Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה-5008 כבר כאן :)

Yuval Oren
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופס, שכחתי שעוד לא נולד הרכב שהוא מספיק רחב עבורך... ;)

מכיר שלושה בעלי קודיאק שנוסעים בהרכב מלא עם שלושה מאחורה באופן די קבוע ללא שום תלונות.

ולגבי מרחב לרגליים, במחילה מכבודך זה פשוט שטויות. ועוד איך קיימים מספיק רכבים מודרניים עם בעיית מרחב לרגליים

הייתי וישבתי ובחנתי את הקודיאק. השורה השניה "סבירה" כמו באאוטלנדר (זה לא ברמת צפיפות כמו מאזדה 5 למשל) אבל זאת לא הבעיה של הרכב, הבעיה היא בשורה השלישית שהיא בעצם הסיבה לרכוש רכב כזה. והכניסה לשורה השלישית מסורבלת ולא נוחה, והמושבים בשורה השלישית צפופים וממש לא נוחים למבוגרים.

ברכב שלי הובלתי 6 מבוגרים (כמובן חוץ ממני) בנסיעה בין עירונית של שעתיים, ולא היו תלונות לכל אורך הנסיעה. כמובן ששיחקתי עם המרחב לרגליים של השורה השניה וגם עם זווית המשענת. הכניסה לשורה השלישית היא בקליק, מאוד נוחה וקלה.

היתרון של הקודיאק הוא בתא מטען גדול יותר עם 7 מקומות פתוחים, וזה באמת יתרון ראוי לציון אבל הוא מתקזז מול החיסרון הנ"ל.

זה ג'יפ! רכב מסעות מטורף! כזה שכבש את הסהרה רק אתמול! וגם עם ניחוח יוקרתי, כזה שתוכל לדבר עליו עם השכנים במגדל בפארק צמרת! בטעות יש לו 7 מקומות, זה ממש לא בכוונה.

לא איזה מיניואן מצ'וקמק כזה, של דוסים, כמו ההוא, נו, איך קוראים לו, c4 פיקאסו (איכס להקיא), או זה שהיה פעם והפסיקו לייבא, איזה פורד אחד, s-max או משהו.

זה ג'יפ!!! בנות יתחילו איתך ברמזור (כי דרך החלונות הכהים לא רואים את הכיסאות של הילדים)! תרגיש צעיר סוף סוף! תוכל לתת למשפחה שלך את הטאצ' האיכותי והיוקרתי שהיא ראויה לה סוף סוף! עם ניחוח הרפתקני!

כתבת את זה בציניות, אבל זה אחלה תיאור. חותם על כל מילה...

לגבי נשוא השרשור, ה5008 הוא באמת אלטרנטיבה ראויה ומושכת אבל אני מפחד להיכנס להרפתקאות עם יצרן שהוא לא יפני. אולי זה סתם סטיגמות של ילדים שלא מבינים אבל אחרי הכל אני לא רוצה להמר על מאות אלפי שקלים ומעדיף ראש שקט. גם הסחירות היא דבר שלא נותנים עליו את הדעת כשקונים את הרכב, רק כשמוכרים ואז אתה מוצא את עצמך מפסיד המון כסף כדי שבכלל יסתכלו עליך.

מה שכן, עם כיס יותר עמוק הייתי קונה ומוכר בכיף אחרי שנתיים, ולא מפחד לקחת הימור.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה 5008 מגיע עם יחידת הנעה אמינה שהוכיחה את עצמה כבר 3 שנים ללא תקלות.

ותיבת ההילוכים? היא יפנית.. למהדרין.

ועל איזה מאות אלפי שקלים אתה מדבר? להזכירך זה לא QS7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אחרי הילוכים ומנוע יש גם מערכות חשמל...

ואני משער שהמחיר יתקרב ל200K, אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר על איזור 180 על 1.6 ו250 על 2.0 דיזל בגרסת GT

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ליבואן יש משתמש פעיל בפורום.

אולי הוא יעדכן אותנו פה במחירים ובסיפור של זיהוי הולכי הרגל.

אחרי הכל כולנו לקוחות פוטנציאליים לרכישת הרכב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בתאום של C4 - אבל מוגבה.

המחיר? מאמין שיתיישר עם המחירים של היום. החל מ 170.

קצת קשה לחזות את המחיר של ה-5008 על פי המחירים של הפיקאסו כי:

א. המחירים שלהם הם רק המלצה וכל ראשון וחמישי הם יוצאים במבצע שקר כלשהו, בניגוד גמור לאלו של ה-3008 לדוגמה.

