Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

במדורי הכלכלה דיברו על זה שהם היו אמורים למסור כמות גדולה של רכבים לציי רכב. בד"כ מדובר ברכבים ברמה הבסיסית ביותר. כנראה שזה לא יוצא לפועל ולכן התפנתה כמות גדולה של רכבים ברמת הכניסה .

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 42 דקות, bobi כתב:

במדורי הכלכלה דיברו על זה שהם היו אמורים למסור כמות גדולה של רכבים לציי רכב. בד"כ מדובר ברכבים ברמה הבסיסית ביותר. כנראה שזה לא יוצא לפועל ולכן התפנתה כמות גדולה של רכבים ברמת הכניסה .

זה יצא לפועל, אבל נראה לי ממלאי שישאר אחרי המסירות. לא התחייבו על מספר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.5.2021 בשעה 12:26, zaf כתב:

נקודתי = ממוקד במכלול ידוע, לא כוללני. גם כרית אוויר של טקאטה זה נקודתי במליון מכונית אבל עדיין נקודתי.

והנה עוד סיבה לדאגה 😉 

חוקרי סייבר פרצו למכונית של טסלה דרך רחפן
החוקרים חיברו את הרחפן לרשת ה-Wi-Fi של המכונית מרחוק וניצלו את החולשה במערכת ConnMan של אינטל. 

https://www.calcalist.co.il/technology/article/r1Gbr1y00u

תמשיך לקרוא את כל הכתבה ותגלה שטסלה כבר הספיקה להוציא עדכון למערכת ולזנוח את הפרוטוקול, יש עוד חברת מכוניות היום שיכולה ועושה עדכונים OTA??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Opel Astra GSI כתב:

קיבלתי עדכון שההזמנה שלי מאוגוסט הוקדמה ל20 לחודש 😁 משיכת הרכב מהנמל באשדוד, כלבים!

איזה דגם הזמנת?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, 

כנראה באמת יש להם מלאי של הדגם הזה, אני רוצה את ה LONGRANGE בצבע שחור, אספקה באוגוסט, לצערי  אני לא ממש יכול לחכות כי אני בלי רכב כרגע.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשמתחילים לדבר על טסלה לציי רכב מעניין אם אופי ההזמנות לפרטיים ישתנה (צבע, צבע ריפוד, חישוקים וכו')

ברכבים אחרים אנשים מעדיפים להזמין רמות גימור שיבדילו אותם מרכבי ליסינג (גם כדי להיראות שונה בכביש וגם בשביל שוק יד 2)

הייתם מוסיפים בשביל זה אלפי שקלים בטסלה? או שעדיין לדעתכם SR לבן עם ריפוד שחור יהיה הדומיננטי גם בשוק הפרטי?

עריכה אחרונה על ידי Amired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.5.2021 בשעה 19:35, evc כתב:

עד 10 אלפים רכבי טסלה יימכרו בישראל כבר השנה!

אני מציע לבעלי רכב חשמלי להגיע עם אלות לעמדות טעינה ציבוריות :(

https://www.bizportal.co.il/car/news/article/792126

בכתבה רשום:

ציטוט

טסלה שוקדת בימים אלו על מערך השירות והשיווק, לרבות מערכי התמיכה ללקוחות מוסדיים - בעיקר מול חברות הליסינג, אם כי, טסלה לא מסרה אם היא תעבוד ישירות מול חברות ליסינג או מול החברות עצמן - דבר שעשוי להוריד את "עלויות התיווך" של חברת הליסינג ולהפחית את העלות לצרכן הסופי.

מישהו יודע איך זה עובד בחו"ל? האם שם הם עובדים ישירות מול החברות או משתמשים בשירותים של חברת ליסינג?

לפי הבנתי בגלל עלויות ה"דלק" הנמוכות יותר בשימוש בטסלה, חברות יורידו סכום קטן יותר מהמשכורת של העובדים ולכן לעובדים יש תמריץ חזק לעבור לטסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לקחתי צבע לבן כי זה הצבע שהיה לי גם לפני כן מתוך העדפה אישית (פחות רואים שריטות חנייה וכו').

אם לא היו לי ילדים קטנים לא הייתי חושב פעמיים והייתי מזמין ריפוד לבן, לדעתי זה מהמם.

ג'נטים לא ראיתי סיבה להגדיל ל19, למרות שהלבנים לדעתי הכי יפים (לדעתי גם לא זמינים לגירסת sr+).

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Opel Astra GSI כתב:

אישית לקחתי צבע לבן כי זה הצבע שהיה לי גם לפני כן מתוך העדפה אישית (פחות רואים שריטות חנייה וכו').

אם לא היו לי ילדים קטנים לא הייתי חושב פעמיים והייתי מזמין ריפוד לבן, לדעתי זה מהמם.

ג'נטים לא ראיתי סיבה להגדיל ל19, למרות שהלבנים לדעתי הכי יפים (לדעתי גם לא זמינים לגירסת sr+).

גלגלים 19 ניתן לבחור בדגמים SR+ ו LR כאשר ב-P זה גלגלים של 20 ולא ניתן לשנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Amired כתב:

ברכבים אחרים אנשים מעדיפים להזמין רמות גימור שיבדילו אותם מרכבי ליסינג

זה לא שאנשים סתם רוצים משהוא אחר. האבזור של דגמים ציי רכב מאוד דליל ביחס לדגמים המיועדים ללקוחות פרטיים.

המחירים של דגמים המיועדים לציי רכב הם מנופחים מלאכותית כדי לתת הנחות לציי רכב וחברות ליזינג וכדי לשמור על שווי חשבונאי גבוה של הציים.

ישראבלוף במיטבו.

דוגמה קיצונית: אצל יונדאי/קיה, מחירי מחירון של דגמים ציי רכב ודגמים הרבה יותר מאובזרים יכולים להיות זהים לחלוטין. 

לכן זה פשוט לא משתלם ללקוחות פרטיים לקנות דגמים של ציי רכב מיבואנים,

אלא אם הם קונים בהנחה מחברות ליזינג כיד ראשונה 0 ק"מ (הצד השני של אותו ישראבלוף)

עריכה אחרונה על ידי EvGriga
  • אהבתי 2

לקסוס IS300h, אורה 03 Pro300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...