Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנת, אין בעיה עם זה שהיא מצפה שאתה תשלם את הדייט. הציפייה לשלם את הדייטים הראשונים, זה מוסכמה חברתית, אבל כזו שאמורה להיות הסכמה בשתיקה. בטח לא לדחוף לך את זה בצורה כזו דוחה לפרצוף.

אז, או שהיא לא תעשה כלום ולא תאמר כלום ברגע שהחשבון מגיע, ותחכה לראות אם אתה מציע לשלם הכל, או שתצא מידי חובה וכאילו תציע להשתתף מטעמי נימוס מתוך ציפייה שתסרב כפי שמצופה ממך.

ככה נהוג.

אבל מכאן ולהגיע למצב שהמלצר שם לכם את החשבון על השולחן והיא דוחפת את החשבון לפרצוף שלך?!

זה התנהגות פסולה. זה התנהגות חצופה ברמות. זה לא מקובל!

באותו רגע אני אומר לה ברוגע ובנימוס אך בהחלטתיות - שזה לא מקובל עליי התנהגות כזו.

מחזיר אותה הביתה, נשיקה קרה על הלחי ומנתק מגע כליל ( ואני גם מבטיח לך שברגע שהדגשת את הקווים האדומים שלך בצורה כזו, היא תתקשר למחרת ותתנצל, ורק תעריך אותך יותר)

זה שלא אמרת דבר והסכמת לתת לה להתנהג ככה כלפייך, אני אומר לך, שההערכה שלה כלפייך ירדה, וזה לא משהו שהיא תגיד לך. אתה פשוט תראה את זה בהתנהגות שלה בהמשך.

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי שבועיים בלי זיון עם בחורה בת 28 נשמע קצת לא שגרתי . לפחות מציצה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

אני גם חושב.

האמת שהיא לא קווקזית. היא עיראקית.

דיברתי קצת עם חברים. חלק קטן אמרו לי, כמוכם, שזו נורה אדומה וחלק גדול אמר לי ש"ככה זה עם כל הבנות- לפחות בהתחלה". ושאני הגבר ולכן אני זה שצריך לשלם. ואני שואל- למה?! אולי עדיף לחפש פמיניסטיות :)

מי אמר לך את הדבר ההזוי הזה?! יצאתי בשנה האחרונה עם עשרות בחורות (כן, עשרות), עם אף אחת חוץ מהספציפיות שהזכרתי קודם לכן לא קרה לי שהן פשוט העבירו לי את החשבון. רובן ככולן הוציאו כבר כרטיס/מזומן. בטח ובטח שבדייטים יותר מתקדמים מדייט ראשון, אחרי שאני שילמתי על הראשון. מה זה השטויות האלו :brickwall:

בקשר לשאר, נשמע שאתה סתם ממשיך איתה בשביל ה(אפשרות ל)סקס. רק קח בחשבון שלחתוך ממנה אחרי שתגיע לשם (כי "פתאום" תבין שהיא לא בשבילך, לאור כל מה שכתבת פה), יוציא אותך ממש לא לעניין. לבנות אינטרקציה? בחיים לא שמעתי על דבר כזה...אם השיחות שלכם יבשושיות עכשיו (כשיש עוד על מה לדבר ועוד לא מכירים אחד את השניה ואת הסיפורים אחד של השניה), מה יהיה בהמשך? ישתפר? כנראה שלא. משיכה בראש ובראשונה עניין פיזי, בטח שזה מובן מאליו שיש משיכה. אחרת לא היה ממשיך מעבר לדייט ראשון. אבל- החלטה שלך.

לא מתכוון להתפשר, אם זה לא זה אז לא... בכח זה לא ילך.

לא יודע מה להסיק מזה, אבל הבחורה שילמה על מה שהיא הזמינה (קולה זירו) ושמה גם כמה שקלים טיפ.

יש שאומרים שאם בחורה משלמת על עצמה אז היא לא מעוניינת...

קרה לי פעמים בודדות ביותר, שבחורה התחילה איתי (פנתה אליי) או הציעה לי לצאת.

ועם האדישות שלי, פעם אחת בלבד קרה לי שבחורה אמרה לי "benor" בוא ת**** אותי.

באופן כללי יצאתי לדייטים כמות שאפשר לספור על יד אחת, אבל מעולם לא חתרתי לכיוון הזה יותר מדי.

לא ממש מצליח לנהל שיחה נורמאלית ב-OKC ולרוב הן גם לא עונות לי, לא מחבב את הפלטפורמה הזו במיוחד.

יש סיכויים בכלל בטינדר? נראה לי מלא עבודה כל היום לעשות SWIPE. עוד אנשים משתמשים בזה?

שורה תחתונה- אין לי מה להתבאס או להתאכזב הייתה עוד התנסות מבחינתי.

ואני אחזור על המנטרה הקבועה שלי: לא תולה בשום בחורה את יהבי או את תקוותיי...לא קרש ההצלה שלי, וכמובן שהחיים ממשיכים...

כמו שאמרתי כבר למעלה, עניין התשלום הוא שטות גמורה. אי אפשר להסיק מזה כלום (בטח ובטח אם זה רק קולה זירו).

