Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז OKC היא לגמרי לא הפלטפורמה בשביל זה, כי היא לקשרים רציניים. נסה את מזלך בטינדר, אבל שים לב שאתה צריך To follow rules 1&2...

1. you don't talk about /b/

2 you don't talk about /b/

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rule 1: Be attractive

Rule 2: Don't be unattractive

כל התורה של אפליקציות היכרויות על רגל אחת.

אנא עראף חתיך, יש לי אחלה גוף יחסית לשאר הגרוטאות בגילי אבל לא הייתי נסחף עם חתיך.

נראה לי קצת דבילי לשים בגילי תמונת גוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד- פאב שכונתי יהיה נחמד לשיחה קלה. שיהיה קורב לביתך .שיהיה לך בקבוק יין בבית. תנסה להזרים אותה לכיוון הבית.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז OKC היא לגמרי לא הפלטפורמה בשביל זה, כי היא לקשרים רציניים. נסה את מזלך בטינדר, אבל שים לב שאתה צריך To follow rules 1&2...

לא בהכרח לשני הכיוונים.

הכרתי בנות שהתייחסו לטינדר כאל אפליקציית היכרות לכל דבר, אני בטוח גם שמה-OKC גם יוצאים סטוצים.

אבל אולי אתה מתכוון מבחינה "רשמית"...

ואדים אם בנות לחלוטין לא מעניינות אותך (לטענתך), אז מה הטעם להגיב כאן?

להגיד כמה זה חסר סיכוי/חסר תועלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...