Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו, אתם שפויים?לגבי הסרטון...

1)לא יוצא איתה לשום שופינג. יוצא איתה למקומות שבני זוג יוצאים אליהם כשהם לא מזדיינים בבית.

2)היא לא מדברת על גברים שהיא דלוקה עליהם או לא כי קודם כל אין כזה כרגע ודבר שני אני לא אתן.

3)היא מפנקת אותי(משלמת עליי לפעמים מרצון) וההפך.

4)היא יודעת שאני נמשך אליה ומרגיש אליה משהו.

5)לא מדובר על ידידה מגיל 0 שזה ברור שזה פרינדזון.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צר לי אם אתם חושבים שזה המצב.

אף אחד כאן לא יורד לסף דעתי.

מדובר על שלב שבו אני מנסה לכבוש אותה ואי אפשר לכבוש בחורה כשהיא לא לצידך, קפיש?!

זה שזה נכנס לשלב של ידידות זה גם לא באשמתה כי היא בכלל רצתה לנתק הקשר בהתחלה כדי לא לפגוע בי.

מחר , אם היא תבוא אליי , אני כבר לא יכול להסתכל לה בפרצוף בגלל כל מה שאמרתם לי.:?

http://zone.walla.co.il/item/848560

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נעשה, אחי , מרוב אכזבות אתה מעדיף את האופציה הזאת בתקווה שיקרה משהו בעתיד.

אבל זה לא פרינדזון כי אני אתרחק כשצריך וההפך והמבין יבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו באמת שאוהבים אותך אבל אחי תחשוב רגע בהגיון, באמת נראה לך שאתה במצב בריא?

גם אותך אוהבים, אבל אני לא יודע אם אתה במצב יותר טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן למען האמת חשבתי על זה התגובה שלי הייתה אידיוטית בסגנון של "נייס" . אבל לא יודע אם זה הסיבה שהיא החליטה להפרד.

היא הודיעה שאנחנו חברים. לצאת יצאנו כבר שבועיים לפני.

א. איך זה בדיוק הלך? "היי נמרוד, רציתי לומר לך שלאחר שבועיים שאנחנו יוצאים, החלטתי בזאת שאנחנו על תקן "חברים". כי מצטער, זה אולי עובד ככה בגיל טיפשעשרה, לא אחרי.

ב. היא החליטה שאתם חברים, כלומר לקחה את זה שלב הלאה, ויומיים אחרי החליטה לחתוך. מה קרה ב-48 שעות האלה? להערכתי - כלום. וזאת בדיוק הבעיה. היא ציפתה ממך ליותר מאשר "נייס", ולא סיפקת.

אמרתי לה שאני נמשך מאוד לחזה שלה וזה לא אמיתי הדבר הזה והיא צחקה.

חלק ממערכות היחסים הגדולות והמפורסמות ביותר בהיסטוריה נסבו סביב אהבה של גבר לציצים של חברתו. עוד יכתבו פואמות עליכם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. איך זה בדיוק הלך? "היי נמרוד, רציתי לומר לך שלאחר שבועיים שאנחנו יוצאים, החלטתי בזאת שאנחנו על תקן "חברים". כי מצטער, זה אולי עובד ככה בגיל טיפשעשרה, לא אחרי.

ב. היא החליטה שאתם חברים, כלומר לקחה את זה שלב הלאה, ויומיים אחרי החליטה לחתוך. מה קרה ב-48 שעות האלה? להערכתי - כלום. וזאת בדיוק הבעיה. היא ציפתה ממך ליותר מאשר "נייס", ולא סיפקת.

חלק ממערכות היחסים הגדולות והמפורסמות ביותר בהיסטוריה נסבו סביב אהבה של גבר לציצים של חברתו. עוד יכתבו פואמות עליכם.

ישבנו איפשהו במקום דיי שקט ואינטימי ודיברנו הרבה, התנשקנו הרבה ובאיזה שלב היא אמרה לי "איך 2 אנשים שיוצאים מחליטים אם הם זוג או סתם יוצא? [...] 17.10 זה תאריך מיוחד לדעתך?", אמרתי לה "נראה לי שכן.." (זה הנייס שהתכוונתי אליו) והחלטנו שאנחנו זוג.

