Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, נראה לי שלא השתמשתי נכון בטינדר עד עכשיו. התחלתי לפני שבוע לשנות מוד ולחפש שם דברים לא רציניים, ואני בשוק מעצמי וממה שהספקתי בשבוע הזה :shock: בינתיים זה אחלה עד שאכנס לקשר רציני :-P

פרט, נמק והסבר.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

28.

תודה לכל המגיבים, כל מה שרשמתם נלקח בחשבון. אעדכן בסופ"ש לגבי מה היה בסוף :)

טוב אז בסוף לקחתי אותה למסעדה נחמדה שהיא בחרה. היא נהנתה וגם אני נהנתי. מאז נפגשנו שוב וסה"כ כבר יצאנו 5 פעמים בשבועיים האחרונים. להגיד לכם שאני חושב שהיא האחת? לא יודע, עדיין לא חושב ככה. חושב שיש בסיס טוב, אבל מרגיש שעדיין היא לא נפתחה אלי. יש בסה"כ שני דברים שמפריעים לי:

א. אין לנו כמעט תחומי עניין. בכלל. בעוד שאותי מעניין ספורט בעיקר, היא אוהבת סדרות אמריקאיות ולא סובלת ספורט. אני מתעניין באוכל בריא והיא עפה על ג'אנק. הרבה פעמיים יוצא שהשיחות שלנו יבשושיות שכאלה. היו לי הרבה בחורות עם אינטראקציה הרבה הרבה יותר טובה.

ב. אני רחוק מלהיות קמצן והבטחתי לעצמי שברגע שאני אכיר מישהי שאדע ש"מובטחת" לי המשכיות אני אשלם בדייטים, אבל מפריע לי שהיא אף פעם לא מציעה להשתתף בתשלום. כלום. איך שמגיע החשבון היא פשוט מעבירה לי אותו. לא אוהב את זה.

לגבי הדברים החיוביים- אז היא כן מושכת אותי ודי הטעם שלי. היא גם מתנשקת מצוין כשאני מסתקרן לדעת גם איך היא במיטה. היא גם לא דבק כמו רוב הבחורות וזה בהחלט פלוס. בינתיים אני פשוט זורם ולא נכנס להגדרות.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי דייט מהאוקיי, זה נדיר שזה קורה אבל הבחורה פנתה אליי...

בקיצור - לא הייתה ממש כימיה אבל שמח שניסיתי.

מרגיש תקוע, שאין על מה לדבר...

ואחרי 2 פגישות השנה עם "עולות חדשות" אולי זאת הנישה שאני צריך.

קצת שיפוטי משהו, אבל מרגיש שהן יותר נחמדות מהישראליות והרבה יותר מנומסות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אישה,זן נדיר

הישראליות,מה לעשות,עפות על עצמן (יש אפילו בנות שיצדיקו את הטענה הזו,בזמן שהרוב יכחישו וכמובן יאשימו את הגברים)

הרבה כתבו שבחו"ל המצב שונה לחלוטין,ואני אומר שאפילו פה בארץ יש הרבה נשים "נורמליות" שהמוח עוד במקום :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז בסוף לקחתי אותה למסעדה נחמדה שהיא בחרה. היא נהנתה וגם אני נהנתי. מאז נפגשנו שוב וסה"כ כבר יצאנו 5 פעמים בשבועיים האחרונים. להגיד לכם שאני חושב שהיא האחת? לא יודע, עדיין לא חושב ככה. חושב שיש בסיס טוב, אבל מרגיש שעדיין היא לא נפתחה אלי. יש בסה"כ שני דברים שמפריעים לי:

א. אין לנו כמעט תחומי עניין. בכלל. בעוד שאותי מעניין ספורט בעיקר, היא אוהבת סדרות אמריקאיות ולא סובלת ספורט. אני מתעניין באוכל בריא והיא עפה על ג'אנק. הרבה פעמיים יוצא שהשיחות שלנו יבשושיות שכאלה. היו לי הרבה בחורות עם אינטראקציה הרבה הרבה יותר טובה.

ב. אני רחוק מלהיות קמצן והבטחתי לעצמי שברגע שאני אכיר מישהי שאדע ש"מובטחת" לי המשכיות אני אשלם בדייטים, אבל מפריע לי שהיא אף פעם לא מציעה להשתתף בתשלום. כלום. איך שמגיע החשבון היא פשוט מעבירה לי אותו. לא אוהב את זה.

