Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

אבל מעניין הנושא של מכירת טסלה יד2 -

האם באמת מכוני הבדיקה הרגילים יוכלו לבדוק? רוב הדברים הרגילים שהם בודקים לא רלוונטיים פה (מנוע, גיר, נזילות שמן וכו'), רק שילדה

האם זה שירות שאפשר לקבל מטסלה עצמם במכון שירות שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 31 דקות, 4Real כתב:

טסלה פגשה את הנהג הישראלי.

לא, כי נהגים אמריקאים/סינים/גרמנים/ירדנים לא עושים תאונות בכלל

לפני 13 דקות, Amired כתב:

האם באמת מכוני הבדיקה הרגילים יוכלו לבדוק? רוב הדברים הרגילים שהם בודקים לא רלוונטיים פה (מנוע, גיר, נזילות שמן וכו'), רק שילדה

לא יודע לגבי הנהלים של טסלה, אבל מבחינת ההיגיון אני מאמין שזה כמו לבדוק רכב היברידי - עדיף במורשה יבואן שמכיר את הדגם, ולא מכון בדיקה/מוסך כללי.

די בטוח גם שטסלה אוספים את המידע מהרכב בלייב (או שומרים לוגים איפשהו לוקלית ברכב), ויכולים לדעת בדיוק מה עובר על הרכב.

ושוב, מה שאתם חושבים שיכולים לעשות בישראל, אני בטוח שטסלה כבר אכלו במקומות אחרים. לישראלים אין בלעדיות על חאפריות וקומבינות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, vadim6385 כתב:

לא, כי נהגים אמריקאים/סינים/גרמנים/ירדנים לא עושים תאונות בכלל

לא יודע לגבי הנהלים של טסלה, אבל מבחינת ההיגיון אני מאמין שזה כמו לבדוק רכב היברידי - עדיף במורשה יבואן שמכיר את הדגם, ולא מכון בדיקה/מוסך כללי.

די בטוח גם שטסלה אוספים את המידע מהרכב בלייב (או שומרים לוגים איפשהו לוקלית ברכב), ויכולים לדעת בדיוק מה עובר על הרכב.

ושוב, מה שאתם חושבים שיכולים לעשות בישראל, אני בטוח שטסלה כבר אכלו במקומות אחרים. לישראלים אין בלעדיות על חאפריות וקומבינות.

אבל אין דבר כזה מורשה יבואן בטסלה.. יש את מרכז השירות שלהם וזהו לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, גם השלדה המכונים לא יכולים לבדוק כי הכל מכוסה בפלסטיקים - גם למעלה וגם מרכב תחתון.

יכולים לבדוק מצב פח וצבע חיצוני ומצב חיצוני של הפגושים :)

עריכה אחרונה על ידי EvGriga

לקסוס IS300h, אורה 03 Pro300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Amired כתב:

אני חושב שהתרומה היחידה שלהם תהיה בזיהוי נזק לשלדה. חוץ מזה כלום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברכב רגיל הבדיקה על הפנים עם 90% כסת"ח.

מקסימום בודקים שהצבע מקורי ועושים סיבוב עם הרכב כדי שיוכלו לדפוק איזו מערכת בלי שתשים לב, ושיום אחרי שקנית תחזור למוסך של החבר ליד לתקן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל עדיין ההמלצה הגורפת בקנייה של משומש היא לקחת לבדיקה, גם אם הרוב כסת"ח זה נותן יכולת לזהות בעיות מהותיות או הזנחה

מצד שני אצל טסלה כנראה שבשנים הראשונות זה לא יהיה עניין מסובך מדי כי כל התיקונים יעברו דרך טסלה ויתועדו, ממה שאני מבין זה רכב שמאוד מאוד קשה (אם בכלל אפשרי) לתקן מתחת לרדאר של החברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לטסלה אין ירידת ערך או, יש אומרים, עליית ערך!

אז בשביל מה לקנות משומש? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במכונית שהיא לא טסלה צריכים לבדוק במעבדה אם מערכות סיועה לנהג עבדו או לא?

ולמה שהמשטרה תפתח בחקירה של התאונה אם אין נפגעים?

יש עשרות תאונות כאלה מדי יום והמשטרה לא חוקרת את כולן, לרוב גם לא יודעת על כולן.

או שהכותב רק מנסה לרכב על הטרנד העולמי? נראה לי שהאחרון.

בארץ נהיגה אוטונומית גם לא מופעלת, מה שמוכרים ב 37 אלף שקל זה הבטחה לעתיד לבוא.

אז מה שנשאר זה רק השם "אוטופילוט" ומערכות סיועה לנהג הרגילות שיש לכולם.

עשיתי נסיעת מבחן להונדה ג'אז החדשה, אז גם בה יש שמירה על נתיב עם תיקוני היגוי, שמירת מרחק אוטומטית, כולל עצירה והאצה ובלימה אוטונומית. המכונית נוסעת כמעט לבדה, רק לא מנווטת אוטונומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Amired כתב:

ממה שאני מבין זה רכב שמאוד מאוד קשה (אם בכלל אפשרי) לתקן מתחת לרדאר של החברה

יש פה בחור שעושה כמה "תיקונים" נחמדים לגמרי תחת הראדר של טסלה:

ברור לי שלא לזה התכוונת אבל הזכרת לי את זה אז אני מנצל את ההזדמנות לשתף את זה פה :)

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, DubelBoom כתב:

יש פה בחור שעושה כמה "תיקונים" נחמדים לגמרי תחת הראדר של טסלה:

ברור לי שלא לזה התכוונת אבל הזכרת לי את זה אז אני מנצל את ההזדמנות לשתף את זה פה :)

אני מת על הדף שלו בפייסבוק, עוקב אחריו כבר תקופה

הוא עושה דברים מגניבים, אבל הוא עובד המון עם גרוטאות ורכבים שהוצפו והושבתו ולוקח מהן חלקים

להגיע לרמה כזו של מומחיות בארץ יקח שנים, המותג רק התחיל כאן, למכונאים/מוסכניקים יקח זמן להתגלח על האירוע הזה ולא יהיה בתקופה הקרובה מקור כזה של חלפים שהוא לא דרך טסלה הרשמית. בארה"ב הכל אפשרי.. :)

עריכה אחרונה על ידי Amired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Amired כתב:

אבל אין דבר כזה מורשה יבואן בטסלה.. יש את מרכז השירות שלהם וזהו לא?

אז לבדוק במרכז שירות שלהם.

רכב חדש ולא מוכר, לא הייתי בודק במוסך כללי או מכון בדיקה שאין לו מושג מאיפה עכשיו נפלת עליו.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...