Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחי, גג של קניון עזריאלי, איך זיון בדיוק?

רק התנשקנו. מה מעבר לזה.. נראה טוב. כיף לנו ביחד

אז זה נעצר ב first base?

בטח דאגת להפי אנד בבית.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד- to night is the night.

על תמשוך אותה יותר מדי עם החרמונים. תן לה בראש כבר

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד,

תקרוץ לה ב-נר לי דקיק, היא כבר תבין מה הלאה...

"עשינו אהבה"

תפסיק לראות טיוי ו/או סרטים עד להודעה חדשה, אנחנו נגיד לך מתי אתה יכול לחזור לזה אח.

שהתנשקתם נימי, שלחת ידיים? התחככת? [איך כותבים את המילה הזאת] זו פעם ראשונה שהתנשקתם? [פספסתי ת'פרק הראשון]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא אללה, איפה אושריקו.?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד,

תקרוץ לה ב-נר לי דקיק, היא כבר תבין מה הלאה...

"עשינו אהבה"

תפסיק לראות טיוי ו/או סרטים עד להודעה חדשה, אנחנו נגיד לך מתי אתה יכול לחזור לזה אח.

שהתנשקתם נימי, שלחת ידיים? התחככת? [איך כותבים את המילה הזאת] זו פעם ראשונה שהתנשקתם? [פספסתי ת'פרק הראשון]

לא, נישקתי אותה כבר בדייט ראשון

שלחתי ידיים אבל הכל מעל הבגדים כי מקום ציבורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור תקרית ה"עשינו אהבה" שהתבררה כמזמוזים בלבד, אני מרגיש שמחובתנו לחדד את הנקודה עבור נמרוד: כשאנחנו אומרים תזיין אותה כבר, אנחנו לא מתכוונים לחמש אותה בM16.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור תקרית ה"עשינו אהבה" שהתבררה כמזמוזים בלבד, אני מרגיש שמחובתנו לחדד את הנקודה עבור נמרוד: כשאנחנו אומרים תזיין אותה כבר, אנחנו לא מתכוונים לחמש אותה בM16.

אחי אני בתול מה יש לך תן לי זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^1513350683754.jpeg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזיינים מי שאוהבים, אלא שוכבים עם מי שאוהבים. תתביישו לכם שאתם מדברים ככה, זאת לא בחורה לסטוץ אלא בחורה שלוקחת עם נמרוד חלק משמעותי שקשה היום להשיג וזה הזוגיות. אז "תזיין אותה" כמה שיותר מהר? כן, אם חברים היו אומרים על חברה שלי זיינת אותה במקום שכבתם, יש מצב שהיינו גומרים במכות אחד עם השני.

עכשיו כמה עדכונים לאחר תקופה שלא הייתי פה, ומבטיח לכם שאני לא מגיב פה יותר, פשוט הרגשתי חובה מוסרית לכתוב כאן.

1)נמרוד לא מטריל, אנחנו מדברים מעבר, הוא קצת חופר אבל הוא אמיתי לגמרי, הוא מתקדם יפה עם הבחורה ורק שימשיך ככה.

2)התגובות כאן לאורך השבועות האחרונים מעלות את הסיכויים שלי לחטוף התקף לב ב60 אחוז יותר. לכן הפסקתי להגיב.

3)הבחורה המפורסמת? אז מסתבר שמאז שהיא החליטה לנתק קשר, לא הפסקתי לעקוץ אותה בפייסבוק עד שהיא ראתה תגובה ספציפית אחת ואז היא חסמה אותי מהוואטספ ומההודעות, המשכנו לריב בהודעות, אחר כך ביקשנו סליחה אחד מהשני והיא אמרה " אין עלייך באמת, אתה מדהים " למרות שטענה שאני משוגע ואיש של צומי לפני כן. בכל מקרה, לא מורידה את החסימה " בגלל שהיית חשוב לי והיה לנו קשר מצויין, חבל שאתה הראשון שחסמתי אי פעם".

4)התאהבתי בילדה בת 22 נוספת , מאוד מאוד שמורה ומרוקאית, יפהפייה, הבעיה שהיא גבוהה ממני והיא גרה רחוק. אנחנו כמו אחים ועושים שטויות ביחד ברחבי הרשת. בכל מקרה, שידכתי לה כמעט דייט והוא הבריז לה בסוף. באסה.

5)הטויוטה עושה רעשים ואני מת להחליף אותה.

6)אני בלי עבודה כבר חודשיים.

7)לא עונה לכם יותר כי כמו שאמרתי, השרשור הזה מעלה את הסיכויים להתקפת לב ב60 אחוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...