Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - רנו טווינגו בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף היה שהיה אומר את האמת שלא זיהו ביקוש או כדאיות כלכלית. אין שום סיבה ביורוקרטית לכך שאי אפשר לשווק בישראל רנו טווינגו GT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעיה בירוקרטית לא אומר בהכרח בעיה בירוקרטית במשרד הרישוי. יכול להיות שמדובר בבעיה בירוקרטית אצל היצרן או אצל היבואן.

וכמובן יכול להיות שסתם לא מתאים ליבואן להתעסק בזה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת ל 140?

לא צריכה לעלות שקל מעל 100 (וגם זה הרבה).

יש לעיתים בעיות בתקינת רכבי ספורט כאשר למרות שהרכב נמכר ע"י היצרן והיבואן הרשמי, המשפר הוא חברה חיצונית ולא היצרן כמו שהיה בזמנו ב STI פרודרייב וכמו שהיה לסמלת בהתחלה (עם קיט האסה-אסה כמדומתני).

אבל בטווינגו GT אין שום בעיה בירוקרטית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יכולה בכיף לעלות 90 בערך, אם משווים את המחיר של המאובזרת הרגילה (האוטומטית) ל GT באירופה. אולי יקחו עוד קצת אקסטרה על מסך המגע שלא מגיע גם בגרסה הכי מאובזרת פה והוא חלק בלתי ניתן לשינוי ב GT, אבל גם זה לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסוכנות בראשון לציון וצר לי אבל אני כבר רואה איך הרכב הזה הולך להיקבר במקום להימכר...

דחפו אותו בתצוגה בקצה ליד השירותים, כמה דקות ואף נציג מכירות בכלל לא ניגש...אז ניגשתי בעצמי. ביררתי אם יש נסיעת מבחן זמינה מהרגע להרגע - אמרו שלא (הגיוני, אין טענות, המקום היחיד שהצליח לי היה בדאצ׳יה של אותו יבואן). ביקשתי קטלוג (כן, יודע שיש אתר...עדיין). אמרו שלא הביאו הרבה ונגמר ביום ההשקה (הזוי לגמרי). דבר אחרון - שאלתי את הנציג לגבי ה GT. תשובתו- ״לא שמעתי בכלל שקיים דגם כזה״. מקצועי. מאוד.

לגבי הרכב עצמו. ראיתי אותו כבר מספר פעמים בעבר בתערוכות ורכב התצוגה נראה מעולה בצבע הכחול עם המדבקות הלבנות, וגם מאוד אהבתי את המראה בפנים. נראה שהגג הנפתח מברזנט משפיע מאוד על מרווח הראש מאחור. הראש שלי התחכך לגמרי...אני גבוה אבל עדיין, זה לא קרה בהרבה מכוניות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי dr6633
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יכולה בכיף לעלות 90 בערך, אם משווים את המחיר של המאובזרת הרגילה (האוטומטית) ל GT באירופה. אולי יקחו עוד קצת אקסטרה על מסך המגע שלא מגיע גם בגרסה הכי מאובזרת פה והוא חלק בלתי ניתן לשינוי ב GT, אבל גם זה לא בטוח.

ה-GT מגיעה כסטנדרט עם R&GO, כמו בארץ. כך אתה מרוויח גם את מד הסל"ד, כי במולטימדיה המקורית אין מד סל"ד.

כמו עם צמיגים ועוד כמב אביזרים, לפעמים פחות זה דווקא יותר...8)

לי דווקא נראה שהיא כן תגיע, בהמשך. נחכה ונראה בעוד מס' חודשים. מקווה עד אז לנסות אותה בחו"ל.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מעדיף את המסך, לפחות מבחנה אסתטית, וב GT שראיתי באירופה היה נראה כאילו הסטנדרט מגיע עם המסך אבל בקונפיגרציה באתרים שונים כן נראה שזו תוספת (כמו גם מדבקות גג - איכס :)

אם תנסה, אשמח לשיתוף החוויה. אני יודע שהרכב די נקטל בעיתונות אבל משום מה נראה לי שיתאים לי מאוד. אני לא מחפש רכב ספורט נטו אלא רכב עירוני עם טיפה אקסטרה.

image.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מעיר דובים (קרסו) משנתם...

אתם חושבים שעכשיו שהטווינגו GT משווקת באירופה גם עם גיר אוטומטי (רובוטי דו מצמדי...), יואילו ויביאו אותה לארץ כמו שהבטיחו בזמנו לגבי הידנית? לטווינגו הרגילה לקח כמה שנים, אז אני לא אופטימי, אבל עדיין...אוטומט זה עוד משהו שיכול להוות שיקול לחיוב הגעתה לארץ.

http://www.caradisiac.com/la-renault-twingo-gt-adopte-la-boite-automatique-161039.htm

Capture1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא בגלל התמכור, הנוכחית לא ממש נמכרת טוב ולהביא את GT שתעלה כמה? 90-95? כמה כבר יקנו מיני בכזה מחיר?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יכול להיות שבגלל שמדובר ברכב מיני עם ערך מוסף, לא רכב ספורט אבל כן מהיר יותר מהסטנדרטיות, היא יכולה להצליח בתמחור נורמלי. הגיר האוטומטי הוא גם ערך מוסף. גם ל UP יש גרסה קצת יותר ספורטיבית (לא ה GTI) וזו יציאה נחמדה מאוד, למי שמחפש רכב עירוני עם קצת אקסטרה פאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...