Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - רנו טווינגו בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנראה שלא, התכנון היה לקנות בשבילי כדי שהאישה תוכל לעשות קניות עם הילדה בנוחות בפיג'ו 308, אבל לבינתיים אשתי אמרה שהיא לא צריכה.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אשמח לשמוע את דעתך האישית על מנוע 0.9 . ועל אופי הפעולה של התיבה. נראה ש rk דווקא טוען שהיא מתפקדת מעולה.

במכונית עירונית לדעתך ההשהייה משמעותית? מה צריכת הדלק שקיבלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא, התכנון היה לקנות בשבילי כדי שהאישה תוכל לעשות קניות עם הילדה בנוחות בפיג'ו 308, אבל לבינתיים אשתי אמרה שהיא לא צריכה.

אז אם ככה יכול להיות שהיא אכזבה אותך מעצם העובדה שהיא מיני. אני משווה אותה למיני אחרות. יצא לך להתרשם מרכב מיני אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם מיני, הבעיה שהמחיר שלה פה בשוויץ גבוה מדי לתמורה.

את האמת עוד רכבים לא יצא לבדוק, אבל אם אני קונה זאת תהיה טווינגו גרסת הrs 2010.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל במקומותינו, הגיר הידני משודך רק למנוע החלש ולאיבזור מעליב.

אחרי זה בוכים שאף אחד לא קונה ידני...

שידוך של הידני למנוע המוגדש ולאחת מרמות הגימור האמצעיות - במחיר שלא יעלה על 70K - היה מניב עסקה מעניינת.

לגבי ה-GT, להבנתי יש כוונה חיובית לייבא אותה. אם כך - ואם תיובא במחיר הגיוני של 80-85K - זו תהיה הספורטיבית הזולה ביותר בארץ.

שתי נקודות נוספות;

-מדוע רוכשי האוטומטיות מקבלים ללא בחירה חלונות אחוריים כהים (שונא את זה) בכל רמות הגימור?

-הטלפון באפליקציית ה-R&GO מציג גם מד סיבובי מנוע 8)

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור של הידנית מאוד גבוה לדעתי.

טוינגו טורבו ידנית ב-70 אלף לא היתה מוכרת יותר מדי - כיוון שקליאו עם מנוע זהה נמכרת באותו המחיר (אמנם לא מחירון רשמי - אבל המחיר מבצע ל-0.9 הידנית כבר נהיה קבוע).

כנראה בגרסה הידנית קרסו מראש לא בונים על כמויות גבוהות אלא רק אפשרות להציג את הרכב בהחל מ...

ומי שהזכיר את מחיר הסנדרו - כרגע גם מוגרים את המיקרה הידנית במחיר מבצע של 57 אלף שקלים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרה לדעתי נחותה מהדאצה מבחינת נוחות,מרווח תא מטען.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמות הגימור נבנו לשוק בארץ או שקיימות בחו״ל? הכל מרגיש כמו שעטנז של גימורים. ענין החלונות הכהים שהוזכר, הגג הפנורמי (לא הבנתי אם זה גג ברזנט או מה? גם במפרט באתר לא ממש ברור). חיישני הרוורס מקוריים או התקנה בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להבין למה אלה מחירים טובים.

הגרסא הבסיסית יקרה מדי לתמורה, והגרסא המאובזרת יקרה מדי לתמורה.

ולמה תורמת הנעה אחורית ברכב כזה חוץ מיכולת לפרסס כמו מלך?

מחזיק לטלפון ברכב של כמעט 90 אלף ש"ח? אפשר לפגוע באינטליגנציה יותר מזה? כבר היו שמים רדיו דיסק של פיוניר עם דולפינים. אבל העיקר שיש גג פנורמי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמות הגימור נבנו לשוק בארץ או שקיימות בחו״ל? הכל מרגיש כמו שעטנז של גימורים. ענין החלונות הכהים שהוזכר, הגג הפנורמי (לא הבנתי אם זה גג ברזנט או מה? גם במפרט באתר לא ממש ברור). חיישני הרוורס מקוריים או התקנה בארץ?

רמות הגימור קיימות גם בחו"ל.

החלונות הכהים בכל גרסאות הטורבו זו החלטה של היבואן המקומי לייבא כך.

הגג הוא גג ברזנט, בדומה לזה המותקן בפיז'ו 108 ומכסה כמעט את כל שטח הגג. פתיחתו אכן חשמלית.

