Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - רנו טווינגו בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 132
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קרסו כבר תקופה מתמחרים לא רע בכלל את רנו (ניסאן זה סיפור אחר ועצוב הרבה יותר) עם הדיזלים של המגאן/פלואנס וגם הקדג'אר, הקליאו 0.9 לדעתי הייתה הסופר מיני הראשונה שנמכרה סביב 70K עם מנוע טורבו וגם הקליאו סטיישן דיזל היא יציאה טובה (למרות שאני עדיין מקווה שתהיה גם האצ'בק).

למרות זאת, עדיין מדובר ברכב שהוא לא מיני קלאסית ומכונית תקציב אלא משהו שהוא קצת מעבר, אבל אני מקווה שמבחינת תמחור לא יהיה הרבה מעבר אם בכלל.

כדי להשיג דריסת רגל אמיתית בקטגוריה הם חייבים לתמחר מתחת או קרוב לפיקנטו/ספארק/I10 שמובילות את הקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומרים? מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא. אני רואה אותה המון באירופה והיא ה-מכונית האידיאלית לתמרון עירוני, עם רדיוס כה קטן של ההגה. ה 0.9 טורבו הוא אכן המנוע של הסמארט (המנוע של רנו ליתר דיוק, אבל הטווינגו והפורפור זהות) ולא שמעתי על בעיות אמינות כלשהן...

ה 0.9 גם מתאימה יותר לנסיעות מחוץ לעיר והגיוני שתמוצב גבוה יותר. עם משקל לא גבוה ומנוע מוגדש - היא אמורה להשתלב יפה מאוד גם שם.

אני ממש לא תומך בגישה/מחשבה שאם מכונית קטנה עולה 80 או לא משנה כמה, תמיד עדיף לקנות אחת גדולה יותר (קליאו) באותו מחיר. למה שמישהו שגר בגור דן (לדוגמה) ולא צריך להסיע משפחה (לדוגמה) ירצה רכב גדול יותר? יש עודף חניה וכבישים רחבי ידיים שאני לא יודע עליהם?

מנגד, אני מבין שזו גישה רווחת אצלנו מה לעשות...

בקיצור, קרסו, תביאו הכל ותנו לבחור - והכי חשוב (וכאן אני פונה ללב של המנהלים פה...) מתי נראה את ה GT? דיברו על זה שהיא אכן תשווק פה ובאירופה כבר נמכרת, ובמחיר אטרקטיבי שדומה ל 0.9 האוטומטית אז אין שום סיבה לא להביא...

אה ובלי קשר, היא נראית מעולה. הרבה יותר טוב מהפורפור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סימפטיה רבה לטווינגו - ולו בשל היותה שונה מכאנית ומקסימה למראה.

עם זאת, מוטב לאנשי קרסו שלא ישלו את עצמם ויחשבו שהם מציעים מוצר סמי-פרימיום, ולו בגלל שיש בטווינגו קצת מקום לקסטומיזציה.

זו מכונית זולה, שמיוצרת במפעל עם כח עבודה זול יותר ביחד עם הסמארט(ממוקם בנובי מסטו, סלובניה). חומרי הפנים של הטווינגו זולים ושום דבר בה לא משדר פרימיום.

אובייקטיבית, דגם הבסיס הולך להתחרות ב-C1/108/פנדה/פיקנטו הזולות וכיו"ב. על הנייר(ובמבחנים), הוא נמצא בנחיתות ביצועים עקב משקלו הכבד יחסית. עשו בעצמכם את החשבון היכן הדגם הזה אמור להתמקם מבחינת מחיר...

האוטומטי יכוון לדעתי מול פיקנטו/I10 בנפח 1.2, אבל קטונתי. אולי מישהו בקרסו יטפס על עץ גבוה מדי...

מה שמותיר אותנו עם ה-GT (קיימת רק כידנית), שכמעט בכל כתבה מצויינת כטווינגו הטובה והמהנה ביותר(ועדיין, סופגת לא מעט ביקורת על ההגה בעל יחס ההעברה המשתנה וה-ESP המסרס). יש לקוות שדגם זה ייובא ויתומחר אטרקטיבית - יש כאן פוטנציאל לכלי ג'ימקאנות מנצח.

ומילה אחרונה על הקונפיגורציה של הטווינגו, שנכפתה על רנו עקב השת"פ עם סמארט/דיימלר בנץ. כפי שכבר כתבתי כאן, אל תצפו למיני 911 ואפילו לא לרנו 8 גורדיני. עם צמיגים צרים יותר מלפנים ו-ESP נטול טולרנס, המכונית הזו יודעת לפנות בכיוון שבחרתם, מקסימום להפגין מעט תת היגוי. במהירויות גבוהות, יש לה רגישות לרוחות צד והיא תחוש פחות יציבה ממיני עם הנעה קדמית.