לגבי הדברים החיוביים- אז היא כן מושכת אותי ודי הטעם שלי. היא גם מתנשקת מצוין כשאני מסתקרן לדעת גם איך היא במיטה. היא גם לא דבק כמו רוב הבחורות וזה בהחלט פלוס. בינתיים אני פשוט זורם ולא נכנס להגדרות.

אז..למה כן? נשמע ששניכם ממשיכים פשוט כי אף אחד מכם לא מוצא משהו יותר טוב. לגבי הקטע של התשלום - חתיכת נורה אדומה. היא במקרה קווקזית/בוכרית? לא בקטע של גזענות, אבל יצא לי לצאת עם בחורות מהעדה הזאת שבאות עם ערכים מאוד מסוימים מהבית שהגבר הוא המפרנס, כשלדייט אפילו עם ארנק הן לא באו (!). מבחינתי זה HUGE no no. אמרת לה משהו על זה?

בקיצור - לא הייתה ממש כימיה אבל שמח שניסיתי.

מרגיש תקוע, שאין על מה לדבר...

ואחרי 2 פגישות השנה עם "עולות חדשות" אולי זאת הנישה שאני צריך.

למה זה נדיר שזה קורה?

וכמו שאמרתי למעלה, אל תתפשר רק כי "זה מה יש". אם זה לא זה זה לא זה, וגם אם מבחינתך זה זה ומבחינת הצד השני לא, זה יכול להיות מאלף ואחת סיבות שממש לא קשורות אליך.

יצא לי לצאת עם רוסיה ל3 דייטים ("רוסיה", נולדה וגדלה בארץ), יכול להיות שמה שאתה אומר נכון, מצד שני, והיא העידה את זה על עצמה ועל העדה הרוסית (מילים שלה! לא שלי) שהיא (הם) מאוד קרים, זה בסופו של דבר מה שגרם לי לחתוך ממנה, כי אני בנאדם מאוד חם ומחפש מישהו שתהיה גם כן כזאת.

פרט, נמק והסבר.

אין יותר מדי מה לפרט... מהרגע שזה מה שהתחלתי לחפש (שבוע וקצת) "מצאתי" 3 יזיזות (עם אחת עוד לא נפגשתי, אבל זה הכיוון), המספר יכל להיות גבוה יותר אבל בגלל אילוצי לו"ז אין מה להמשיך לחפש. מסתבר שלתהנהג כמו בנאדם (כבר אתה מעל 90% ממשתמשי טינדר), להיות כנה לגבי הכוונות שלך ולהיות ישיר תוך שמירה על כבוד ונימוס, גורם לבחורות להבין "פתאום" למה הן בטינדר. זה מתחיל ב"לא יודעת", "סקרנית", "לא מחפשת משהו ספציפי", לפגישה מאוד ספציפית יום אחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^רב-פמפם בהתהוות! אולי בכל זאת יש לשרשור הזה תקווה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: לא סביר שזה ימשיך. אני יוצא עם מישהי וזה הולך לכיוון רציני (רק דייט שלישי אמנם, אבל נדלקנו ממש אחד על השניה והכיוון טוב). ברגע שתהיה על הנושא שיחה ("אקסקלוסיביות" והשיט הזה) או שנשכב, אני מפסיק עם השטויות (וזה באמת שטויות...אמנם זה כיף, אבל אין בזה יותר מדי).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האישה ש איתי.. - דויד ברוזה

אני שלה עכשיו וכל מה שהיה לי

החברים, הכלבים, הזיונים, המשחקים

על הכל ויתרתי ,, מסכן חואניטו

לאישה שאיתי כל כולי התמכרתי

אך אל תגלו לה את מה שאמרתי

Blaz00r -,,,, אני מפסיק עם השטויות (וזה באמת שטויות...אמנם זה כיף, אבל אין בזה יותר מדי).

יש שתי תאוריות, העוברות בשוק -

הראשונה - לא לגלות על ההתמכרות אליה ועל-הוויתורים עבורה.

השניה - כן לגלות.. אבל בחוכמה, כן שתדע כי היא חשובה ומיוחדת.

וזה מבוצע מעמדת כוח שלך, אתה לא ג'אנקי.. אתה בעל-טעם טוב, המזהה דברים מיוחדים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבירה לך את החשבון?!

זה שיא חדש של חוצפה. נורה אדומה מאד ברורה לבאות.

אל תגיד שלא הזהרתי אותך.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Blaz00r -,,,, אני מפסיק עם השטויות (וזה באמת שטויות...אמנם זה כיף, אבל אין בזה יותר מדי).

יש שתי תאוריות, העוברות בשוק -

הראשונה - לא לגלות על ההתמכרות אליה ועל-הוויתורים עבורה.