ב. כי אין באמת גרסאות מקבילות ל-3008 (וכבר ידוע שהגירסאות של ה-5008 יהיו זהות לאלו של ה-3008 ).

ג. כי בניגוד ל-3008, בפיקאסו ישנו הפרש מחיר גדול מאוד בין הבנזין לדיזל ודווקא לרעת הדיזל.כך לדוגמה הדגם הקצר בגירסת הבסיס בנזין עולה 140K בזמן שהדיזל המקביל לו עולה 163K (כאמור ב-3008 הדיזל עולה 10K פחות מהבנזין בניגוד למצב בפיקאסו בו הדיזל עולה 23Kש"ח יותר מהבנזין! )

אם בכל זאת לחפש איזה דגם מקביל בין הפיקאסו ל-5008 אז זה הבנזין 7 מקומות אקסלוסיב שעולה 179Kש"ח.

הלוואי ודגם הבנזין של ה-5008 המקביל יעלה אותו הדבר ודגם הדיזל יעלה 10Kש"ח פחות, אך אני סקפטי.

לדעתי זה יהיה המחיר של הדיזל פרימיום, כאשר הבנזין תעלה עוד 10Kש"ח, ובהשקה תיהיה הנחה של 5K ש"ח מה שיביא אותו ל-175K ש"ח לדיזל פרימיום (10K ש"ח יותר מה-3008 המקביל).

אגב, כשאתה אומר החל מ- אתה התכוונת שדגם הבסיס (דיזל אקטיב) יעלה 170K ש"ח?!

אם כן אז שיהיה להם בהצלחה, אך לדעתי אין סיכוי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליבואן יש משתמש פעיל בפורום.

אולי הוא יעדכן אותנו פה במחירים ובסיפור של זיהוי הולכי הרגל.

אחרי הכל כולנו לקוחות פוטנציאליים לרכישת הרכב....

ולמה הם צריכים לחשוף את המחירים בפורום לפני ההשקה?...

זה לא קרה אף פעם וגם לא יקרה עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן התכוונתי לגראנד פיקסו עם שבעת המושבים .

ה 5008 הקודם תומחר כמעט זהה ל גראנד פיקסו הקודם ככה שנראה לי שהמחירים ישארו זהים.

מן הסתם אסור לשכוח את המתחרים שנמצאים כאן.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושק בישראל ב- 11/12/2017.

יחידות הנעה ומפרט זהה ל- 3008.

ירוק, מאיפה לך תאריך ההשקה המדוייק?

לא ראיתי שפורסם כאן ועל אף שנרשמתי עדיין לא יצרו איתי קשר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן התכוונתי לגראנד פיקסו עם שבעת המושבים .

ה 5008 הקודם תומחר כמעט זהה ל גראנד פיקסו הקודם ככה שנראה לי שהמחירים ישארו זהים.

מן הסתם אסור לשכוח את המתחרים שנמצאים כאן.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

ידוע מה היו המחירים כחדש של ה3008 צורה ישנה?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אחרי הילוכים ומנוע יש גם מערכות חשמל...

ואני משער שהמחיר יתקרב ל200K, אני טועה?

אוי הסטיגמות, המציאות שונה אבל למה לבלבל עם עובדות שאנחנו תקועים עם דעות של שנות השמונים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לאלץ אותי להרים את הכפפה... אז הנה ה5008 שלך. חוץ מכל הטוקבקים שסחטו ממני פרצי צחוק (פשוט סטנדאפיסטים אחד אחד), בוא נגיד שחלקם סוכנים וחלקם לא יודעים מה הם מדברים, ניחא. אבל היה שם מגיב אחד שהזדהה עם שם וטלפון בתקווה לתביעה ייצוגית על 5008 חדשה. מה תגיד על זה? הוא משנות השמונים?

ללא שם.jpg

אז גם אם נגיד שהוא נפל על רכב לימון, וזה וזה, בכל זאת אותי זה מרתיע.

נעבור הלאה, המלצות ביד2 של מוכרים אמיתיים שהיה להם רכב כזה. הרבה מביניהם מדברים על אמינות, רכבי שנות השמונים של 2011 או 2012 (לא הצלחתי למצוא מעבר) אתה רוצה שאני לא יתייחס לזה?

22.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כתבה מ 2011 קשורה לדגם החדש שעוד לא נמכר אפילו אקזמפלר אחד ממנו?

הרי אפילו אין זכר למנוע 1.6 עם 156 כ"ס.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...