בזכות המנוע האחורי היושב מעל הגלגלים המניעים, מציעה הטווינגו משיכה טובה במדינות אירופיות מושלגות - אך גם יתרון זה משותף למיני קלילות בעלות הנעה קדמית. עם זאת, בזכות ההנעה האחורית הגלגלים הקדמיים מאפשרים זויות צידוד מעולות עם קוטר סיבוב חסר תחרות - וההגה יהיה חופשי מהשפעות הכח המניע.

ועם כל זאת, אני "מת" לנסות את ה-GT ולגלות מה היא באמת יודעת לעשות 8)

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכחו מהנאה אחורית.

מנסיון עם התאומה סמארט פורפור, ה-ESP לא מתנתק ולא מאפשר כל משחק.

טמטום מטריד בעיניי.

הייתי כל כך סקרן לגבי הרכב הזה ועכשיו ממש התבאסתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמועות אומרות שהגיעו שתי מגאן האצ'בק חדשות למטרת תקינה.

יש כבר צפי הגעה?

ואם יגיע בהמשך הקוליאוס והטאליסמן?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמישהו יעצור אותו לפני שהוא הולך לקרסו!

לא בהכרח, אני לא לקוח פוטנציאלי.

סתם הפליא אותי לקבל הנעה אחורית מרכב כזה קטן ופיתח ציפייה להנאה מנהיגה שלא מקובלת בקטגוריה.

כמובן ששאר ההודעות בשרשור העלימו את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון ממסיבת העיתונאים,

נתחיל במאקרו,

הגידול הרוחבי של מכירות המכוניות החדשות בישראל לא פוסח גם על רנו. היא מסיימת את 2016 (לא כולל דצמבר) עם קצת יותר מ-10,000 מסירות.

עם הודעה על לא פחות מתשעה דגמים חדשים בתוך שנתיים לרנו. חלקם דגמים מחליפים לדגמים קיימים (מגאן, סניק) וחלקם דגמים חדשים (קוליאוס, טאליסמן).

dd335c67bab6771119ba46a17eab9aa0.jpg

נעבור למיקרו,

רנו טווינגו בת הדור השלישי שהוצגה במרץ 2014 היא מכונית מיני שנכנסת לסגמנט חם שנשלט בדומיננטיות על ידי הפיקנטו (כ-12 אלף מכוניות), i10 ושברולט ספארק. שלוש מכוניות טובות, יעילות ומהוות תמורה טובה למחיר. ברנו מדברים על כניסה לסגמנט הזה עם מכונית שתיתן ערך מוסף ללקוח שמחפש ייחוד ושוני.

המכונית שמיוצרת בסלובניה לצד סמארט על אותו פס יצור מגיעה עם מנוע 1.0 ליטר אטמוספרי עם 69 כ״ס, ומנוע 0.9 ליטר שלושה צילינדרים מוגדש ולו 90 כ״ס.

b24b75dfa51dd2775fdca44f8db17803.jpg

כפי שניתן לראות בשקף, המימדים נאים ביחס לקטגוריית המיני. קוטר סיבוב של 8.65 מטרים הקטן ביותר בקטגוריה.

גרסאות אבזור ומחירים מיד.

עריכה אחרונה על ידי קרמבו

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיס גלגלים אפילו גדול משל הספייס סטאר,צריכה להיות די מרווחת מאחור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תמונות

536a59a7c12f4eb9ee7fda3213a54eee.jpg

db66303e0bf7ec9d96fed2bac047b558.jpg

116948277d1a53886f0c1b91f5757ae9.jpg

cf04a11edc2977a9cf9b834b8782f367.jpg

20660614397b7bd155bb7976dd1c563c.jpg

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים על כניסה לסגמנט הזה עם מכונית שתיתן ערך מוסף ללקוח שמחפש ייחוד ושוני.

לי זה נשמע כמו הכנת הקרקע לתמחור עם "ערך מוסף". מקווה שאתבדה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטווינגו תהייה הראשונה לאכלס את מערכת ה-R&GO.

אפליקציה שהופכת בעצם את הטלפון הנייד לחלק מהממשק של המכונית, הוא מתחבר עם זרוע למקום בו יושב בדרך כלל מסך המולטימדיה, אבל הוא לא משמש רק כקישורית או שיקוף אלא גם כחלק ממחשב הדרך עם נתוני הרכב והנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ביקורות שראיתי יש בזה חיסרון שהטלפון מסתיר את הלחצנים מאחור ופשוח נוח לשימוש,באמת ככה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...