Jump to content

bar201

 • פרסום הודעות

  112
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות bar201

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לצערי הייתי מעורב בתאונת דרכים בחו"ל, ותבעתי את הביטוח חו"ל שלי תביעת גוף על הטיפולים הרפואיים שנזקקתי להם. עכשיו אני תוהה האם זה בעצם ישפיע לי על הרצף של היעדר התביעות שמדווחים עליו כשסוגרים ביטוח רכב? האם אני צריך לדווח לחברת ביטוח הרכב שלי בארץ? או שמה שקרה בחו"ל הוא מחוץ לתחום?
 2. טס לחצי שנה הרכב יישאר בחנייה עם כיסוי (כדאי לקנות גם נועל הגה?) את הביטוח אני שוקל לבטל לחלוטין ולבקש מאמא שפעם בכמה ימים תניע ותתן גז על ניוטרל (בלי להזיז את הרכב כי אין ביטוח). 1. נועל הגה - לקנות/מיותר? 2. ביטוח - לבטל? 3. מספיק שהמנוע פועל כדי לשמור על הרכב בחיים? או שצריך אשכרה לנסוע? 4. המלצות נוספות לרכב שיעמוד כחצי שנה?
 3. זה לא יפגע ברכב חצי שנה ללא הנעה? וזה לא מושך גניבות שרכב שנראה חדש יעמוד בחנייה חצי שנה נטוש?
 4. בבעלותי פיקנטו 2014, מחיריון 35 אלף (שווי אמיתי אחרי משא ומתן יהיה בערך 32k). אני טס לחצי שנה לטיול, יש לי שתי אופציות: 1. להשאיר את הרכב לאמא, המשמעות היא לשלם 3000 ש"ח על הביטוח במשך התקופה הזו, על רכב שבקושי יסע. 2. למכור את הרכב. עכשיו, זה רכב שהשקעתי בו לא מעט, אני לא אפטר ממנו רק בגלל 3k. מצד שני, אם אני יודע שכשאני חוזר אני אקנה רכב זול יותר - זה כבר סיפור אחר. חשבתי לרדת 4 שנתונים לשנתון 2010 ולנסות למצוא רכב עם עד 120 ק"מ (גמיש למעלה במעט), בתקציב של לכל היותר 20k. גם חסכתי את הרווח מן המכירה (12k, וגם חסכתי 3k שלא הלכו פארש). מה אתם אומרים? (כן כבר שאלתי כאן, אבל החסרתי את הפרט החשוב של הנסיעה לחו"ל לרשימת השיקולים והתקציב הקודם היה כחצי מהתקציב של עכשיו).
 5. אני צריך המלצה למורה חזק, מקצוען, וישר בחולון או בראשון לציון יש לי רק 5 שבועות להוציא את הרשיון לפני שאני טס לחצי שנה ולכן אין לי זמן לליצנים יש לכם המלצה או אזהרה על אחד באזור? כרגע דיברתי עם בית ספר "נאור", ובית ספר "אופיר"
 6. אני לחוץ בזמן לקראת הטיול הגדול. אני טס לחצי שנה במזרח לקראת הטיול אני רוצה לחמש את עצמי ברשיון אופנוע, שיהיה את האופציה בלי כאב ראש ובלי לפחד מחברת הביטוח האם לדעתכם אצליח לעבור טסט תוך 5 שבועות מעכשיו? יש לציין שאני יודע לרכב על אופניים, ויש לי רשיון לרכב ואני נוהג שנה באופן יומיומי בנוסף - להסתפק ברשיון איי-1 אוטומט או להשקיע או שעדיף להשקיע עוד קצת זמן, מאמץ וכסף כדי להרחיב לידני?
 7. מחזיק בפיקנטו 2014 מחירון 35,500 חושב למכור ולקנות רכב בחצי מחיר. ובכך גם ארוויח את הרווח מן המכירה, וגם לא אצטרך לעשות ביטוח מקיף יותר. מדובר בחיסכון משמעותי הכיוון הוא רכב קטן גיר אוטומטי בסך הכל מה שהכי חשוב זה אמינות וצריכת דלק, ואם אפשר שגם יראה סביר. מה אני יכול להביא בתקציב הזה?
 8. אוקיי קיבלתי. מה לגבי האופציה הראשונה? למכור את הרכב ולקנות אחד אחר בשליש מחיר? הרבה אנשים אומרים לי שאם אקנה רכב ב10-15 אלף אני כל היום אהיה במוסך. לא קצת מגזימים?
