Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת מושב או ספסל בתא מטען

b-e-n-n-y
שימו לב! השרשור הזה בן 1777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לא ברור?[ATTACH]514109[/ATTACH]

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

בס"ד

אני מדבר איתך על מקום מוסדר, לא על קומבינה כזו או אחרת.

אני עברתי שוטר וגם אחי עבר שוטרים, ללא בעיות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקום מוסדר הוא כזה שייתן לך את כל הניירת הנדרשת לשינוי ברשיון הרכב.

בדיוק אותו הדבר כמו התקנת וו גרירה, הגבהת הרכב או שינויים אחרים שדורשים עדכון ברשיון הרכב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא אושר על ידי יצרן הרכב, ותקינה ראשונית שיבואן הרכב העביר בטכניון/משרד התחבורה אסור לעשות.

(נקודה!)

אם יש רכב שהיבואן שיווק גם בגרסת 7 מושבים ולך במקרה יש את אותו דגם גם בגרסת 5 מושבים אז תוכל להוסיף ולאשר לאחר בדיקה במשרד התחבורה ושינוי הרישומים ברשיון.

בדרך כלל זה יקר/ לא משתלם.

דוגמה לשינויים שצריך בודק מוסמך של הטכניון ואישור משרד

התחבורה : הוספת וו גרירה , הוספת מערכת גפ"מ , שינוי מנוע וכו.

דברים שלא מאשרים : שינוי מבנה הרכב: למשל הפיכת רכב רגיל לקבריאולט או בדוגמה שלך : הוספת שורה שלישית בבגאז' שהיצרן כלל לא תכנן את הרכב להגן במקום זה על הנוסעים.

זה שלא קיבלת דו"ח זה לא אומר שזה חוקי או יקירך ברכב לא יכולים להפגע וכמובן שלא תהיו מבוטחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספת מושב מאוד בעייתית גם מבחינת רישוי וגם מבחינת ביטוח ובטיחות. למה אתה חושב שלהתקדם לרכב 7 מקומות זה לא אפשרי מבחינתך? במחיר של הרכב שיש לך אתה יכול לרכוש רכב 7 מקומות יד 2 , קצת יותר ישן, אבל יותר מתאים למשפחה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיש תופעה של משפחות מרובות ילדים שעוברות

על החוק .

אם זה היה חוקי ובעקבות הדרישה המרובה אז למה נראה לך שהיבואן לא ירצה למכור מראש את הרכב כשהוא מצוייד בספסל נוסף ?

למי יש "לב" לשים ילדים בבגאז' (כן! זה בגאז' עם חלון).

מצ"ב תמונות שיפוטכם!. Screenshot_20181229-093910_Google.jpegScreenshot_20181229-093242_YouTube.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה מצב הסיד שלך, אני לוקח את זה למקום קיצון של רכב השכרה לשעבר עם קילומטראז' גבוהה.

נניח תמכור את הרכב במחיר של 40-50 אלף.

ביד 2 יש קיה קרניבל 2009-2010 דיזל/בנזין עם קילומטרים של 150-200 (שזה בסדר גמור לרכב הזה).

ככה תוכל בשקט להסיע 7 נוסעים בצורה מרווחת ובטוחה.

עריכה: מצאתי גם רכבים ב40 אלף ופחות עם פחות מ100 אלף קילומטר.

עריכה אחרונה על ידי GABIUBOGI

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספק עצום שיבואן יתקין או יאשר לך ספספל בבגאג'.

אנשים פה מפחדים לתת אישור לעובד שלהם שלהם לצאת הביתה מוקדם אתה מדבר איתי על לקחת אחריות על בטיחות ברכב

מחר מחרתיים נכנס בך מישהו ברמזור, היבואן נכנס לכלא על מה אתה מדבר תגיד לי מה זה השטויות האלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט הבהרה.

