Jump to content

leon1.8

 • פרסום הודעות

  108
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי leon1.8

 1. נסה את זה בינתיים A. You can try this shortcut, press (together) the Fn + Nmlk keys. [סתם בשביל הכיף- תן קטנה ל-shift גם כן] איזה ווינדוס?
 2. ובכלל... הרבה יותר כיף לעשות "נו נו נו" עם האצבע
 3. רגע רגע... הקטנוע משתלב [בדרך לא דרך] לכביש תוך חציית נתיב הנסיעה של הרכב, בעוד הרכב נוסע ישר על נתיבו? אם השרטוט נאמן למקור אני יכול לספור על כף היד את הצמתים שאני מכיר שבהם יש לרכב תמרור ז"ק או עצור, בדר"כ בתוך שכונות או כבישים קטנים מקומיים. ברוב המוחלט של המקרים לקטנוע יהיה תמרור ז"ק או עצור [הבנתי מהתגובות שהכביש היה בשיפוצים ולא היה תמרור] פות"ש, הכביש הוא כביש חד סיטרי דו כיווני או דו סיטרי? או שלא הבנתי את הסיטואציה, או שאני צריך לעבור תיאוריה מחדש [הנה, המלצתי לעצמי אז אל תטרחו 😉] אבל עושה רושם שהרכב באמת לא אשם... כמובן אמליץ על עו"ד, קח בחשבון שאם אין את הכסף לזה עכשיו, את הריבית דה-ריבית אם וכאשר תצטרך בטח שלא יהיה...
 4. כיסוי שנקשר בצורה נכונה יעמוד בזה, זה נכון. הייתה כתבה פעם על הנושא וסופר על מקרה שנגרם נזק מוחי מטביעה על\בתוך כיסוי בריכה [לא אינטקס, בריכה בנויה], פחד אלוהים.
 5. כיסוי בריכה זו סכנת מוות מיידית חברים. הגוף נעטף בזה וסוף סיפור...
 6. M3, סבבה, אתה צודק בהכל כמו שכבר אמרתי קודם. מאחל לך נחת רוח ידידי. וסתם נקודה- אם לא פונים אליך אתה לא אמור לענות, זה מוציא אותך פוץ ובנוסף זה מגמד את האחרים. אולי זה הקטע שלך? לגמד אחרים? אגב, אני חושב שיש לך דבר או שניים ללמוד מSPERIAL חברינו. כשהוא רואה שהוא רודף אחרי הזנב של עצמו הוא פשוט מפסיק [נכון, אני מעדיף שיודה בטעות אבל ניחא] ולא ממשיך וממשיך וממשיך וממשיך... ואילו אצלך ההתכתשות היא ממש עניין, ממש מנוע צמיחה. ראיתי את זה מול ישה בכל דיון משפטי שעלה והאמת? הפתעת אותי ברמות שאתה מסוגל להגיע אליהן. אז מה יש לנו? אני עבריין ואתה פוץ. סגור?
 7. אריק, מה הסרטון אומר? שיש חמורים? אני לא כאן כדי להגן על מישהו אלא כדי להתדיין... לפחות תוסיף מלל לגבי הסרטון כדי שאוכל לרדת לסוף דעתך. GKME, גם אותך לא ממש הבנתי. חשוב לך שאעמוד בפקק כמו רכב? זה הקטע? כמו כן שאלתי 2 שאלות שבחרתם לא לענות עליהן אבל אשמח להתייחסות: " אגיד שבתור רוכב דו"ג, בפקקים, נהגים שמזהים אותי עובר ביניהם הרבה פעמים מפנים לי את הדרך מעצמם, האם הם עוברים עבירה? "אי נסיעה בחלק השמאלי של הנתיב"- כן... שמענו על זה. אני רוצה לראות נהג [לא כל מי שמחזיק בהגה אלא נהג אמיתי] נצמד לימין הנתיב בזמן שלימינו ישנה משאית. האם כולם עוברים עבירה בכך שהם גולשים לחלקו השמאלי של הנתיב?" ברכות.
