • אהבתי 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Avatar Schnitzel כתב:

הם מכרו חלק. הכל מדווח. 

חוץ מרווח הון ממכירת ביטקוין. אבל אתה צודק אין שום אחיזה. מזל שדוחות ציבוריים. 

שוב, כתבתי כמה פעמים, קנו "בזול", עשו באזז, ניפחו את השווי ומכרו לפני סוף רבעון במטרה להעביר את הספרים לרווח. 

image.thumb.png.65255d6f40277da73abc1374d44498a4.png

לא נעים לי לחדש לך אבל proceeds זה תקבולים, לא רווחים earnings. 

הדוח מראה שטסלה מחזיקה בפוזיציית ענק על ביטקוין.

מהיכן הטימטום הזה לחשוב שיש למישהו שם אינטרס לרסק לו את השער?

כמה "גאון" אפשר להיות.

אתה חושב שאתה מדבר כאן עם ילדים? 

לפני 24 דקות, Shmelov כתב:

בחירה מצוינת!

נוספו ברחוב שלנו מתחילת השבוע עוד 5 טסלות, אחת מהם בצבע בורדו מהמם עם גלגל בשילוב לבן,

אחת לכמה ימים אני קורא את הקונספירציות בשרשור הזה ומשתעשע! פשוט ענק!

אגב, שכחתי להוסיף...

בדקנו לחיצה של LR מול הפרפורמנס השבוע ומגלגול כמעט ואין הבדל ביניהן!

רק מהמקום יש יתרון גדול לפרפורמנס.

כן.. כי הגירסא "הסטנדרטית" היא פשוט חילזון ..

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, ליפיגו כתב:

לא נעים לי לחדש לך אבל proceeds זה תקבולים, לא רווחים earnings. 

לא היה לי כוח לחפור בשביל למצוא את הרווח, אבל הוא שם. 

ציטוט

הדוח מראה שטסלה מחזיקה בפוזיציית ענק על ביטקוין.

בפעם העשירית הם מכרו, אבל לא את הכל. 

ציטוט

אתה חושב שאתה מדבר כאן עם ילדים? 

כן. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • רעיון גרוע 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nurusz כתב:

מה שמפריע לי שיש כאלה שכל הזמן מנסים להבליט את הדברים הלא מושלמים והחסרונות שבטסלה ושוכחים כי החסרונות שמפריעים למישהו  יכולים להיות הדברים הטובים ביותר למישהו אחר.

זה בדיוק מה שמפריע לי אבל בכיוון ההפוך, ההכללות של חלק מהחברים כאן שטסלה מודל 3 היא הרכב הטוב ביותר לרכישה על פני כדור הארץ ולכל אוכלוסיית כדור הארץ בגלל שה- lr לוחץ כמו הפרפורמנס והפרפורמנס בכלל זה מתת אלוהים ושווה לרכוש אחת משומשת במחיר יקר יותר ב- 30 אלף ₪ מחדשה (שזה בערך 60 אלף ₪ יותר ממחיר  של פרפורמנס משומשת שברגע עלייתה לכביש כבר שווה לפחות 10 אחוז פחות, כן פחות לא יותר, העולם לא התהפך בגלל שמדובר בטסלה) ותוך עצימת עיניים מוחלטת מהחסרונות של המודל 3 לחלק אם לא לרוב אוכלוסיית הרוכשים שלה.

אני לא יודע מה הרכב המשפחה שלך, אבל כבעל משפחה היה הוגן להגיד, אני לקחתי את הטסלה מודל 3 בגלל x, y (האותיות לא דגמי טסלה :)) שרציתי (וכנראה שהיה חשוב לי באופן אישי ולא למשפחתי) אבל וויתרתי על a ו- b שהיו תורמים למשפחה שלי ויכולתי לקבל ברכב אחר.

עריכה אחרונה על ידי evc
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, eitanuch כתב:

קשה לי להאמין שזה יקרה. יצטרכו לחסום גם את שאר המטבעות ולהוריד את ויזה מהרעיון לאפשר העברות קריפטו. מה גם שכמו הרבה דברים באינטרנט, קשה מאוד לאסור דבר כל כך מבוזר.

הם יכולים לעשות את זה ב-5 דקות. כל מה שהם צריכים זה לאסור על בנקים אמריקאים להמיר את הקריפטו לכסף אמיתי. באותה שנייה כל שוק הקריפטו מתרסק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

לקנות טסלה בשביל ביצועים זה כמו לקנות חזירה בשביל הציצים. אז יופי יש ציצים, אבל הם של חזירה. כאילו מה תעשה איתם? כנ"ל עם הטסלה. לאן תאיץ? ב-100 מטר מהרמזור לרמזור? בפקקים הבלתי נגמרים של גוש דן? תתעורר ב-4 בבוקר כדי שתוכל לצאת לכביש ב-5? יאללה... 