 9. אני אשמח אם תוכל להרחיב במספרים. בסופו של דבר אם אני משלם 500 ש"ח על ביטוח ו700 ש"ח על דלק, ומביא בחשבון שהביטוח לאופנוע יעלה לי אותו דבר אבל הדלק יעלה לי רבע מחיר - אז זה כן יוצא משתלם. בוא נדבר על עלויות החזקה צפויות של אופנוע 250?
 10. מה הם עלויות האחזקה של קטנוע 125?
 11. אני מחזיק בפיקנטו שנתון 2014 המחירון שלה הוא 35,500 הרכב זולל לי על הביטוח 500 ש"ח בחודש (אני נהג חדש), ועוד בערך 700 ש"ח על הדלק - אז יוצא שהוא זולל לי 1200 ש"ח כל חודש. ועוד לא דיברנו על 2000 ש"ח בכל שנה על הטיפול + טסט. בקיצור, העסק לא זול, ובגלל שאני בקרוב אתחיל ללמוד ולא אוכל להמשיך להרוויח את הסכומים שאני מרוויח כרגע אני לא חושב שזה יהיה הדבר הכי חכם להמשיך לתחזק רכב כל כך יקר. אני חושב על חלופה, ושוקל שתי אופציות, כשהשיקול הוא בעיקר שיקול כלכלי, ומעט בטיחותי. 1. למכור, ולקנות אחד זול יותר. - כך אחסוך גם בביטוח כי לא אבטח אותו במקיף אלא רק בצד ג', וגם בסכום שיישאר לי ממכירת הרכב (מס הכנסה שוחטים?) 2. למכור, ולהביא אופנוע השאלה פשוטה: מה דעתכם על אופציה מס' 1? לגבי אופציה 2 - כמה עולה בממוצע להחזיק אופנוע מבחינת ביטוח, טיפולים, ודלק? (ללא רשיון A כרגע, אצטרך להוציא). הערה: ברור לי שזה תלוי איזה אופנוע, 125 או 500? מבחינתי אשמח לדעת את העלויות של גם וגם.
 12. אני בטיפול פה במוסך הם אומרים לי שצריך להחליף רפידות קדמיות לפיקנטו 2014 75k הם רוצים 600 על ההחלפה חלף לא מקורי מה אומרים?
 13. בזהירות ובשיקול דעת זה לא שאני רןעד מאחורי ההגה פשוט.. נוהג חכם, שומר מלא מרחק, בולם מוקדם, עובר נתיבים בעדינות.. זו הכוונה
 14. המדינות הם סגנון נפאל, פיליפינים, ויאטנם, לאוס, קמבודיה, סין איך התנועה שם? מה שאתה בעצם אומר זה שפשוט לשמור על שיקול דעת ולא להכניס את עצמי לכבישים שהם מסוכנים מדי. סתם שאלה, למה כל כך פחדת בגיפ בהודו? אז אתה אומר, סע בזהירות ויהיה בסדר תודה על התגובה המושקעת כמו שהאחרים רשמו, כולם פה בעד אבל לשמור על היגיון בריא, לא להתפרע ולבחור את הכבישים והמהירות בשיקול דעת.
 15. אני בן 23, מחזיק ברשיון נהיגה ידני B מזה שנה (ונוהג על אוטומט באופן קבוע). בקרוב אצא לטיול הגדול שלי למזרח, לתקופה של בין 3 ל6 חודשים, ולאחרונה התעורר בי חשק עז לעשות רשיון לאופנוע - כדי שלא אהיה מוגבל בטיול ואוכל להשכיר אופנוע ולהנות מן העצמאות והניידות עד הסוף. עכשיו, בכל מה שקשור לכביש אני אדם די פחדן - אני נוהג זהיר. לא אוהב להתפרע ומאוד מפחד מן הסיכון הפיזי שכרוך בנסיעה על אופנוע. כל עוד אוכל להרשות לעצמי לנחזיק רכב אעדיף אותו על פני אופנוע, אבל בטיול כולם נוסעים על אופנוע (גם ללא רשיון) ואני לא רוצה להיות המעפן הזה שלא עולה על אופנוע כי אין לו רשיון. אני ממש מתלבט, חושש גם מן הכבישים של המזרח ולא רוצה לעשות שם תאונה. הרי בכביש אתה לא לבד ואפשר להסתדר גם עם תחבצ שם - אבל משהו בי צמא לעצמאות ולכוח שהאופנוע מעניק לי. מה דעתכם? בנוסף, אם כבר - כמה קשה לתפעל אופנוע A1 ידני? כי אם אני אעשה זה יהיה מן הסתם לA1 כדי לא להיות מוגבל וכאן כבר אני אתלבט בין ידני לאוטומט. אבל קודם כל, האם בכלל כדאי לי?
×
×
 • Create New...