Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, אני לא הומו

איך אתה יכול להיות כל כך בטוח בזה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זאת בדיוק הבעיה. זה אולי נשמע כמו שורה ממדריך לשיפור עצמי אבל אם אתה לא מסוגל לאהוב את עצמך, איך תאהב מישהו אחר?

קודם כל תגיע למצב שבו החיים לא שחורים ורעים כשאתה לבד, רק אח"כ תוכל להסתדר עם מישהי. אל תחשוב שבחורה פשוט תסדר לך את החיים ותהפוך אותך לאדם שמח.

אז פאקינג תכבוש אותה כבר. פעם הבאה שהיא באה לתת לך נשיקה, תפוס לה את הפנים (בעדינות, כן?) ותביא לה נוגרה בראש (סתם, תן לה נשיקה אמיתית).

לא רוצה? אין בעיה - מתנתקים. היא כבר תרדוף אחריך אם היא תרצה.

אז אחרי שהתבכיינתי לכל החברים בבסיס אני חושב שהסיפור הזה נגמר ונסגר.

הרפתקאה חדשה בקרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני רואה אנשים מסביבי, שאומללים בקשר שלהם

אז אתה מסיק מזה שכל מי שנמצא בקשר זוגי הוא אומלל.

אתה מכיר כך וכך זוגות, נגיד 50. נגיד 100. נגיד 200, ומזה אתה בטוח שכל מי שנמצא במערכת יחסים, ללא יוצא מן הכלל, סובל?

אפשר להיות רגיש ועדין ומתחשב גם בלי להיות הומו.

נטיות מיניות קשורות לזין, לא לשכל (בהקצנה , אבל מקווה שהרעיון ברור)

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד אומלל, אבל קודם כל זה להכניס בן אדם לחיים (עזוב כרגע אם הבן אדם הזה בכלל רוצה להיכנס אליי לחיים, כנראה שלא, כי אין ממש מה לחפש שם), שזה מפחיד בפני עצמו, וזה פוטנציאלית יכול להרוס לי את החיים, אז אני מעדיף לא להסתכן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לנהוג, לצאת מהבית, השקעה בשוק ההון...

הימרת את מזלך גם על קסנטיות, ורכבי מנהלים מעשור קודם למינהם...

לא הבנתי את הגישה הזו, של הלא לקחת סיכון ודווקא בתחום הזה.

אם אתה מרוצה מהמצב הקיים אז ניחא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משקיע בשוק ההון (כי אין לי כסף לזה).

ואוטו זה חתיכת ברזל שתמיד אפשר לזרוק, זה לא אותו דבר.

לגבי המצב הקיים, זה לא עניין של מרוצה או לא, זה עניין של עד שהגעתי לקיום מספיק נוח, אני לא רוצה לאבד את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פשוט לתת את הלב ולהישבר כל פעם מחדש. זה מוריד כבר את האמונה שאתה שווה משהו ושאתה יכול להשיג משהו.

אני שנים ככה הייתי, וואלה , נראה "ערס" , לא חננה ולא ביישן , אבל וואלה "בשביל מה לנסות , גם ככה זה לא יילך". עד שהחלטתי למסקנה שוואלה אם לא תנסה לא תצליח, ואז ניסיתי ונפלתי על כמה נשים שבנויות למערכת יחסים כמו שאני בנוי להגיד שאני ראש הממשלה וכולם יאימינו לזה ואז עוד פעם אתה חוזר לאמונה הראשונית.

בקיצור, נוח להישאר במקום בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד אומלל, אבל קודם כל זה להכניס בן אדם לחיים (עזוב כרגע אם הבן אדם הזה בכלל רוצה להיכנס אליי לחיים, כנראה שלא, כי אין ממש מה לחפש שם), שזה מפחיד בפני עצמו, וזה פוטנציאלית יכול להרוס לי את החיים, אז אני מעדיף לא להסתכן.
תגדיר חיים אם כן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

צריך להפסיק להתייחס לעצמך כמו לזבל וכל השאר כבר יבוא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות חתיך כל השאר כבר יבוא.
חתיך אולי יעזור לך בהתחלה לפני שתפתח את הפה. אבל אם אתה סתום גם יופי לא יעזור לך. אבל ההפך כן יכול להצליח. אתה עדיין ילד שלא מבין את זה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להפסיק להתייחס לעצמך כמו לזבל וכל השאר כבר יבוא.

לא מתייחס לעצמי כמו לזבל פשוט רושם נקודה נכונה.

על ג'רמי מיקס, "הפושע החתיך", שמעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר חיים אם כן.

נכון הפרסומת של אלפא "זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי"?

אז כזה. קיום נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה לפורום הזה. או ,יותר נכון, לשרשור הזה?

כל חסרי הביטחון העצמי ובעלי הדימוי העצמי הירוד התרכזו בו?

נמרוד, אפשר לחיות בגיל 20 בלי זוגיות. אולי היא תגיע בגיל 21, או 25, או 32. אבל להתייאש כיון שבחורה אחת דחתה אותך? אני מבין שזה קצת מדכא. אבל, לעזאזאל, "קשר" של שבועיים? מילא אחרי שנה או שנתיים, אבל אחרי שבועיים? אסוף את עצמך וחפש את הבאה בתור. צא עם אחת, שתיים ,עשרים בחורות, בסוף תגיע המתאימה שגם תרצה אותך. ותאמין לי, לא הקוביות בבטן הן שעושות את זה. אני מכיר יותר מדי בחורים שהמראה שלהם ממש לא מהז'ורנל של הבודיבילדינג, עם בנות זוג מדהימות (וזה נכון גם בכיוון ההפוך).

אושריקו - כבר כתבתי לך, אתה צעצוערס. לא ערס אמיתי. אז תהיה עצמך, בלי לשחק יותר מדי. תאמין לי שזה טוב לזוגיות (וד"א - אני מכיר אנשים עם הופעה חיצונית של ערס, שהערסיות נגמרת במקום בו הגורמט נוגע בעור). בת הזוג תרצה (או תדחה) את אושריקו האמיתי. ואם היא תרצה את הדמות שאושריקו מנסה לעטות על עצמו - העסק יתפוצץ כאשר תתגלה במערומיך (לא הפיזיים, אלא ההתנהגות). ולגבי הבתולה החסודה - לא באמת תדע את האמת על עברה של בת הזוג. זרום עם האישיות שלה.

ואדים, תתחיל לדאוג לעצמך. הפסימיות שלך לא בריאה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...