Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

You're saying it like it's a bad thing...

כן, זה גם ענייני מיטה - תרגום :wink: לישראלית נכונה.

- כאשר מתזזים בין לבין, ללא תאום טוב זה מעייף, צריך לאגור אנרגיה ו.. יש הפתעות.

.. אתה מגיע עם אחת הביתה, והשנייה ממתינה בהפתעה בפתח הבית עם בקבוק יין.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלי אין הפתעות. הייתה לי תקופה די ארוכה עם 4 יזיזות כשלכל אחת מהן רכב, כלומר מגיעות אליי והולכות בעצמן, זה אולי נשמע מובן מאליו למי שגר במרכז אבל באיזורי ובגילי זה לא כל כך. היה תענוג של כמעט שנה היום נשארו רק 2 מהן.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אין הפתעות. הייתה לי תקופה די ארוכה עם 4 יזיזות כשלכל אחת מהן רכב, כלומר מגיעות אליי והולכות בעצמן, זה אולי נשמע מובן מאליו למי שגר במרכז אבל באיזורי ובגילי זה לא כל כך. היה תענוג של כמעט שנה היום נשארו רק 2 מהן.

נשמע שאתה מחולל , מסכנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחולל? אגב זה אולי לא הובן אבל אני עובד בשיטת DONT ASK DONT TELL, כלומר לא אשקר לאף אחת כי לא חושב שככה צריך להתנהל אבל אני גם לא אסתובב אחרי ואגיד לה "שמעי זאת של אתמול הרגה אותי אז אין לי כוח לעוד סיבוב"

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאוכל לבד... מת לבד.

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה היה עוד פרק בסדרה "החיים הקשים של יותם".

לא להתבלבל עם "החיים הקשים של ודים" שזה סרט אחר לגמרי...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שאוכל לבד... מת לבד.

;)

מי שאוכל לבד, אוכל יותר.

וזה היה עוד פרק בסדרה "החיים הקשים של יותם".

לא להתבלבל עם "החיים הקשים של ודים" שזה סרט אחר לגמרי...

מצחיק אותך לשאת את שמי לשווא, אה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי שקראתי את העצות והדעות שננתם דיברתי איתה היום בטלפון וחתכתי את ה"קשר" שהיה אחרי שגם בפעם הנוספת שנפגשנו לא הייתה כ"כ אינטראקציה כשחוץ מלהתנשק ולהתמזמז היה די משעמם. מה עוד שגם בדייט הזה היא לא הציעה אפילו להשתתף בחשבון וזה היה הקש ששבר את גב הגמל והחלטתי שזה מספיק לי.

בד"כ אחרי פרידות מרגישים לא טוב, אבל משום מה אני מרגיש יותר טוב עכשיו. כאילו ירדה לי מעמסה כלשהי מהגב.

הלאה, חוזרים לטינדר/קיופיד :)

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, תעבוד על עצמך עד מחר - אם אתה לא חתיך זה לא יעבוד לך.

אני לא מגדיר את עצמי חתיך, אבל חושב שאני נראה די טוב. יש לי גם חסרונות כמו זה שאני בגובה שהוא בקושי 1.67, אבל זה לא מפריע לי ואני גם מראה את זה. רוצה? מצוין. לא רוצה? זה גם בסדר. גם אני לא נמשך לכל אחת.

לגבי הבחורה, המראה דווקא לא היה האישיו כי היא זו שהתחילה לנשק אותי בדייט הראשון משמע היא נמשכה אלי וגם אני אליה יש לציין. אם היינו נפגשים שוב זה היה, כנראה, נגמר בסקס אבל הרגשתי שאין טעם לבזבז את הזמן של שנינו כשאין שום אינטראקציה והיא תקועה בעבר שהגבר הוא כספומט מהלך והיא לא צריכה לשלם אגורה.

לא נורא. יש אחרות וגם לבד זה לא כזה רע.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 דייטים שלמים בלי סקס? :shock: בהחלט תמוה. אם כבר ידעת שאתה הולך לחתוך למה לא שאלת/אמרת לה על הקטע הזה של התשלום? מעניין לשמוע מאיפה זה בא.

סקס זה דבר חשוב, אבל לא הכי חשוב. היו לי דייטים שאחרי פעם אחת היה סקס והיו לי קשרים שרק אחרי חודשיים זה קרה. אני לא מסתכל על זה כאל משהו שחייב לקרות מהר. הרבה יותר הפריע לי הקטע של החוסר באינטראקציה והעניין שהיא אפילו לא מציעה להתחלק בתשלום. לגבי לשאול, יכול להיות שכן הייתי צריך לשאול, אבל בשיחת הפרידה הנושא הזה לא עלה ואמרתי לה שניסיתי לתת לזה זמן וזה פשוט לא זה. אני בכל אופן חושב שהיא תקועה על הקטע הזה ש"רק גברים צריכים לשלם" כמו עוד לא מעט נשים בימינו. יש כאלה שגם זה יתאים להם, לי לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...