Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בסה"כ ננעלתם לעשר דקות, לא סיבה לפתח סטוקהולם סינדרום כפול.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבע שכל מה שאני רושם רציני בקשה תגיבו גם ברצינות אני בעצמי לא יודע איך לפעול.

והיא אמרה לי את זה הרבה לפני, מה הייתי אמור, להמשיך לשמוע את זה ולא לומר כלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם חושבים? אני ממש מקבל רושם שהיא לא בחורה של משחקים אבל אני נכבתי חזק מהקודמת ואני עדיין מפוחד וחושש להפתח

זה לא משנה מה חושבים אחרים. אף אחד לא באמת יודע איך נראה ומרגיש אדם אחר במערכת יחסים זוגית. אם אתה רוצה לדבר עם מישהו, לפחות דבר עם מישהו שמכיר אותך, לא עם זרים באינטרנט, שחלקם פה בשביל הדאחקות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאנשים פה לא באמת אכפת ממך (למרות שלפעמים טוב לשמוע דעה של מישהו חיצוני).

תעשה מה שנראה לך טוב וזהו. אל תקשיב לאף אחד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעלו אותנו בגג של עזריאלי.. הכי הזוי שהיה לי

מת (5 תווים).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שהיא סיפרה לי שהיא ממש רוצה שזה ילך בינינו והיא ממש רצינית ונפתחתי עד הסוף ואמרתי דברים שמוטב היה לשמור למאוחר יותר.

היא אמרה לי הרבה שהיא אוהבת אותי ובווצאפ כל הזמן מאמי ולבבות ואני מאופק כל הזמן והיא שאלה בעדינות אם אני אוהב אותה גם והיה לי קשה להסתיר את זה אמרתי לה שכן (זה האמת) אבל אני מאוד מאופק בינתיים ולא מראה לה את זה וסיפרתי לה את הסיפור עם הבחורה הקודמת.

מספיק ברור?

יאללה לך תחגוג איתה. תהנה איתה. ועל הדרך תן עצות לאושריקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת (5 תווים).

כבר קיבלתי את העובדה שלי קורים הדברים הכי הזוים שיש.. לא נורא, לפחות זה היה ממש מצחיק אח"כ

יצאנו ממש בדרך ממש מצחיקה, דרך אחת החברות הייטק בקומה

לא הבינו מה 2 חיילים עושים להם במשרד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת על הסושי ולא ענו לך- אז בבקשה

22bdc755bc7adbcd8d0c5bcea9e7305f.jpg

אין לי ממש מה להוסיף מעבר, תשכיר רכב לסופ"ש או משהו ותקפצו לספסל האחורי!

חיבוקים זה לדודות אחי, תפסיק עם זה מיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קיבלתי את העובדה שלי קורים הדברים הכי הזוים שיש..

זה קטע נחמד, לא הכי הזוי ובטח לא הכי הזוי שיש.

למשל, שולץ האיום בוידוי...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...