Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אבקש גם ממך סליחה,

אבל תוכל לומר לי שאני הגזמתי רק ברגע שתגיע למצב העגום שאתה תסתכל על כל אחד בעולם הזה ותבין שאתה נחות ממנו ולא שווה כלום לידו בלא עוול בכפך,

רק כי ככה נולדתי, ואפילו אין לי מה לעשות עם זה, אז תגיד שהגזמתי !

עד אז אתה לא יודע בכלל על מה אני מדבר

יאללה יאללה, גם אני מתישהוא בגיל טיפשעשרה חשבתי שהכל נורא והיום ושעדיף שאני בכלל אהיה מת. התגברתי על זה.

לך זה הגיע כמה שנים יותר מאוחר. אז תן לעצמך שתי סטירות ותתאפס - אתה לא כזה גרוע.

בארץ בחורה לא צריכה שום דבר למעט דופק בשביל ש-20 גברים יתחילו איתה ביום.

ואפילו גברים שנראים טוב.

קשקוש. יש מספר דומה של גברים ונשים. אם 20 גברים יתחילו עם כל בחורה כל יום, אז כל גבר יתחיל עם 20 בחורות כל יום. אתה רואה את זה קורה?

האמת שיש בחורה מושלמת, ואפילו מצאתי אותה לפני 3 שבועות בסבידור מרכז.

אבל הייתי כזה אידיוט ואיבדתי אותה.

אין לי בעיה לנסות, הבעיה היחידה שלי שאין לי הזדמנויות ואין לי בנות שאני יכול בכלל לנסות להתחיל איתן.

לא היית - אתה עדיין. במיוחד כשאתה חושב שיש בחורה מושלמת ושבמקרה מצאת אותה ברכבת. אה, וגם ש"אין לך הזדמנויות".

שניים / שלושה גולשים עושים צחוק מכל הפורום, אנחנו מאכילים אותם בצומי.

ת'כלס. נמרוד מתחיל לעשות רושם של טרול צומי סטנדרטי.

אתה צריך להיכנס לראש של אישה.

אתה אישית לא מעניין אותה, מעניין אותה מה תתן לילדים שלה.

עוד קשקשן...

מי אמר שהיא לא נמשכת? וגם אם לא נמשכת 100 אחוז, להזיז את הפה שלה לכיוון הפה שלי כל פעם שאנחנו נפרדים אני כבר לא מדמיין את זה.

ד"א, הייתי חולה יום וחצי עם הקאות ועצירות בגלל כל הדיבורים האלה.:cry::roll:

ו.... עוד קשקשן.

שיהיה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תסלחו לי שאני מפסיק להתייחס לשרשור הבכיינות הזה ברצינות,

ודים...

גם כשאתה נכנס לחנות בגדים אתה לא לוקח את השמלה הראשונה שאתה רואה

פה חשדתי!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור בתשובה. ימצאו לך שידוך. הנה, קיבלת עזרה מהבונה.

בונה יענו במשמעות של BEAVER בסלנג האמריקאי?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי , זה לא רלוונטי. אני בן 20.

קצת באיחור- היה לי מפקד בסדיר שהתחיל להקריח בגיל 20, וזה לא הפריע לו לזיין כמו שועל.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השגל הכי גדול שהכרתי היה קירח עם אוזניים בולטות, ובתחילת שנות ה-90' קרחת לא היתה כזו נפוצה.

והאמת היא שהוא בכלל לא היה קירח... הוא רק החליט שיותר קל לו להעביר מכונת תספורת פעמיים בשבוע ממסרק כל יום...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש מכם לא להוריד את רמת השרשור.

חיפשתי ולא מצאתי לאן יש לו כבר לרדת.

מכורים לצומי שמזריקים סמי רחמים עצמיים ולא רוצים להיגמל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על-זה שילמו 1.2 מיליון - קבלו בחינם, רעיונות האושר של איינשטיין - באחד הפתקים נכתב:

"חיים רגועים וצנועים מביאים יותר אושר מאשר רדיפה אחר הצלחה, המשולבת עם חוסר מנוחה מתמיד".

בפתק האחר נכתב : "כשיש רצון, יש דרך".

וכמובן תהנו: ynet מה זה יצר הרס עצמי ואיך מפסיקים אותו? - בריאות

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד - צא מהראש הזה (תרתי משמע).

אני חותם לך שיותר מבחורה אחת או שתיים ניסו להתחיל אתך ובכלל לא זיהית את זה. אבל, כבר כתבתי, כנראה שאתה עדיין לא בשל. אל דאגה, כל דבר יבוא בזמנו. וחוץ מזה יש אנשים יותר רגישים ופחות רגישים חברתית, כאלה יותר פתוחים ופחות פתוחים ליצירת קשרים חדשים. יש הרבה סקאלות שאתה יושב בצד הלא נכון שלהן, וקרוב לודאי גם לא מעט סקאלות שבהן אתה יושב מצויין. בסופו של דבר ההתייחסות היא למכלול, לא לכל פרט. ואם מישהי דוחה אותך בגלל ה"מפרצים" - כנראה שהיא עושה לך טובה.

הקשר בין המראה החיצוני לבין "הצלחה" אצל בנות "המין היפה" רופף למדי. אתה משדר הרבה יותר מצבע העיניים וצפיפות השיער. כנראה שאפילו ריח הגוף שלך משפיע. ולמה כתבתי "המין היפה" במרכאות - כיון שגם בחורות ממש לא יפות (לפחות בקריטריונים הסטנדרטיים של 90-60-90, שיער בלונדיני ועיניים כחולות) מוצאות בני זוג, וגם מתחזקות אותם לאורך שנים.

אז לטפח את עצמך בהחלט כדאי - הופע בציבור נקי ומסודר ואם השיער שלך אינו הקלף החזק מצא לך תספורת קצרה ותחזק אותה. לא צריך למרוח בריליאנטין בשיער ולענוד שרשרים וגורמטים אם זה לא הסגנון שלך. אם אתה לא ערס אל תנסה להתחזות לכזה, כיון שאתה כנראה זקוק לחנונית, לא לפריחה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי ולא מצאתי לאן יש לו כבר לרדת.

מכורים לצומי שמזריקים סמי רחמים עצמיים ולא רוצים להיגמל.

כל עוד הבן אדם לא מחליט לקום בבוקר ולהגיד: עכשיו אני מחפש צומי כי משעמם לי", אז כנראה שהוא לא באמת מחפש צומי, הוא פשוט מתוסכל ופורק את זה ככה שזה נשמע כמו צומי, אבל זה לא צומי. זאת האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...