Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזקת רכב פרטי בתל אביב

בנבושון
שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחיות מחוץ לבית ההורים זה הרבה יותר "מקצת תחושת עצמאות". כמו שאתה לא רוצה להשאיר את הילד ביסודי, אדם מבוגר צריך לצאת מבית הוריו.

גם חווית החיים בתוך העיר הרוחשת והבועטת מאוד שונה מלחיות בפ"ת, או אפילו בצפון ת"א, בייחוד אם אתה בחור צעיר שיוצא להסתובב קצת בלילות.

מאוד שונה.

אני כן מאוד ממליץ לעשות את זה, אבל לא להתקע שם. לחיות את החיים הללו אחרי גיל מסויים, זה פתטי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם לחיות את העיר הגדולה כולל גם לצאת לדייטים עם בחורות, תגלה מהר מאוד שבלי רכב מעט מאוד ישימו עליך. מנסיון.

אעדיף שבחורה כזו לא תהיה איתי.

אני בדעה שאתה מחזיק רכב בשביל עצמך, לא בשביל בחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לרמת גן השנה, דווקא מסתדר שם מבחינת חנייה, אבל אני אשמח לטיפים מצד החבר׳ה התל אביבים איפה מחנים כשאני נכנס לעיר.

למשל כשאני נוסע לנמל תל אביב, לרוב בשבתות, איפה אתם מוצאים שם חניה ללא תשלום? כבר הספקתי לקבל פעם אחת קנס על חנייה במסוף אוטובוס ביחד עם שורה ארוכה של רכבים שחלקם גם נגררו (אלו שהיו על אי תנועה), בתמימותי חשבתי שכל האנשים האלה יודעים מה הם עושים אז חניתי גם.

או כשהולכים לאבן גבירול למסעדה או כל בילוי אחר, תמיד חייבים לשים בצד כסף לחניון פרטי גזלן או שלרוב אפשר למצוא כחול לבן עם קצת מאמץ?

כבר פיתחתי פוביה מלצאת לשם אבל אני כן רוצה להנות מהעיר הזו וגם מזה שיש לי רכב ולא לפחד בגלל עניין טכני כמו חנייה.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצידו המזרחי של הנמל יש חניון חינמי, לפני הגשר.

הוא די עמוס בסופ״ש, אבל אפשרי למצוא שם חניה.

מדרום למסוף האוטובוסים גם כן יש חניון (מעין עליה כזו) - שם גם ניתן לחנות בחינם וללכת כמה דקות לנמל ברגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניון רידינג על כל שלוחותיו (מזרחי, מערבי.. כבר לא משנה) כבר הפך לעמוס בכל ימות השבוע. זה ממש לא היה המצב מלפני שנה~ ויותר. כבר לא מחנה שם יותר, אלא זורק את הכסף על מנוי חודשי בחניון קל"ב ; 260nis well spent.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון כשאתם יוצאים לתל אביב אתם מחפשים חניון של העירייה כעדיפות ראשונה או שאתם מעדיפים להסתובב באזור עד שמוצאים כחול לבן?

מתי מגיע הרגע הזה שכבר עדיף לשלם לחניון גזלן את ה 50-60 שקל שלו וזהו? או שמי שמכיר ויודע אף פעם לא מגיע לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש תמיד כחול לבן ואם אין נכנס לחניון בעדיפות לעירייה, כתושב העיר אני מקבל לרוב 75 אחוז הנחה(חלק קטן מהחניונים הגדולים זה רק 50 אחוז).

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לך לשלם מתוך יאוש לחניון של גזלן פרטי?

אני רוצה לדעת אם אסור לי לוותר ושלפחות ב 95 אחוז מהמקרים יש פיתרון עדיף יותר של כחול לבן או עירייה או שלשלם לגזלנים זה משהו שלצערנו קורה לכולם לא מעט פעמים ושצריך לשלם.

אין לי מספיק ניסיון שם אז אני לא יודע מתי זה קרב אבוד מראש ומתי פשוט צריך לפתח עוד קצת את החושים והניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בעצבים וכמה אני ממהר, מה זה גזלן? בערב אם אני יוצא גם באיזורים היקרים(שרונה/רוטשילד וכו') והמחיר אחרי 4 לרוב הוא 30-40 שקל לכל הערב.

במשך היום בעבודה גם ככה יש לי החזרים על חניה של לקוחות(לדוגמא חניון מגדל שלום? 120 שקל ליום) אם לא ואני לא ממהר אתן 20 דקות של סיבובים לחפש חניה אם אני ממהר אשלם מה שצריך.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה נוקנוק, בדר״כ כשאני רוצה להגיע לעיר לאזור מסויים אני מחפש בוויז חניות שקרובות לאזור אבל הבעיה היא שלא מצויינים תעריפים ולא ברור לי אם אלו חניות עירוניות או פרטיות ויקרות, כמובן שאין דרך לברר עד שמגיעים למקום עצמו וכבר מעצם המחשבה מהפרוצדורה לפעמים יוצאת לי הרוח מהמפרשים ואנחנו מחליטים להשאר בבית.

השבוע זה קרה לי כשרציתי לצאת עם החברה בערב למסעדת פורט 19 ברחוב שלמה המלך בתל אביב וכבר מעצם המחשבה של איפה נחנה בשעה כזו וכמה לדעתך עולה החניון שהווייז מפנה אותי אליו וכו׳ כבר נשארנו בבית.

אבל די, צריך קצת להשתפשף ולסבול קצת אין מה לעשות, ננסה, נחפש ובסוף נלמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניוני עיריית תל אביב נקראים "אחוזת חוף" ודיי קל להבדיל בינם לבין הפרטיים - אם אתה לא תושב ת"א אין יתרון משמעותי בחנייה בחניון של האחוזה.

באיזור של פורט 19 יש מלא חניונים מסביב ובשעות הערב רובם יגבו באיזור ה30-40 שקל לחניה לכל הערב(שוב, כמו רוב תל אביב אחרי 4 אחר"צ) לרוב בוויז מסומנים לך מלא חניונים ויש קומבינות, לדוגמא חבר שבבנק דיסקונט עם אשראי של מפתח דיסקונט חונה באיזור בחינם בחניון של סנטרל פארק בערב לרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם להיות חבר בבנק דיסקונט יביא לי חניה חינם באזורים נרחבים ברחבי העיר אז אני עובר בנק רק בשביל זה :-D

חשבתי תמיד שחניון של העירייה הוא זול יותר גם עבור תושבי הסביבה, בטח ביחס לפרטיים. מבאס שזה לא ככה.

הוויז באמת סימן לי הרבה חניות אבל לא היו ידועים לי תעריפים וזה הרגיש לנו מבאס לצאת עכשיו מהבית, להתארגן, להוציא את הרכב מהחנייה (כי למרות שאין כזו בעיה של חניה ברמת גן באזור שלי עדיין אם אוציא את הרכב כנראה שכשאחזור אצטרך לחנות רחוק יותר במרחק של 3-5 דקות הליכה) רק כדי לגלות שהחניונים האלה מבקשים תעריפים מופקעים.

בסכ״ה אם זה 30 שקל זה נסבל, ואם יש באזור בטעות כחול לבן פנוי זה בכלל טוב. תודה על המידע, אני אקח אותה כשיצא החג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעדיף שבחורה כזו לא תהיה איתי.

אני בדעה שאתה מחזיק רכב בשביל עצמך, לא בשביל בחורה.

לא לכולנו יש אישיות כובשת ו/או מימדים פיסיים מפצים. חלקנו צריכים יתרונות יחסיים אחרים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...