Jump to content

leon1.8

 • פרסום הודעות

  108
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות leon1.8

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. ובכלל... הרבה יותר כיף לעשות "נו נו נו" עם האצבע
 2. רגע רגע... הקטנוע משתלב [בדרך לא דרך] לכביש תוך חציית נתיב הנסיעה של הרכב, בעוד הרכב נוסע ישר על נתיבו? אם השרטוט נאמן למקור אני יכול לספור על כף היד את הצמתים שאני מכיר שבהם יש לרכב תמרור ז"ק או עצור, בדר"כ בתוך שכונות או כבישים קטנים מקומיים. ברוב המוחלט של המקרים לקטנוע יהיה תמרור ז"ק או עצור [הבנתי מהתגובות שהכביש היה בשיפוצים ולא היה תמרור] פות"ש, הכביש הוא כביש חד סיטרי דו כיווני או דו סיטרי? או שלא הבנתי את הסיטואציה, או שאני צריך לעבור תיאוריה מחדש [הנה, המלצתי לעצמי אז אל תטרחו 😉] אבל עושה רושם שהרכב באמת לא אשם... כמובן אמליץ על עו"ד, קח בחשבון שאם אין את הכסף לזה עכשיו, את הריבית דה-ריבית אם וכאשר תצטרך בטח שלא יהיה...
 3. כיסוי שנקשר בצורה נכונה יעמוד בזה, זה נכון. הייתה כתבה פעם על הנושא וסופר על מקרה שנגרם נזק מוחי מטביעה על\בתוך כיסוי בריכה [לא אינטקס, בריכה בנויה], פחד אלוהים.
 4. כיסוי בריכה זו סכנת מוות מיידית חברים. הגוף נעטף בזה וסוף סיפור...
 5. M3, סבבה, אתה צודק בהכל כמו שכבר אמרתי קודם. מאחל לך נחת רוח ידידי. וסתם נקודה- אם לא פונים אליך אתה לא אמור לענות, זה מוציא אותך פוץ ובנוסף זה מגמד את האחרים. אולי זה הקטע שלך? לגמד אחרים? אגב, אני חושב שיש לך דבר או שניים ללמוד מSPERIAL חברינו. כשהוא רואה שהוא רודף אחרי הזנב של עצמו הוא פשוט מפסיק [נכון, אני מעדיף שיודה בטעות אבל ניחא] ולא ממשיך וממשיך וממשיך וממשיך... ואילו אצלך ההתכתשות היא ממש עניין, ממש מנוע צמיחה. ראיתי את זה מול ישה בכל דיון משפטי שעלה והאמת? הפתעת אותי ברמות שאתה מסוגל להגיע אליהן. אז מה יש לנו? אני עבריין ואתה פוץ. סגור?
 6. אריק, מה הסרטון אומר? שיש חמורים? אני לא כאן כדי להגן על מישהו אלא כדי להתדיין... לפחות תוסיף מלל לגבי הסרטון כדי שאוכל לרדת לסוף דעתך. GKME, גם אותך לא ממש הבנתי. חשוב לך שאעמוד בפקק כמו רכב? זה הקטע? כמו כן שאלתי 2 שאלות שבחרתם לא לענות עליהן אבל אשמח להתייחסות: " אגיד שבתור רוכב דו"ג, בפקקים, נהגים שמזהים אותי עובר ביניהם הרבה פעמים מפנים לי את הדרך מעצמם, האם הם עוברים עבירה? "אי נסיעה בחלק השמאלי של הנתיב"- כן... שמענו על זה. אני רוצה לראות נהג [לא כל מי שמחזיק בהגה אלא נהג אמיתי] נצמד לימין הנתיב בזמן שלימינו ישנה משאית. האם כולם עוברים עבירה בכך שהם גולשים לחלקו השמאלי של הנתיב?" ברכות.
