Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוץ מזה, בלי קשר למקרה שלי אלא לענייני הידידים-ידידות, לא קרה לכם מעולם שלא נמשכתם לאישה והיא לא אליכם ? אז מה הבעיה להיות ידידים במצב כזה?

אין שום בעיה בזה, רק שזה לא המצב שלך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אושריקו - כולם יודעים למה בחור ובחורה הולכים יחד. מדבריך עולה שאתה קצת חסר בטחון וניסיון - זה בסדר לדבר תכל'ס...רק לא להגזים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר אמיתי יכול להיות גם בלי שיער.

אצה רואה את החסרונות שלך ולא את היתרונות שבך. איך מישהי תרצה להיות על מישהו שלילי כל כך על עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בתחנת האוניברסיטה וראיתי כל כך הרבה סטודנטים חתיכים ושופעי שיער.

מה יש לבחורה נורמאלית לחפש עם בחור מקריח ?

מה יהייה עם שניכם..

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחד חושב שהוא ימצא את הדרך ללב(ולתחתונים) של ידידה שלו שאמרה לו במפורש שהיא לא נמשכת אליו, כאשר 20 אנשים עם נסיון קודם אמרו לו שזה לא עובד ככה.

והשני בטוח שהוא ישאר לבד ובודד בגלל שיש לו מפרצים בשיער.

מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר אמיתי יכול להיות גם בלי שיער.

אצה רואה את החסרונות שלך ולא את היתרונות שבך. איך מישהי תרצה להיות על מישהו שלילי כל כך על עצמו?

לא שלילי אבל אני הייתי פוסל בחורה על מחסור בשיער אז אני מנסה לחשוב בהגיון איך קורה מצב שבו בחורה לא שוללת אותי על מחסור בשיער??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שכל אדם ואדם הוא שונה?

רוב הבחורות נמשכות לגברים ורוצות להיות עם גבר בזוגיות.

אתה היית רוצה להיות עם גבר בזוגיות? מניח שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלילי אבל אני הייתי פוסל בחורה על מחסור בשיער אז אני מנסה לחשוב בהגיון איך קורה מצב שבו בחורה לא שוללת אותי על מחסור בשיער??

ברור נמרוד, כי כל הקירחים והמקריחים בעולם בודדים וגלמודים. יפי הבלורית גנבו להם את כל הבנות.

.

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שכל אדם ואדם הוא שונה?

רוב הבחורות נמשכות לגברים ורוצות להיות עם גבר בזוגיות.

אתה היית רוצה להיות עם גבר בזוגיות? מניח שלא.

איך הרצות שלי לצאת עם גבר קשור?

אתה מכיר גבר שהיה יוצא עם בחורה מקריחה ?

באיזה מצב בעולם יתכן שבחורה תעדיף את השמאלי:

f80074d2-f50b-4e0c-97e8-b03ce945dd8d.jpg

ולא אותו:

jtiiogVl.jpg

???????

באמת שאני מנסה לזרום עם החשיבה שלכם, לפעמים קצת מצליח, ואז רואה אנשים עם פאקינג שיער מדהים ומעוצב ופשוט בוכה מקנאה !!!! ומבין שנידונתי לבדידות !

אם הייתה לי משאלה אחת בעולם זה להיות עם שיער מלא ושופע !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, היית מחשיב את ברוס ויליס גבר מכוער? מה עם דווין גונסון? גייסון סטייטאם? רמי קליינשטיין? האנשים האלה נראים כל כך מעולה עם קרחת שאני חותם לך שרעמה על הראש רק תכער אותם.

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמחקה הערה לא ראויה.

תמשיכו לבכות וליבב. זה עוזר מאוד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, היית מחשיב את ברוס ויליס גבר מכוער? מה עם דווין גונסון? גייסון סטייטאם? רמי קליינשטיין? האנשים האלה נראים כל כך מעולה עם קרחת שאני חותם לך שרעמה על הראש רק תכער אותם.

צחי , זה לא רלוונטי. אני בן 20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בתחנת האוניברסיטה וראיתי כל כך הרבה סטודנטים חתיכים ושופעי שיער.

מה יש לבחורה נורמאלית לחפש עם בחור מקריח ?

אם הייתה לי משאלה אחת בעולם זה להיות עם שיער מלא ושופע !

ווווואי איזה בכיין.

יש לי איזה ארבעה חברים שהרבה לפני גיל 30 איבדו את רוב השיער שלהם ועדיין מצאו נשים נורמליות ומעלה.

לי אמנם יש הרבה שיער אבל יותר מחצי ממנו כבר לבן ואני בן 36. לא תאמין - גם חברה שלי היא נורמלית!

פאקינג שיער. יש לבנאדם עוד מאה תכונות אחרות. תן לעצמך שתי סטירות, גדל זוג ביצים ותתחיל לדבר עם בחורות עם יותר בטחון בעצמך שאתה לא כישלון גמור בגלל הגנטיקה שלך.

סליחה על הבוטות אבל באמת שכבר הגזמת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...