Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

חחח... דוגמא טובה לפוסט-אמת.

זה הסיכום של הcdc בנוגע לקוביד - מוזמן לראות איפה פלורידה עומדת:

https://www.cdc.gov/nchs/pressroom/sosmap/covid19_mortality_final/COVID19.htm

היחידים שסבורים שהוא טעה הם סגולי השיער שמסתובבים עם מסיכה וכאפיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הטבלה הזו. מה שחסר בה הוא מה שנעשה בלעדיו, כמו בידוד מוקדם של בתי אבות.

אגב, אני זוכר את הפוסטים שלך עוד משרשור הקורונה, יחד עם הבחור מנצרת. גם אתם התעלמתם מעובדות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובידוד מוקדם לא התבצע במדינות אחרות מחוץ לפלורידה? 🤭

אין לי מושג מי זה הבחור מנצרת, אני רק זוכר שעובדות לא היו הצד החזק שלך. לוגיקה גם לא במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העובדות.שהבאתי נלקחו ממקורות רשמיים או מאומתים כולל לא מעט צילומי מסך ורפרנסים לספרות מקורית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בדנמרק עשו "מחקר" לגבי היקף ההרשעות בפשעים אלימים, כתלות בארץ המוצא של המהגרים, וזאת ביחס לילידי דנמרק.

באופן לא מפתיע, 9 מתוך 10 המקומות הראשונים זה מדינות ערביות/מוסלמיות (היחס כמעט ונשמר כשמסתכלים על 20 המקומות הראשונים).

ישראל נמצאת איפשהו מעל אמצע הטבלה. השערה שלי - רוב התרומה לדירוג הגבוה יחסית זה "יוצאי" ישראל שעברית היא לא השפה הראשונה שלהם.

Screenshot_20240614-152315_Samsung Internet.jpg

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...