היה לי רכב כזה עם ספסל מאחורה. ישנם רכבים שאין בהם הגבלה של נוסעים ברשיון רכב. ובהם אין בעיה להוסיף ספסל עם חגורות חזקות וטובות.. הבטיחות שם לא נופלת מבטיחות ברכב 7 מקומות שהכסאות האחוריים שם הם ממש בחלון האחורי של האוטו.

על ביטוח בררתי והם אמרו שיש!

עצרו אותי כמה שוטרים וכולם בדקו חגורות וודאי שהיו כולם חגורים והם שחררו אותי בלי בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של תא מטען הוא מתוכנן להיות אזור קריסה ולספוג את המכה במקרה של תאונה, ממש לא הייתי שם את הילדים שלי בתא מטען גם לא עם ''קומבינה'' שאושרה על ידי משרד רישוי ישראלי.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני נדהם מאנשים שלוקחים צ'אנס על חיי הילדים שלהם.

עזבו חוק, עזבו הומניות.

זה מ-ס-ו-כ-ן לחיים שלהם. הם יפצעו קשה או ימותו מהקומבינות שלכם!

שום "מקום מוסדר" לא יתגבר על תכנון מסויים ברכב.

"שוטר לא אמר לי כלום" בחיאת דינאכ. כאילו שוטרים מבינים משהו במבניות רכב ופיזיקה, או בדגמי הרכב השונים, מה מקורי ומה לא. הם גם מרפרפים במבט ברישיון, ממש לא מתעמקים בכל אות.

עשיתם משפחה גדולה? תפאדלו, רק אל תעגלו פינות על חשבונם.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תאונת חזית אחור קטנה תהפוך להיות סכנה עבור מי שיושב שם.

בתי קברות (או אולי יותר גרוע, ביה"ח השיקומיים) מלאים באנשים שאמרו "לי זה לא יקרה"/"הסיכוי גם ככה אפסי".

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק נקודה למחשבה, אבל אני חושב על זה שהפעמים שאסע כך הם נדירות...

את זה אני פשוט לא מסוגל להבין. אז אתה מקבל את זה שזה עלול להיות מסוכן, אבל מוכן לשקול את זה כי תסכן את הילדים שלך רק לעיתים רחוקות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק נקודה למחשבה, אבל אני חושב על זה שהפעמים שאסע כך הם נדירות... צריך לחשוב על הנושא!

גם הפעמים שמישהו שמתעסק בטלפון חס וחלילה יכנס בך מאחורה ויהרוג את הילדים שלך יהיו נדירות. זה הנושא שצריך לחשוב עליו!

שלא תעז לעשות את זה אפילו בצחוק.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים 2004 עד 2006 היתה ברשותי פיז'ו SW 307 סטיישן בליסינג עם 7 מקומות מהיצרן.

גם כך , המחשבה שחלילה יכנסו בך מאחורה והילדים שמאחור יספגו את המכה לא נתנה לי מנוחה ושמחתי להפסיק לנסוע ברכב הזה.

התקנה מקומית של ספסל לא היתה עולה בדעתי כלל וכלל.

לילד מספר 4 יש עלויות חריגות ויש לקחת זאת בחשבון כשנגשים לעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפעמים שמישהו שמתעסק בטלפון חס וחלילה יכנס בך מאחורה ויהרוג את הילדים שלך יהיו נדירות. זה הנושא שצריך לחשוב עליו!

שלא תעז לעשות את זה אפילו בצחוק.

את זה אני פשוט לא מסוגל להבין. אז אתה מקבל את זה שזה עלול להיות מסוכן, אבל מוכן לשקול את זה כי תסכן את הילדים שלך רק לעיתים רחוקות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

צודקים במאה אחוז - ירד מהפרק, בכל פעם שחשבתי על הנושא זה זעזע אותי

אני עכשיו קצת מתלבט האם יותר טוב לקנות 7 מקומות או אולי יותר טוב FRV עם 6 מקומות שזה מס' המקומות שאני צריך בדיוקמולהשאיר את הבגאז' המרווח כי ה7 מקומות הסטנדרטיים בד"כ צפופים מאוד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...