Jump to content

YUY121

 • הודעות

  97
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של YUY121

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. נראה מה לעשות.. אני בכל זאת אכתוב איך היתה התקלה , שתנסו לבדוק ולחשוב - למה זה קרה - אם זה גיר או אולי תושבות: 1. כשנסעתי המוסך הביתה, אחרי 5 ק''מ, כשנכנסתי לכביש 4, הרכב התחיל לרעוד כל פעם שלחצתי על גז. 2. אחרי כמה דקות - הגיר הפסיק להגיב בכלל - כאילו זה על ניוטראל. 3. דרדרתי את הרכב לשוליים, כיביתי וניסיתי להדליק שוב - וזה לא נדלק. נ.ב. בקשר לגביית כסף חזרה, אם לא יצליח גם הפעם.. - הוא נתן לי חשבונית מס, אוכל בהחלט לתבוע מבית משפט לתביעות קטנות החזר, בע''ה.
 2. מה לעשות כעת? לבקש כסף חזרה?(במידה ויסכים לתת) או שלתת לו צ'אנס נוסף? תודה
 3. שלום. הלך לי הגיר. רנו לוגאן 09. שיפצתי אותו ב''גיר כאר-כפר קאסם''. אחרי שראיתי המון המלצות חיוביות. לקחתי הרכב. נסעתי, לאחר 2 ק''מ , ביציאה מכפר קאסם, הגיר הפסיק להגיב. כאילו אני על ניוטראל. עצרתי בצד. כיביתי הרכב. ניסיתי להתניע שוב - לא מצליח.. קראתי למוסכניק, לקח הרכב אליו לטיפול. אחרי 6 ימים אמר לי שתיקן וזה בסדר. באתי, לקחתי, נסעתי עד כביש 4 צומת גהה, ו...התקלה הנ''ל קרתה שוב. אני כעת תקוע.. המוסכניק אמר שמוכן להביא גרר שיחזיר הרכב ויבדוק מה קרה.. לפני שאני שוב מחזיר, בעודי ממתין כעת באמצע כביש 4..., אבקש לשמוע מכם חוות דעת! מה לדעתכם הבעיה? והאם זה אומר שהנ''ל לא אמין? תודה!!?
 4. האם מישהו יודע האם יש יתרון לדאציה לודגי (חוץ מהמראה החיצוני של הרכב.. ) על פני רנו לוגאן - מבחינת נוחות ישיבה, נוחות נהיגה, עלות אחזקה וכו'? תודה!!
 5. אוקיי, אז לא רלוונטי פורד גלקסי.. (כי אין בו גז) מה כן?
 6. תקציב - עד 35-40 אלף.. פורד גלקסי - עם מנוע בנזין (כי בכוונתי לשים עליו מערכת גפ"מ), מעבר לזה - לא משנה... (אם כי הבנתי שהגירסא של מנוע 2 יותר חסכונית ממנוע 2.3 - אז כמובן העדיפות על החסכונית)
 7. אני מחפשת דחוף לקנות רכב. אוד מאוד לייעוצכם. הפרמטרים החשובים לי: 1. 7 מקומות מרווחים. (היה לי רכב פשוט - רנו לוגאן. היה שם מרווח גדול. אני מחפשת משהו שיהיה מרווח בערך כזה) 2. צריכת דלק לא גבוהה (לא יותר מ10 ק"מ לליטר - משוקלל עירוני\בין עירוני) 3. תחזוקה לא יקרה. (לא מתקלקל הרבה\חלפים לא יקרים) 4. כמו כן: האם יש בעיה לקנות מסוכנות - במידה והבעלות היתה פרטית+אקח למכון בדיקה? או שבדרך כלל זה אמור להיות רכב עם בעיות? דגם אחד כבר "שמתי עליו עיין" - פורד גלקסי.. אז אשמח לחוו"ד גם עליו.. תודה רבה!!
 8. הבעיה שכולם אומרים שצריך לבדוק ואי אפשר לדעת מחיר מראש...
 9. מה עדיף? גרר+מוסך, או מוסך נייד? הנזילה היא ממקום גבוה - קרוב למיכל הנוזל.. זה אומר משהו? או שאי אפשר לדעת?
 10. יש לי בעיה וותיקה ברכב (רנו לוגאן) - יש איזה סדק קטן בצינור (סידרו אותו - אצל הבעלים הקודמים - בצורה בעייתית, שהוא בעצם מקופל מאחורי משהו, ואז במקום הקפל נוצר סדק זעיר), ונגיד אחת לחודש צריך להוסיף נוזל.. אתמול באמצע נסיעה - המנוע רתח.. עצרתי פתחתי, ראיתי שהמיכל מרוקן לגמרי (בתחילת הנסיעה בדקתי והיה תקין).. מילאתי בקבוק מים בלית ברירה - אבל תחתית הרכב היתה ברז.. - הכול נשפך מיידית.. בקיצור, כנראה הצינור נקרע לגמרי.. השאלות: מה האופציות? שייך ליסוע 1.5-2.5 ק"מ למוסך, או שזה מסוכן, ולהזמין גרר? לחילופין - לכזה דבר שייך להזמין מוסך נייד (סליחה על הבורות..)? אודה לתשובות דחופות...
 11. אני רוצה להחליף שמן מנוע.. אין לי כרגע מפתח פילטר, ניסיתי לבדוק אם אני מצליח לבד, וזה נפתח די בקלות, בלי הרבה מאמץ.. זה הגיוני?
 12. שאלה חשובה: זה הגיוני שאני מצליח לפתוח את הפילטר לבד?(בלי מידי הרבה מאמץ..)
 13. מישהו מהמשפחה, עם רישיון טרי, נכנס לרכב רנו לוגאן שלי, החליף הילוכים קצת באגרסיביות (ללא תנועה ברכב.. הרכב עמד פחות או יותר), וכיבה את הרכב.. תוצאה: ידית הילוכים תקועה על מצב D, כשאני מסובב המפתח (אפילו למצב ביניים , ולא ל''התנעה'' ממש) יש צרצור קצר מכיוון קדימה (סליחה על הבורות.. אבל הכוונה - צרצור מהמקום שיש את המנוע המצבר וכו', לא ברור לי ממה בדיוק הצרצור) .. מה זה יכול להיות/כנראה? והכי חשוב ודחוף: זה במקום שחוסם רכבים, צריך תיקון דחוף. להזמין גרר, או מוסך נייד? תודה
 14. שלום. אני רוצה להחליף מצתים. רנו לוגאן. יש לי ראצ'ט ללא מד מומנט. השאלה אם זה בסדר, או שרצוי מאוד לקנות ראצ'ט עם מד מומנט? אם כן , מישהו יודע איזה חנות/רשת יש באיזור רמת גן? תודה
×
×
 • תוכן חדש...