Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, EvGriga כתב:

טסלה עושה חיים קשים ליבואנים בארץ - לקסוס UX300e החשמלי מוזל עד 35,000 שקל ! המחיר החדש מתחיל ב 228 אלף שקל.

רק 7 מכוניות נמכרו ברבעון הראשון של 2021 לעומת צפי של 100 מכוניות בשנה.

אבל השאלה נשארת עדיין: למה לשלם 40 אלף שקל יותר עבור ג'יפון קטן, צפוף ואיטי יותר לעומת טסלה מודל 3?

רק ליבואן יש תשובות.

הם תקעו ללקסוס הזה גריל מזוייף הכי אגרסיבי.. כאילו המעצבים חושבים שהנהג יתפדח באוטו חשמלי..

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בניגוד לטסלות, הUX לא עוצב בתור רכב חשמלי מאפס, על כל החסרונות הנובעים מכך. 

הUX מאוד צפוף לנוסעים מאחור. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, eladts כתב:

צר לי לקלקל לך את התיאוריות אבל מאז שקניתי את הטסלה בסוף 2018 קיבלתי תכונות כמו 4 מצלמות דרך, Sentry Mode, אורות גבוהים אוטומטיים ושליחת נקודות ציון מהטלפון לרכב חינם בעדכוני תוכנה. יותר מזה, ההספק של הרכב עלה בכ-50 כ"ס, גם כן חינם אין כסף.

חכה, גם גוגל אמרו פעם "don't be evil".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, eladts כתב:

צר לי לקלקל לך את התיאוריות אבל מאז שקניתי את הטסלה בסוף 2018 קיבלתי תכונות כמו 4 מצלמות דרך, Sentry Mode, אורות גבוהים אוטומטיים ושליחת נקודות ציון מהטלפון לרכב חינם בעדכוני תוכנה. יותר מזה, ההספק של הרכב עלה בכ-50 כ"ס, גם כן חינם אין כסף.

מישהו אמר שזה יתחיל ב-Day one? תן להם לתפוס מספיק משתמשים שבויים. אגב, כולם יעשו ככה לא רק טסלה כי הם יצטרכו למצוא דרכים חדשות  להרוויח כסף. אני לא אתפלא אם אורך חיי הסוללה ירדה בהדרגה, עדכונים ופיצ'רים נעולים מאחורי pay wall, לא תהיה אפשרות לתקן שלא דרך מוסך מורשה, לא תהיה אפשרות להשתמש בחלקים לא מקוריים. בקיצור בדיוק כמו הקקי שאנחנו רואים היום מאפל, גוגל ושאר חברות הטכנולוגיה.

למה מה תעשה? תעבור למנוע בעירה פנימי? אה, אופס. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, yoav911gt2 כתב:

בניגוד לטסלות, הUX לא עוצב בתור רכב חשמלי מאפס, על כל החסרונות הנובעים מכך. 

הUX מאוד צפוף לנוסעים מאחור. 

זה אחד היתרונות הגדולים של טסלה: אם לשאול מהז'רגון של פיתוח תוכנה, אין להם legacy.

לפני 16 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

מישהו אמר שזה יתחיל ב-Day one? תן להם לתפוס מספיק משתמשים שבויים. אגב, כולם יעשו ככה לא רק טסלה כי הם יצטרכו למצוא דרכים חדשות  להרוויח כסף. אני לא אתפלא אם אורך חיי הסוללה ירדה בהדרגה, עדכונים ופיצ'רים נעולים מאחורי pay wall, לא תהיה אפשרות לתקן שלא דרך מוסך מורשה, לא תהיה אפשרות להשתמש בחלקים לא מקוריים. בקיצור בדיוק כמו הקקי שאנחנו רואים היום מאפל, גוגל ושאר חברות הטכנולוגיה.

בעתיד, המשחק החשמלי יהיה הרבה יותר מגוון, אז אם טסלה תתחיל להיתוואחווח תוכל לעבור ליצרן רכב חשמלי אחר.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, eladts כתב:

אז אתם שופטים את טסלה על דברים שהיא אולי תעשה בעתיד? מה זה פה, Minority Report?

לא. משתמשים בניסיון מהווה לצורך הנחת הנחות לגבי העתיד.

תחשוב איך הם יעשו את הכסף. על המכונית? הם היום בקושי מרוויחים על המכונית הזאת בסביבה נטולת מתחרים. חלפים אין להם. מה נשאר? למכור לך עדכונים ולעשות השבתה מתוכננת ברכב כדי שתזרוק אותו כמה שיותר מוקדם למגרש גרוטאות. 