אז כן, תגובה אידיוטית לכל הדעות. לא יודע מה קרה יום אח"כ, אבל לא דיברנו בכלל. יום אחרי זה הצעתי לה לאכול איתי צהריים, היא אמרה לי שהיא עם חברים ולא נעים לה ללכת, וכשעה אח"כ הגיע הודעת פרידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני למדתי כבר שלא צריך לפרשן ולהתעמק בסיבות "למה אנשים עושים דברים".

1. המעשה נעשה כבר, וזה לא משנה מה תחשוב על זה

2. יכולות להיות סיבות שבאמת פשוט לא קשורות בך, ולהתחיל לחשוב שזה בגלל שאמרת לה "מה קורה?" במפתח דו ולא ב-רה, סתם יגרום לך לאכול סרטים.

עשית מעשה, ניגשת, יצאת עם הבחורה, כבר עשית 90 אחוז יותר מכול אלו ששנים נמצאים באוקייקיופיד ושאר באתרים. פשוט תמשיך לעשות את זה, ויהיה הכול בסדר. עוד חצי שנה אפילו לא תזכור את הבחורה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז מרוב שדיברנו היום עליה היא שלחה לי הודעה ב8 בערב... איך שהיא שולחת לי הודעה כולי בדפיקות לב ופרפרים, ללא ספק אני מאוהב בבחורה הזאת.

גם בשיחה הזאת הגעתי למסקנה שלבחורה אין ביטחון עצמי וכל פעם שאני מעלה לה אותו היא מרגישה יותר טוב.

מחר היא באה אליי וכבר בדקה רכבות ולא היתי צריך לעזור לה אפילו...

אני מקווה בעזרת השם שזה יתפתח למשהו מתישהו כי אנחנו פשוט מתאימים.

ולגבי הציצים שלה, זה רק בגלל שאני אוהב אותה, כי בהתחלת הקשר זה לא עניין אותי בכלל. מה שנקרא, ככל שאוהבים יותר נמשכים.

עריכה:

דאב צודק, חברים, בכל דבר בחיים שלי שאני חושב על הדיעבד זה גורם לי הרבה יותר סבל מהמקרה עצמו. זאת אומרת, המחשבה שאתה הרסת משהו עם בחורה למשל ולא התוצאה עצמה היא לא פחות גורמת לי לפחות ייסורים, אז נמרוד, באמת שעדיף שתנסה לשכוח למה זה קרה.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בשיחה הזאת הגעתי למסקנה שלבחורה אין ביטחון עצמי וכל פעם שאני מעלה לה אותו היא מרגישה יותר טוב.

אתה חוזר על אותו דפוס התנהגות. מוצא בתולה קדושה שלא סגורה על עצמה, לוקח על עצמך את תפקיד הידיד המבין והמתחשב והמאוהב והמחכה יפה, וחושב שתפתור לה את הבעיות ותהיו מאושרים.

תשכח מזה, זה לא ייקרה.

תלמד כלל בחיים: ברב המקרים אנשים לא משתנים.

מי שהכרת אותה עם בעיות, הבעיות תשארנה.

דפוס היחסים ביניכם, גם אם היא תסכים לשכב איתך, יישאר אותו הדבר. היא הדפוקה, אתה המטפלת.

אושריקו, תפסיק להיות פסיכולוג, תתחיל להיות גבר. זה אומר להיות מישהו שהוא גם חבר וגם בא לה ממש לשכב איתו, כאן ועכשיו.

לא מחר, לא כשהיא תתגבר על הנוירוזות שלה - עכשיו.

אחרת, חבל על הזמן.

אתה לא בחטיבת הביניים יותר.

בחורה שלא רוצה להזדיין איתך, היא לא פוטנציאל למערכת יחסים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים זה לא קומדיה הוליוודית, וידידות בד"כ נשארות ידידות.