אין לי מושג לגבי חיישני הרוורס.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יקר, יש היום אלטרנטיבות דומות וזולת משמעותית מהגירסה הידנית ( C1, מיקרה, ספארק ועוד כל מיני ידניות שהשמטתי, אבל הן בהחלט שם ) יש מכוניות טובות יותר, עם טורבו וגיר אוטומטי פלנטרי או רובוטי דו מצמדי ( ראה 208 ראה איביזה ) בסביבת אותו מחיר או משהו קטן, אבל לגמרי שווה, למעלה. נדמה לי שהאוטו מנסה להיות משהו טרנדי דוגמת ה 500 או האדם, יחסית אליהן הוא אכן מציג יתרון של טורבו וגיר דו מצמדי, אבל נדמה לי שהוא קצת משעמם למראה יחסית אליהן והמראה, כידוע בנישה הצרה הזו, הוא הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואל רגע שאלת תם אמתית,

שימו לרגע בצד את חישוב הפח לשקל והשוואה למתחרות של הסגמנט שבלי לשבת מפרט מול מפרט ואביזר מול אביזר חבל בכלל להתחיל לדבר באוויר רק על המחיר.

לטווינגו, כמו לפיאט 500 או לאופל אדם יש קטע - השונות שלה, העיצוב החיצוני והפנימי, המדבקות ובכלל כל ההופעה שלה.

האם לדעתכם יש משהו לא נכון בבסיס התפיסה של לרצות מכונית רק כי היא מיוחדת ולהיות מוכן לשלם קצת יותר עבור זה?

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמחירים לגירסה האוטומטית יקרים,ככה עולות כול המתחרות מהסגמנט,האם היא עדיפה על הספארק? כניראה שצריך מבחן השוואתי אבל היא גם מאובזרת,מנוע זריז ותיבה שתורמת לחיסכון.

אבל כן,גם אני הייתי מעדיף את ה208 או האיביזה.

אבל,לרכבים הקטנים יש שוק ויעידו על כך המכירות,ולטווינגו לפחות לפי מה שהוצג אין ממש נחיתות במשהו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובייקטיבית, אני חולק עליך בכך שלטווינגו יש קטע - אם מתעלמים מהמנוע האחורי (שכאמור לא מביא שום יתרון מלבד הגימיק ורדיוס הסיבוב אבל כן כמה חסרונות גדולים) - עיצובית, לטעמי, היא לא מיוחדת מספיק ונראית במקסימום כמו חיקוי מדולל של ה-500. היא גם דומה מדי לסמארט פורפור, מסיבות ברורות - שגם היא לא בדיוק פסגת העיצוב (או האיכות/יכולת דינמית).

לגבי לרצות מכונית בגלל העיצוב - בתור בעלים של טווינגו דור 1 ועוד כמה מכוניות שנראות טוב משהן נוסעות (ונקנו מטעמי אספנות ולא ליומיום), אני לגמרי יכול להזדהות עם זה. לעזאזל, שמעתי אפילו שיש בישראל אנשים שישלמו 300 אלף שקל עבור MX-5 עם סמל שונה. גם אותם אני מבין. מניח שבישראל יש גם פה ושם פאנבויים של רנו, כפי שהשרשור הזה הוכיח.

אבל לעניין הטווינגו - עיצוב הוא סובייקטיבי. עלי הוא לא עובד, ואז עדיף שיהיה מאחוריו משהו. בדיוק בגלל זה בערב בו נחשפה ה-500 החדשה החלטתי לקנות כזו, ולמחרת ביום הנהיגה הרעיון ירד מהפרק. העדפתי בכל הזדמנות מאז רכב "סתמי" מהסגמנט, שנראה פחות "מגניב" אבל פשוט נוסע יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי אהבתי את הקטע של הרכב.

אני מאמין שימצאו לא מעט אנשים שיהיו מוכנים לשלם עוד קצת או לעשות כמה פשרות כדי לנהוג ברכב קצת יותר מיוחד ושונה מעדר הפיקנטואים.

נכון, יש לו את המינוסים שלו אבל זה לא שיש רכב שנותן חבילה שלמה ומושלמת בז'אנר הזה.

כרכב שני או שלישי בבית הוא לגמרי מגניב, פיאט 500 עם לא פחות פשרות ובמחירים גבוהים יותר מצאה לא מעט קונים בעיקר בגלל השיק והקסם שלה.

ביחס לפיאט הטווינגו יותר פרקטית עם עוד 2 דלתות, יש לה מנוע טורבו וגיר רובוטי כפול מצמדים, רשימת האבזור בסדר גמור ואפילו המחיר טוב לדעתי ואני חושב שאפילו דיי קלעתי בהערכה שלי אתמול.

אני לא יודע אם ברגע האמת הייתי בוחר בו ולא באיביזה/208 או בספארק אם הייתי חפץ במיני אבל עיצוב וסטייל זה מוכר, ואפילו לא מעט, לא מוביל את השוק אבל במחיר הנכון זה מוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...