תעזוב, אסור לכתוב דברים כאלה בפורום הזה, ניסיתי כבר את זה, זה מרגיז את החברים כאן, הם מעדיפים לעצום עיניים ולהתכחש למציאות או לנסות את ביצועי הטסלה בכבישים ולגמור בטוטל לוס (למרבה הצער :()

עריכה אחרונה על ידי evc
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה מחקתי... למרות שאני עומד מאחורי דברי. נתון תאוצה מ-0 ל-100 הוא הכי לא מעניין כי כל מכונית חשמלית נותנת אחלה ביצועים בגלל המומנט של המנוע החשמלי. אפילו GAC מאיצה מ-0 ל-100 ב-8.5 שניות ביצועים מעל ומעבר לכבישי ישראל ועולה 60,000 שקל פחות. כנראה גם יותר פונקציונלית בגלל מבנה מיני-וואן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, evc כתב:

תעזוב, אסור לכתוב דברים כאלה בפורום הזה, ניסיתי כבר את זה, זה מרגיז את החברים כאן. 

לא זכור לי מקרה כזה פה :)

תוכל לצטט? 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, evc כתב:

אני לא יודע מה הרכב המשפחה שלך, אבל כבעל משפחה היה הוגן להגיד, אני לקחתי את הטסלה מודל 3 בגלל x, y (האותיות לא דגמי טסלה :)) שרציתי (וכנראה שהיה חשוב לי באופן אישי ולא למשפחתי) אבל וויתרתי על a ו- b שהיו תורמים למשפחה שלי ויכולתי לקבל ברכב אחר.

הטסלה לשמוש שלי ואשתי בלבד, אז אני לא וויתרתי לא על A ולא על B :) ולקחתי אותה בגלל שאני זקוק לרכב חדש וחשמלי ולדעתי הטסלה היא הבחירה הטובה מבין כל האופציות הקיימות עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מצוינת!

איפה אתה גר תגיד לי שנוספו לכם 5 טסלות ברחוב השבוע? (כל המסירות מהמשלוח האחרון לדעתי הסתכמו בסביבות ה65 רכבים בינתיים...).
לגבי הצבע, התכוונת אדום אני מניח לא בורדו והוא באמת משדרג את הרכב.
בגלל זה מחקתי... למרות שאני עומד מאחורי דברי. נתון תאוצה מ-0 ל-100 הוא הכי לא מעניין כי כל מכונית חשמלית נותנת אחלה ביצועים בגלל המומנט של המנוע החשמלי. אפילו GAC מאיצה מ-0 ל-100 ב-8.5 שניות ביצועים מעל ומעבר לכבישי ישראל ועולה 60,000 שקל פחות. כנראה גם יותר פונקציונלית בגלל מבנה מיני-וואן. 

זה לא ממש מדויק להגיד שכל מכונית חשמלית נותנת אחלה ביצועים וזה מאוד תלוי מאיזה רכב הגעת, ולמה אתה רגיל. הזינוק הראשוני לעולם יהיה החלטי ומהיר בחשמלי, אבל לא ממש אפשר להשוות 8.5 שניות ל-3 או 4.4 וגם לא ל5.6 שניות בטסלה.
מי שמגיע מרכב בנזין מהיר סבור שימצא את עצמו משוועה לעוד כוח ברכב כמו ה-GAC.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Shmelov כתב:

בחירה מצוינת!

צבע בורדו? 

למה לא רואים את האפשרות לבחור את הצבע הזה באתר?  גם גלגל לבן לא ראיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, wonderd כתב:

איך אני אוהב לראות שיש גם בארץ חסידים בתנועה נגד טסלה ואיילון מאסק.. מעלה חיוך על פניי מאז שהתחלתי לעקוב אחרי החברה והמניה.

הספידו אותה כל כך הרבה פעמים וכל פעם השווי שלה המשיך לזנק והמכירות המשיכו לגדול והטכנולוגיה המשיכה להתקדם.

באופן אישי אני מת על החברה הזאת; חברת טכנולוגיה פורצת דרך מהשורה הראשונה והרוב אם לא הכל בזכות מאסק.

עלייה בערך המנייה של טסלה לא משקף שום דבר. השווי של כולם מזנק בגלל אינפלציה שמרימה ראש ובינתיים מחלחלת בעיקר למניות. (בקרוב גם לכל המוצרים) 

ועכשיו מאסק מנפח את הבועה הבאה ה-dogecoin. הגיוני יש עוד חודש וחצי עד סגירת הספרים של רבעון שני 2021. מספיק זמן בשביל לעשות סיבוב נוסף על עדר המאמינים שלו שרואים בו בתור The second coming of Jesus. 

• רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...