למה אתה מחכה שמישהי תפנה אליך? זה לא משהו שקורה, אתה זה שצריך ליזום. תמונות טובות יש לך? זה מה שהכי חשוב.

לגבי טינדר - משתמשים יותר מ-OKC. בגלל זה OKC שינו קונספט ככה שידמה יותר לטינדר (הקטע של הלייקים). "לעשות SWIPE" זה לא עבודה, כולה כמה דקות ביום (יותר קל מלשוטט בפרופילים ב-OKC). אם יש סיכויים? בסופו של דבר האפליקציות האלו מבוססות על מראה חיצוני ועל תמונות, הרוב המוחלט של הבחורות אפילו לא יקראו לך את הפרופיל (זה כן משהו שיכול להוסיף אם התמונות שלך סבבה). אז הדבר הראשון הוא להשיג סט תמונות טובות (לא דבר קל לכשעצמו), ומשם להתקדם. לגבי השיחה עצמה - כל השיחות אצלי נראות אותו דבר, כמה הודעות בנאליות ואז מספר טלפון, לא ממש מדע אטום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד כלל - מזמינים חשבון כשהגברת קמה לשירותים.

אני קצת פרימיטיבי ודואג לשלם תמיד על הדייט.

לא חייב לצאת למסעדת פאר בדייט ראשון, היו לי דייטים שהתחילו בגלידה בחוף הים בקיץ .

הכל עניין של תזמון,מי מה כמה ומתי .

בהצלחה לכל המועמדים ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי כבר למעלה, עניין התשלום הוא שטות גמורה. אי אפשר להסיק מזה כלום (בטח ובטח אם זה רק קולה זירו).

למה אתה מחכה שמישהי תפנה אליך? זה לא משהו שקורה, אתה זה שצריך ליזום. תמונות טובות יש לך? זה מה שהכי חשוב.

לגבי טינדר - משתמשים יותר מ-OKC. בגלל זה OKC שינו קונספט ככה שידמה יותר לטינדר (הקטע של הלייקים). "לעשות SWIPE" //.

אין מספיק תמונות טובות צריך באמת ליצור סט תמונות איכותי, הן בד"כ לא עונות... אני מנסה.

לא יודע, איך שהוא אבדתי אמון/עניין באפליקציות האלה.

אני נוטה לחשוב שהחברים שלי צודקים - שאין סיכוי להכיר דרך האפליקציות, אלא רק דרך גיים מאסיבי במועדונים/ים/כל מקום אחר.

אחרת, אתה נתון לחסדיהן של האפליקציות האלה ואולי אני טועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה. אני יצאתי להמווון דייטים דרך האפליקציות (זה שלא מצאתי את האחת הנכונה לי זה משהו אחר), יש לי עוד 3 חברים שהכירו את חברות שלהם דרך האפליקציות, שניים מהם בקשר של חודשיים ואחד מגרד כבר את השנה. אף אחד מהם לא דוגמן, והיו להם תמונות די מחורבנות למען האמת (כל הזמן רבתי איתם שישימו תמונות נורמליות). אז כן, זה עובד.

תתחיל בתמונות טובות, תבקש ממישהו שיצלם אותך, תביים סצינות, מה שלא יהיה. מה אתה בד"כ שולח כהודעת פתיחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדכ משהו שקשור למה שהיא רשמה או לאחת התמונות.

לא מתוחכם מדי.

יש להגיע לשלב הדייטים, ויש גם לצלוח אותם.

לדעתי, זה יקרה רק לאחר עבודה מאסיבית על עצמי שתקח 1-3 שנים. עבודה מקיפה מאד החל מבריאות ועד הכנסה ומגורים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: לא סביר שזה ימשיך. אני יוצא עם מישהי וזה הולך לכיוון רציני (רק דייט שלישי אמנם, אבל נדלקנו ממש אחד על השניה והכיוון טוב). ברגע שתהיה על הנושא שיחה ("אקסקלוסיביות" והשיט הזה) או שנשכב, אני מפסיק עם השטויות (וזה באמת שטויות...אמנם זה כיף, אבל אין בזה יותר מדי).

3 היזיזות יודעות אחת על השנייה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שמגיע החשבון היא פשוט מעבירה לי אותו. לא אוהב את זה.

אני בדעה של תמיד משלם בדייטים, קצת פרימיטיבי אבל כזה אני.. פעם מישהי עשתה לי דבר דומה (קמה לשירותים בדיוק לפני שהביאו חשבון) בפעם הראשונה, סבבה אולי במקרה יצא ככה, בפעם השניה כבר הבנתי שזה סוג של נוהל אצלה כנראה, אז לפחות פיציתי על זה במיטה.

אבל עצם העובדות שאתה מדבר על בחורה שאין לכם תחומי עניין, לא בראש שלך, הרגלי תזונה לא הכי בריאים - זה אולי רמז למשהו מתאים או לא..לי זה כן מפריע אישית ואני בד"כ חותך (אני בכללי אדם ביקורתי).

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שידעו? ואם אתה דואג לסדר שהמחזורים לא יתנגשו, בכלל חגיגה.

אנא עראף, לפי מה שקורה פה השלב הבא הוא אורגייה עם כולן ביחד.

עריכה אחרונה על ידי Tvr_speed_12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...