 8. אתה יכול להעתיק חוקים ותקנות אבל לא אורח חיים. אין לנו אורח חיים בריטי. גם לא צרפתי או גרמני... כל הדיון העקר שנהיה פה סביב נושא הדו"ג לא רלוונטי בכלל ולא ברור איך הגעתם עד הלום. אגיד שבתור רוכב דו"ג, בפקקים, נהגים שמזהים אותי עובר ביניהם הרבה פעמים מפנים לי את הדרך מעצמם, האם הם עוברים עבירה? "אי נסיעה בחלק השמאלי של הנתיב"- כן... שמענו על זה. אני רוצה לראות נהג [לא כל מי שמחזיק בהגה אלא נהג אמיתי] נצמד לימין הנתיב בזמן שלימינו ישנה משאית. האם כולם עוברים עבירה בכך שהם גולשים לחלקו השמאלי של הנתיב? בקיצור חוקים זה סבבה והכל אבל לא לשכוח- חוק זו נגזרת של מיקום+זמן. חוקים משתנים לעיתים. התפקיד שלנו בתור מכונה חושבת הוא להבין ולברור מה אנחנו מאמצים ומה לא. ולא- לאמץ אוטומטית כל חוק באשר הוא זה לא מצב תקין.
 9. @KOMPY אתה צודק, עכשיו אני שם לב לחוסר של הדגל על לוחיות הרישוי. כנראה שקודם התלהבתי יותר מדי מה-פיט מנובר...
 10. רץ... [video=facebook_share;1279416662262706]
 11. אני בטוח שהבחור הכימי לא ירקוד מחוץ לחדר האשפוז של הרוכב. יש משהו בגישה שלו שמציק נקודה. זה מתבטא בכל שרשור שהוא מעורב בו. פעם זה פיגר אוף ספיץ' ופעם זה נסיון של חבר ופעם זה כח עליון. המכנה המשותף זה שתמיד הכימי צודק והכי חכם ומי שפועל אחרת ממנו אז "מגיע לו" ו-"מפגר". בכל מקרה- נתתי לו הרבה יותר מדי תשומת לב ואני רק מייחל להתפתחות של החבר, זה הכל. אגב- בהתייחסות לרוכבים, אני מניח שאתה מדבר על גוש דן ו\או המרכז. לדעתי תוך כמה שנים אנחנו נהיה במצב של הודו- רמזורים ותמרורים יהפכו להמלצה בלבד, איפה שיש סלילה יהיה כלי רכב כלשהו בתנועה. אי תנועה\שול ימני או שמאלי- הדברים האלה לא נספרים ע"י הנהגים באיזור. צמתים נחסמים על ימין ושמאל [מישהו זוכר שירוק אומר להיכנס לצומת רק אם ריקה?]. תכלס, רק חסר לנו שוטר עם משרוקית בכל צומת ואנחנו שם
 12. מעשה מטומטם או לא- זו לא הנקודה בכלל אלא השמחה לאיד- "מגיע לו". אני בטוח שלאבא שלו או לאחיו זה לא היה מגיע. מעבר לכך-יש הסכמה שבשתיקה לגבי נסיעה בשול לדו"ג במצב עומס. למרות זאת כל דו"ג יהיה אשם בכל תאונה בשוליים. גם אם דברים יכלו להיעשות אחרת, תאונת דרכים זה לא משהו שמגיע למישהו, בטח כשלא התפרע או הזיק או לא יודע מה. התפקיד שלנו הוא לא לשפוט אלא להתרשם. גם אם נשפוט- זה לא באמת יעניין מישהו פרט לעצמינו. ברכות ויומנעים.
 13. מאד מעניין אותי אם היית אומר מילה במילה את מה שכתבת פה, לאבא שלך או אחיך בזמן שהם בשיקום אחרי אותה תאונה. עכשיו, אני יודע שאתה פלספן אז בוא נעשה כאילו, רק כאילו, אחד מהם [אביך או אחיך] "מפגר" מספיק כדי לרכב על אחד. בהמון אשכולות בעוף אתה נראה לי מוזר וכל פעם אתה מצליח להתעלות על עצמך וזה מעורר השראה בעיניי אגב, פשוט זה עובד בכיוון הלא נכון אצלך. לא כותב לך ממקום רע, אם זה פוגע אני באמת מתנצל. אבל אתה חייב להבין כבר כמה דברים מאד בסיסים בן בני אדם.
