Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא נראה לי שזה מזיז לרוב האנשים שמזמינים את הרכב. לחלק יש הרבה כסף. לחלק אין כסף, אבל ההתלהבות עולה על הרציונל. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

לא נראה לי שזה מזיז לרוב האנשים שמזמינים את הרכב. לחלק יש הרבה כסף. לחלק אין כסף, אבל ההתלהבות עולה על הרציונל. 

שעון שעולה 50ש"ח ושעון שעולה 5000ש"ח מראה בדיוק אותה שעה אז למה לשלם יותר? למה לקנות רכב חדש אם אפשר לקנות רכב בין 5 בחצי מעלות של החדשה כאשר מה שהוא עושה זה מעביר אותך מנקודה A לנקודה B? זה לא משנה כמה כסף יש לך ועל תחפש רציונל במעשים של אחרים. לכל אחד יש ראיות עולם וסדר עדיפויות משלו וכל אחד שמרוויח את הכסף שלו זכאי לעשות אותי מה שהוא חושב לנכון. את הדעה שלך ברורה לרוב האנשים בשרשור הזה גם בחשבון הקודם שהיה לך. קצת לא ברורה המטרה של כל תגובה שאתה כותב כנגד אם זה מה שעושה לך את היום מעביר את הזמן אחלה אך צריך להבין שלכל דבר יש השלכות...

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Johnik כתב:

שעון שעולה 50ש"ח ושעון שעולה 5000ש"ח מראה בדיוק אותה שעה אז למה לשלם יותר? למה לקנות רכב חדש אם אפשר לקנות רכב בין 5 בחצי מעלות של החדשה כאשר מה שהוא עושה זה מעביר אותך מנקודה A לנקודה B? זה לא משנה כמה כסף יש לך ועל תחפש רציונל במעשים של אחרים. לכל אחד יש ראיות עולם וסדר עדיפויות משלו וכל אחד שמרוויח את הכסף שלו זכאי לעשות אותי מה שהוא חושב לנכון. 

רק שזה בדיוק מה שכתבתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

כל האוטו שלי עולה פחות מ30 אז כנראה שהפרופורציות שלי ל10K טיפה שונות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

אם הייתי קונה מכונית ב-185 אלף שקל וכזה דבר היה קורה לי באותו הרגע הייתי נוסע לאולם התצוגה הראשי, מחנה את הרכב ליד המשרד של המנהל ולא יוצא עד שמקבל צ'ק החזר על מלוא הסכום.  

ראית בכלל את הסרטון?

זה קרה אחרי שנה וחצי, שנתיים ובסה"כ היה צריך קליפס שעולה 10 אג' ולהחזיר למקום. במקום לחכות במוסך 4 שעות, מגיע בן אדם עד הבית מתקן לך והולך. 

וגם זה קרה כי בעל הרכב בכניסה נשען על הקורה בכניסה למושב.

שאלו יהיו בצרות ברכבים.

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI
  • אהבתי 1

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבחנה חדשה הצטרפה לאבחנות הרפואיות הקיימות, TESLAPHOBIA ( טסלהפוביה)  אנשים שמפחדים מטסלה ובלשון המעטה לא אוהבים אותה. אני בטוח שיש גם טיפול למחלה הזואת.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים ומקריאה לפחות, טסלה זו לא בדיוק גרוטאה מתפרקת ומשירת חלקים. איכות הגימור והחומרים דווקא משביעים רצון. מי שחושב שמדובר ב אס קלאס או בנטלי בנטיאגה, אפילו סתם A4, כנראה יתאכזב, אבל האוטו הזה לא מתיימר להיות שם. ואגב טסלה, מישהו ברשת ערך השוואה בין טסלה סינית לאמריקנית ומצא שלמזרחית גימור מוקפד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

אם אני לא טועה הרכב התייקר בערך ב-10,000 שקל. 

איזה קטע שאתה בכוונה נותן מספר בעל 5 ספרות (כדי שזה יראה סכום גדול) , ולא את הסכום האמיתי. הסכום יותר קרוב ל7K.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, nurusz כתב:

אבחנה חדשה הצטרפה לאבחנות הרפואיות הקיימות, TESLAPHOBIA ( טסלהפוביה)  אנשים שמפחדים מטסלה ובלשון המעטה לא אוהבים אותה. אני בטוח שיש גם טיפול למחלה הזואת.

תורים ארוכים לאישפוז במחלקה הפסיכיאטרית נצפים ברגע זה

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העליות מחירים מאז ההשקה. לא זהות בכל הדגמים.
זה נע בין 7000 ש״ח ו18,000 ש״ח במודל 3, ועד 200 אלף ש״ח במודל S הבכירה.
לגבי הטענה שמדובר בחישוב שגוי של המיסים, זה נכון לעליית המחירים השניה, לא הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, robertf כתב:

לגבי הטענה שמדובר בחישוב שגוי של המיסים, זה נכון לעליית המחירים השניה, לא הראשונה.

איזה ראשונה ושנייה?

לפחות במודל 3 זכור לי שהיה רק שינוי אחד במחירים מאז תחילת השיווק

עריכה אחרונה על ידי Amired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nurusz כתב:

זה לא שמעריצי טסלה לא סובלים מהפרעות נגדיות 😉

נתחיל בהפרעה הקטנה שנקראת "הערצה" שההגדרה שלה בויקפדיה:

"הערצה היא רגש אנושי שבו אדם מגלה הערכה רבה, לרוב לא ביקורתית, כלפי אדם אחר, תופעה או עצם. הערצה קשורה בדרך כלל להתפעלות רבה מהאחר וממעשיו. המעריץ נוטה לייחס לנערץ כמעט אך ורק תכונות חיוביות, ונוטה להתעלם, להדחיק או להכחיש קיום תכונות שליליות בנערץ. פן אופייני אחר של הערצה הוא נטייה לביטול עצמי, ולהעמדת המעריץ מול הנערץ כמי שערכו פחות במידה ניכרת מזה של הנערץ, או לאמוד את רצונותיו כחשובים פחות מאלו של הנערץ."

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, robertf כתב:

200 אלף הבדל?! זה כמעט כמו לזכות בלוטו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...