כולם יעשו את זה, לא רק טסלה. מכונית תהפוך להיות טלפון סלולרי על גלגלים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה לך שלטסלה אין חלפים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

אפשר לחשוב, "להיות שבוי" של גוגל.  מה אני משלם כדי לחפש באינטרנט, לצפות ביוטיוב, מייל נוח ודרייב בחינם. ואם זה בכך שאוספים עלי מידע כדי להציג לי פרסומות, אז בכיף. זה באמת win-win. ובוא, גם בתור משתמש מאק אין לך שום חובה להוציא יותר מעלות המחשב. אין שום דבר שמגביל אותך כמעט חוץ מהמטען.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה פחות חלפים ברכב חשמלי. 

Just now, eitanuch כתב:

אפשר לחשוב, "להיות שבוי" של גוגל. אפשר לחשוב מה אני משלם כדי לחפש באינטרנט. ואם זה בכך שאוספים עלי מידע כדי להציג לי פרסומות, אז בכיף. זה באמת win-win.

דוגמא יותר רלוונטית היא אפל. הלך ה-SSD במחשב? באסה תזרוק את כל המחשב לפח כי ה-SSD מולחם ללוח אם. בשביל להחליף סוללה צריך לפרק את כל המחשב והתיקון יעלה לך כמעט כמו מחשב חדש. או שתקנה Apple Care במחיר מופקע כדי לבטח את עצמך מפני תיקונים יקרים. במוצר של 1,000 דולר התנהגות כזאת קשה לעיכול, אז במוצר של 30,000 דולר? 

אבל אנחנו עוד לא שם. אני רק מרגיש לאן השוק הולך. נחייה ונראה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות לא אומר שאין.

יש לזה עדיין חלקי מתלה, היגוי, בלמים ועוד. פלוס טריליון חיישנים.

אל תדאג להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

יש הרבה פחות חלפים ברכב חשמלי. 

דוגמא יותר רלוונטית היא אפל. הלך ה-SSD במחשב? באסה תזרוק את כל המחשב לפח כי ה-SSD מולחם ללוח אם. בשביל להחליף סוללה צריך לפרק את כל המחשב והתיקון יעלה לך כמעט כמו מחשב חדש. או שתקנה Apple Care במחיר מופקע כדי לבטח את עצמך מפני תיקונים יקרים. במוצר של 1,000 דולר התנהגות כזאת קשה לעיכול, אז במוצר של 30,000 דולר? 

אבל אנחנו עוד לא שם. אני רק מרגיש לאן השוק הולך. נחייה ונראה. 

זה ככה בכל מחשב שהונדס להיות קל ודק. הסוקטים האלה שמאפשרים לשלוף רכיבים מוסיפים הרבה מרווח במכשיר ולכן האופציה היחידה היא להלחים ישירות ללוח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, eitanuch כתב:

זה ככה בכל מחשב שהונדס להיות קל ודק. הסוקטים האלה שמאפשרים לשלוף רכיבים מוסיפים הרבה מרווח במכשיר ולכן האופציה היחידה היא להלחים ישירות ללוח.

תעשה לי טובה... תהיה בטוח שרוב המוחלט של האנשים יהיו מוכנים לספוג עוד 1-2 מ"מ לעובי של המחשב. אבל צריך למכור עיצוב סקסי ועלק חדשנות במחיר של reparability שואף ל-0. העיקר הם משחקים אותה חברה היפסטרית מגניבה מקליפורניה שדואגת לכדור הארץ. 

רוצה לדעת לאן כל הזבל האלקטרוני הזה מגיע? נשלח באוניות למדינות עולם 3 ונזרק שם במזבלות ענק. אחר כך שורפים את הזבל בשביל להוציא ממנו את המתכות. שוב "דאגה לכדור הארץ". 

הדבר היחיד שירוק זה תזרים המזומנים שלהם. 

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

תעשה לי טובה... תהיה בטוח שרוב המוחלט של האנשים יהיו מוכנים לספוג עוד 1-2 מ"מ לעובי של המחשב. אבל צריך למכור עיצוב סקסי ועלק חדשנות במחיר של reparability שואף ל-0. אבל העיקר הם משחקים אותה חברה היפסטרית מגניבה מקליפורניה שדואגת לכדור הארץ. 

רוצה לדעת לאן כל הזבל האלקטרוני הזה מגיע? נשלח באוניות למדינות עולם 3 ונזרק שם במזבלות. 

ברור, לא טענתי אחרת. אבל אנשים שקונים מאק מודעים לעובדות האלה ושלא יבואו בטענות שיקר לתקן את המכשיר. מה לעשות, אילוצי הנדסה.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...