 14. מה שבאמת קובע- עומק התהום שמתחת
 15. היו כמה עיקולים עם גלגל באויר [שלנו או של הרכב החולף]
 16. קודם כל ממליץ לך להוציא רשיון באופן כללי וידני בפרט. אם הרצון הזה איפשהו בתוכך זה ימשיך להציק לך עד שזה יקרה. אם אתה נוהג בחו"ל בלי רשיון מתאים הביטוח לא תקף- עוד סיבה להוציא רשיון. כמו טל, גם אני מציע לוותר על תחושת ה"לצאת מעפן" כי היחיד שמשנה זה אתה, עם הזמן אתה תבין את זה. עוד דבר כמו טל- התניידתי עצמאית ברוב המוחלט של הדרכים בהן נסעתי. זה התחיל מזה שכמעט שלשלתי על עצמי מפחד בנסיעה של 17 שעות בג'יפ בהודו [מקשמיר ללדאק], בדרך בכיוון ההפוך ראיתי אופנוענים נוסעים מולנו וזה היה מקור ההשראה... זה כיף, זה נוח, זה יעיל,חוייתי ומצחיק [ועוד ועוד ועוד] כמובן שזה גם מסוכן אבל לדעתי כאמור פחות מהנסיעות בתחבצ שם [שם=כל מקום במזרח].
 17. יש מקרים שיש הבדל עצום בין חיישן מקורי של היצרן וחיישן אפטרמרקט דוגמא שידועה לי מרכבי וולוו- חישנים מקוריים יתנו גם מד ויזואלי על צג המולטימדיה לעומת אפטר מרקט שלא יתנו זאת. שלא נדבר על תדר הצפצוף - עם אפטרמרקט אתה פשוט תעדיף לנסוע רק קדימה
 18. בהנחה שתתחיל להיזהר? חבר, אל תהיה חצוף. תתחיל להיזהר כבר מאתמול! נוסע בלי טסט- זה אומר שאתה שם ז*ן על החוקים [אני לא שופט- אני גם כזה] אבל מה נסגר עם האדומים? אתה מודע שיש בכביש, ממש לידך[!!] משפחות? ואנשים עם חלומות? אני מתנחם בזה שאתה נהג חדש ופשוט לא מנוסה... כי זה עדיף על נהג ותיק ואידיוט. וואו, אני ממש מרגיש שהזדקנתי ונהייתי טרחן בגללך!
 19. נראה שנהנית! כמה זמן היית שם? כמה כסף הוצאת? [בערך,לא על השקל] נתקלת שם ב"טיולי אקסטרים"? נגיד חתולי שלג או אופנועי שטח?
 20. נסה את זה Go to your Android phone settings. From the settings menu select the Apps option. Find out an App installed on your phone with no name, I mean the app which is blank and only shows the size of the installed files. Usually, it resides at the bottom, so just scroll down to the bottom and you will find it. Please see the screenshot for reference. Now tap on that blank installed app and select the option or button called Uninstall. Confirmed the uninstallation by tapping on the OK button and it will stop the automatically opening of the spam websites in the Android browserwhen you unlock the device.
 21. יש אפשרות של שינוי חיווי [ציור של בטריה שמתרוקנת/תצוגת אחוזים/פס בחלקו העליון של המסך] שחק עם זה ועדכן אם יש שינוי.
 22. *לא מצליח לערוך את הקודמת באמת ברח לי הנתון שהרכב שלך נמצא מול בית שלא שלך... ההודעה הקודמת שלי מקבלת טוויסט אם כך. קודם כל זה כבר לא "הרצחת וגם ירשת", שנית אני טיפה פחות מבין אותך עכשיו עדיין מעניין אותי מה עלה בגורל הרכב.
 23. ממה שהבנתי במתנפחים יש בלונים שצריך להחליף/לרענן אחת לכמה זמן, איך אתה מתכנן לעשות את זה? אני במקומך הייתי הולך על אחת החברות שמוכרות בארץ כי יש גם אפשרות לתשלום חודשי של 80-100ש"ח [תלוי במוצר] וכמובן- האחריות
×
×
 • Create New...