השניה - כן לגלות.. אבל בחוכמה, כן שתדע כי היא חשובה ומיוחדת.

וזה מבוצע מעמדת כוח שלך, אתה לא ג'אנקי.. אתה בעל-טעם טוב, המזהה דברים מיוחדים.

אייל.

היא תדע הכל...אני לא מסתיר כלום. אבל לא בשלב הזה כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א

למה זה נדיר שזה קורה?

וכמו שאמרתי למעלה, אל תתפשר רק כי "זה מה יש". אם זה לא זה זה לא זה, וגם אם מבחינתך זה זה ומבחינת הצד השני לא, זה יכול להיות מאלף ואחת סיבות שממש לא קשורות אליך.

יצא לי לצאת עם רוסיה ל3 דייטים ("רוסיה", נולדה וגדלה בארץ), יכול להיות שמה שאתה אומר נכון, מצד שני, והיא העידה את זה על עצמה ועל העדה הרוסית (מילים שלה! לא שלי) שהיא (הם) מאוד קרים, זה בסופו של דבר מה שגרם לי לחתוך ממנה, כי אני בנאדם מאוד חם ומחפש מישהו שתהיה גם כן כזאת.

לא מתכוון להתפשר, אם זה לא זה אז לא... בכח זה לא ילך.

לא יודע מה להסיק מזה, אבל הבחורה שילמה על מה שהיא הזמינה (קולה זירו) ושמה גם כמה שקלים טיפ.

יש שאומרים שאם בחורה משלמת על עצמה אז היא לא מעוניינת...

קרה לי פעמים בודדות ביותר, שבחורה התחילה איתי (פנתה אליי) או הציעה לי לצאת.

ועם האדישות שלי, פעם אחת בלבד קרה לי שבחורה אמרה לי "benor" בוא ת**** אותי.

באופן כללי יצאתי לדייטים כמות שאפשר לספור על יד אחת, אבל מעולם לא חתרתי לכיוון הזה יותר מדי.

לא ממש מצליח לנהל שיחה נורמאלית ב-OKC ולרוב הן גם לא עונות לי, לא מחבב את הפלטפורמה הזו במיוחד.

יש סיכויים בכלל בטינדר? נראה לי מלא עבודה כל היום לעשות SWIPE. עוד אנשים משתמשים בזה?

שורה תחתונה- אין לי מה להתבאס או להתאכזב הייתה עוד התנסות מבחינתי.

ואני אחזור על המנטרה הקבועה שלי: לא תולה בשום בחורה את יהבי או את תקוותיי...לא קרש ההצלה שלי, וכמובן שהחיים ממשיכים...

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז..למה כן? נשמע ששניכם ממשיכים פשוט כי אף אחד מכם לא מוצא משהו יותר טוב. לגבי הקטע של התשלום - חתיכת נורה אדומה. היא במקרה קווקזית/בוכרית? לא בקטע של גזענות, אבל יצא לי לצאת עם בחורות מהעדה הזאת שבאות עם ערכים מאוד מסוימים מהבית שהגבר הוא המפרנס, כשלדייט אפילו עם ארנק הן לא באו (!). מבחינתי זה HUGE no no. אמרת לה משהו על זה?

מעבירה לך את החשבון?!

זה שיא חדש של חוצפה. נורה אדומה מאד ברורה לבאות.

אל תגיד שלא הזהרתי אותך.

האמת שהיא לא קווקזית. היא עיראקית.

דיברתי קצת עם חברים. חלק קטן אמרו לי, כמוכם, שזו נורה אדומה וחלק גדול אמר לי ש"ככה זה עם כל הבנות- לפחות בהתחלה". ושאני הגבר ולכן אני זה שצריך לשלם. ואני שואל- למה?! אולי עדיף לחפש פמיניסטיות :)

האמת שאני החלטתי לנסות זאת עוד פעם-פעמיים ואם זה ימשיך ככה אחתוך ממנה- במיוחד אם סקס לא יהיה.

בלייזור, אני עדיין נותן לזה צ'אנס כי מניסיון עבר לפעמים צריך לבנות את האינטראקציה והיא לא באה לבד. יש משיכה מצד שני הצדדים וזה לא מובן מאליו. כשיש דבר כזה צריך לתת את הצ'אנס במקום לחתוך ישר ואחרי חודש לאכול סרטים עם עצמך על זה שחבל שלא נתת צ'אנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבועיים בלי זיון עם בחורה בת 28 נשמע קצת לא שגרתי . לפחות מציצה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי 98civic

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...