הייתה לי ידידה כזאת, במשך 3 וחצי שנים. הכרנו, דיברנו בטלפון כמה פעמים, יצאנו פעם אחת וזה לא המשיך למערכת יחסים. היינו החברים הכי טובים אחד של השני. כעבור שנה אמרתי לה הכי דוגרי- אני חושב שמגיע לנו ניסיון למערכת יחסים. היא לא הסכימה איתי. המשכנו להיות בקשר טוב וכעבור שנה נוספת פגשתי את אשתי דהיום, שלא ממש אהבה את הסיפור הזה במאה אחוז. המשכתי להיות בקשר טוב עם הידידה ושנה וחצי אח"כ, אחרי התלבטויות רבות, וללא ידיעתה והתערבותה של זוגתי, חתכתי את הקשר.

בשלב מסויים מגיעים (בשאיפה) למצב שבן/ בת הזוג הוא החבר הכי טוב, וכל מיני קשרי ידידות למינהם דועכים.

המצחיק הוא, שכיום יש לי חברה טובה מהעבודה, אותה אני מכיר כ5 שנים, ואנחנו מדברים כמעט על הכל. הכרתי אותה כשהייתי כבר נשוי, ויכול להיות שזה ההבדל. אשתי מכירה אותה ואני הייתי בחתונה שלה.

ולכל המיואשים מהמראה החיצוני, זיכרו שגם דובי גל וגם לריסה טרימבובלר נשואים :-)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בשיחה הזאת הגעתי למסקנה שלבחורה אין ביטחון עצמי וכל פעם שאני מעלה לה אותו היא מרגישה יותר טוב./QUOTE]

אתה חוזר על אותו דפוס התנהגות. מוצא בתולה קדושה שלא סגורה על עצמה, לוקח על עצמך את תפקיד הידיד המבין והמתחשב והמאוהב והמחכה יפה, וחושב שתפתור לה את הבעיות ותהיו מאושרים.

תשכח מזה, זה לא ייקרה.

תלמד כלל בחיים: ברב המקרים אנשים לא משתנים.

מי שהכרת אותה עם בעיות, הבעיות תשארנה.

דפוס היחסים ביניכם, גם אם היא תסכים לשכב איתך, יישאר אותו הדבר. היא הדפוקה, אתה המטפלת.

אושריקו, תפסיק להיות פסיכולוג, תתחיל להיות גבר. זה אומר להיות מישהו שהוא גם חבר וגם בא לה ממש לשכב איתו, כאן ועכשיו.

לא מחר, לא כשהיא תתגבר על הנוירוזות שלה - עכשיו.

אחרת, חבל על הזמן.

אתה לא בחטיבת הביניים יותר.

בחורה שלא רוצה להזדיין איתך, היא לא פוטנציאל למערכת יחסים.

מילים כדורבנות.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז מרוב שדיברנו היום עליה היא שלחה לי הודעה ב8 בערב... איך שהיא שולחת לי הודעה כולי בדפיקות לב ופרפרים, ללא ספק אני מאוהב בבחורה הזאת.

מחר היא באה אליי וכבר בדקה רכבות ולא היתי צריך לעזור לה אפילו...

אני מקווה בעזרת השם שזה יתפתח למשהו מתישהו כי אנחנו פשוט מתאימים.

ולגבי הציצים שלה, זה רק בגלל שאני אוהב אותה, כי בהתחלת הקשר זה לא עניין אותי בכלל. מה שנקרא, ככל שאוהבים יותר נמשכים.

עריכה:

דאב צודק, חברים, בכל דבר בחיים שלי שאני חושב על הדיעבד זה גורם לי הרבה יותר סבל מהמקרה עצמו. זאת אומרת, המחשבה שאתה הרסת משהו עם בחורה למשל ולא התוצאה עצמה היא לא פחות גורמת לי לפחות ייסורים, אז נמרוד, באמת שעדיף שתנסה לשכוח למה זה קרה.

בסדר, אני אדבר איתה מחר ואנסה להשיב את הגלגל. עם לא ילך, עם כל הצער שבדבר, אמשיך בחיי בלעדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...