 7. אתה יכול להעתיק חוקים ותקנות אבל לא אורח חיים. אין לנו אורח חיים בריטי. גם לא צרפתי או גרמני... כל הדיון העקר שנהיה פה סביב נושא הדו"ג לא רלוונטי בכלל ולא ברור איך הגעתם עד הלום. אגיד שבתור רוכב דו"ג, בפקקים, נהגים שמזהים אותי עובר ביניהם הרבה פעמים מפנים לי את הדרך מעצמם, האם הם עוברים עבירה? "אי נסיעה בחלק השמאלי של הנתיב"- כן... שמענו על זה. אני רוצה לראות נהג [לא כל מי שמחזיק בהגה אלא נהג אמיתי] נצמד לימין הנתיב בזמן שלימינו ישנה משאית. האם כולם עוברים עבירה בכך שהם גולשים לחלקו השמאלי של הנתיב? בקיצור חוקים זה סבבה והכל אבל לא לשכוח- חוק זו נגזרת של מיקום+זמן. חוקים משתנים לעיתים. התפקיד שלנו בתור מכונה חושבת הוא להבין ולברור מה אנחנו מאמצים ומה לא. ולא- לאמץ אוטומטית כל חוק באשר הוא זה לא מצב תקין.
 8. @KOMPY אתה צודק, עכשיו אני שם לב לחוסר של הדגל על לוחיות הרישוי. כנראה שקודם התלהבתי יותר מדי מה-פיט מנובר...
 9. רץ... [video=facebook_share;1279416662262706]
 10. אני בטוח שהבחור הכימי לא ירקוד מחוץ לחדר האשפוז של הרוכב. יש משהו בגישה שלו שמציק נקודה. זה מתבטא בכל שרשור שהוא מעורב בו. פעם זה פיגר אוף ספיץ' ופעם זה נסיון של חבר ופעם זה כח עליון. המכנה המשותף זה שתמיד הכימי צודק והכי חכם ומי שפועל אחרת ממנו אז "מגיע לו" ו-"מפגר". בכל מקרה- נתתי לו הרבה יותר מדי תשומת לב ואני רק מייחל להתפתחות של החבר, זה הכל. אגב- בהתייחסות לרוכבים, אני מניח שאתה מדבר על גוש דן ו\או המרכז. לדעתי תוך כמה שנים אנחנו נהיה במצב של הודו- רמזורים ותמרורים יהפכו להמלצה בלבד, איפה שיש סלילה יהיה כלי רכב כלשהו בתנועה. אי תנועה\שול ימני או שמאלי- הדברים האלה לא נספרים ע"י הנהגים באיזור. צמתים נחסמים על ימין ושמאל [מישהו זוכר שירוק אומר להיכנס לצומת רק אם ריקה?]. תכלס, רק חסר לנו שוטר עם משרוקית בכל צומת ואנחנו שם
 11. מעשה מטומטם או לא- זו לא הנקודה בכלל אלא השמחה לאיד- "מגיע לו". אני בטוח שלאבא שלו או לאחיו זה לא היה מגיע. מעבר לכך-יש הסכמה שבשתיקה לגבי נסיעה בשול לדו"ג במצב עומס. למרות זאת כל דו"ג יהיה אשם בכל תאונה בשוליים. גם אם דברים יכלו להיעשות אחרת, תאונת דרכים זה לא משהו שמגיע למישהו, בטח כשלא התפרע או הזיק או לא יודע מה. התפקיד שלנו הוא לא לשפוט אלא להתרשם. גם אם נשפוט- זה לא באמת יעניין מישהו פרט לעצמינו. ברכות ויומנעים.
 12. מאד מעניין אותי אם היית אומר מילה במילה את מה שכתבת פה, לאבא שלך או אחיך בזמן שהם בשיקום אחרי אותה תאונה. עכשיו, אני יודע שאתה פלספן אז בוא נעשה כאילו, רק כאילו, אחד מהם [אביך או אחיך] "מפגר" מספיק כדי לרכב על אחד. בהמון אשכולות בעוף אתה נראה לי מוזר וכל פעם אתה מצליח להתעלות על עצמך וזה מעורר השראה בעיניי אגב, פשוט זה עובד בכיוון הלא נכון אצלך. לא כותב לך ממקום רע, אם זה פוגע אני באמת מתנצל. אבל אתה חייב להבין כבר כמה דברים מאד בסיסים בן בני אדם.
 13. מה שבאמת קובע- עומק התהום שמתחת
 14. היו כמה עיקולים עם גלגל באויר [שלנו או של הרכב החולף]
×
×
 • Create New...