Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקס, למה להתמרמר? אתם אלה שמתמרמרים. הוא איתה וסבבה לו. הוא מכין את עצמו לכל תוצאה סופית, שזה הדבר החכם לעשות. אם לא ילך לו איתה, הגיוני שהוא יתבאס. אבל בגלל הסיכוי שלא ילך לו לחתוך עכשיו? לא נראה לך קצת קיצוני?

"היא אמרה שאין לה כוונה לקשר איתו" אז מה? אני רדפתי אחרי מישהו איזה 5-6 שנים. גם היא "לא ראתה אותנו ביחד ולא רצתה להרוס את הידידות". האם הייתי יכול להיות עם בחורות אחרות בזמן הזה? כן, וגם הייתי. אבל בסוף תמיד חזרתי אליה כי לא יכולתי לשחרר.

בסוף היינו ביחד שלוש שנים. והקטע המצחיק הוא שבסופו של דבר אני זה שסיים את הקשר.

אתה צודק לגמרי, אני רק אשים דגש על המילה החשובה -

יש סיכוי למין.

לצערי, כמות הבחורות שדחו אותי כשהייתי איתן ג'נטלמן ונחמד ואדיב יותר גבוהה מכמות הבחורות שדחו אותי כאשר הייתי פוץ.

אני שונא את זה. אני רוצה להיות בחור טוב אדיב ונחמד אבל זה לא עובד. לא לי וכמו שאתה רואה, לא לאחרים.

אה, כי אם אתה פוץ או נחמד זה הדבר היחיד שקובע אם הולך לך עם בחורות או לא? בחייאת...

יש לך מדגם מספק של נשים שדחו אותך כשהיית נחמד לעומת כשהיית פוץ? כי אם זה פחות מכמה מאות בכל קטגוריה, אי אפשר לבסס על זה סטטיסטיקה.

הדבר הנכון הוא שכל מקרה לגופו. יש פרינצסות כלבות שצריך לשים במקום או שהן יהפכו אותך לסמרטוט. יש בחורות חסרות ביטחון שצריכות מישהו שירים אותן. יש בחורות שצריכות אוזן קשבת. יש כאלה עם שריטות שצריכות מישהו ש"ירפא" אותן. ויש כל קומבניציה אפשרית שאתה יכול לחשוב עליה.

אין פה איזה חוק קסום שצריך לרשום לעצמך על המראה ולקרוא לעצמך בקול כל בוקר כשאתה מצחצח שיניים. צריך להבין מי הבנאדם שעומד מולך להתנהג אליו בצורה ראויה שתקדם את המערכת יחסים ביניכם למקום שאתה רוצה, בצורה כזו שלא תפגע בבנאדם השני. מכאן, כל ססמה היא ערימת בולשיט גדולה ומצחינה.

מסכים לגמרי, זה עניין של עיתוי. עם זאת, זה סיכון שבלא לקחת סיכון.

אם אתה נחמד וטוב לבחורה שבועים רצוף וחוץ מזה שום דבר, שזה לא יפתיע אותך שהיא תבחר להפרד ממך.

גם אם אתה שמוק אליה שבועיים רצוף וחוץ מזה כלום שזה לא יפתיע אותך שהיא תבחר להיפרד ממך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקס, וואלה אני יודע שאם אני אגיד לה שמעי אני ממש רוצה אותך עדיין ולא נוח לי עם המצב היא לא תרצה להמשיך את הקשר הזה כדי לא לפגוע בי ואז מה? עוד פעם לבכות 3-4 חודשים על מישהי שלא הלך איתה? בשביל מה, אם אני יכול עדיין להמשיך לצאת איתה ולקוות שיקרה משהו אבל עם רגליים על הקרקע שגם יכול להיות שלא.

ככל שתהיה בקשר איתה יותר זמן, כנראה שתתאהב/ תידלק עליה יותר.

במידה וזה לא יילך ביניכם, אתה תיקח את זה קשה יותר.

אני ממש לא אומר שתרד ממנה לגמרי, אלא שלא תנעל את עצמך עליה. תבדוק אופציות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, כי אם אתה פוץ או נחמד זה הדבר היחיד שקובע אם הולך לך עם בחורות או לא? בחייאת...

יש לך מדגם מספק של נשים שדחו אותך כשהיית נחמד לעומת כשהיית פוץ? כי אם זה פחות מכמה מאות בכל קטגוריה, אי אפשר לבסס על זה סטטיסטיקה.

ברור שאין לי מדגם מייצג, כנראה שלעשות מחקר כזה יהיה מאוד קשה.

יש דבר אחד שאני יודע ממני ומהחברים שלי:

אם אתה רק נחמד וג'נטלמן וקשוב וילד טוב ירושליים, ואפילו קצין בצבא - זה לא עובד.

אלא אם תגיד לי שהיית רק חמוד והכל ובחורות התנפלו עליך בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spire ,

זה פשוט לא נכון מבחינת אושריקו, אני מגיב לא בשביל לבאס אותו - אלא אם יש מישהו באותו "מצב" שידע איך " נכון" יותר להתנהל .

לא נכון בשום מצב , בגיל 23-24 להתפשר .

חסר מגע נשי?

לא חסר בחורות להשכיב ללילה אחד .

אבל להשלות את עצמך זה טעות .

הבחור תקוע באותו סטטוס כמו מלפני מספר חודשים, וזה סימן רע עבורו!

אגב, בסוף?

בעל כורחו יגדל להיות מניאק רשע לבנות , כי יזכור את כל אלה ש "ששיחקו" בו..רק לא יזכור שהוא רצה לשחק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כמה חודשים זה סימן רע? מה, היא חייבת לקפוץ איתו למיטה אחרי 10 דקות אחרת היא תהפוך לדלעת? הייתי בקשרים עם בחורות, במיוחד בגיל של אושריקו (20-25), שלוקח זמן עד ש"קורה משהו".

כל בנאדם לוקח את החיים שלו - וזה כולל מערכות יחסים - בקצב אחר. אולי חברה של אושריקו היא איטית בטירוף, ובמיוחד לאור זה שהיא יצאה מקשר מחורבן, אולי היא כן רוצה את הקירבה הזו אבל לא רוצה להתחייב. כרגע. אולי בעוד חודשיים היא כן תבשיל לזה.

הדבר החכם לעשות הוא לחתור למטרה שלך ולקחת בחשבון שזה לא יקרה. זה הכל. לא צריך "לברוח" ממשהו רק יש סיכוי שהוא יכשל. לא אתה ולא אני לא יודעים מה בדיוק הדינמיקה בקשר שלהם.

ברור שאין לי מדגם מייצג, כנראה שלעשות מחקר כזה יהיה מאוד קשה.

יש דבר אחד שאני יודע ממני ומהחברים שלי:

אם אתה רק נחמד וג'נטלמן וקשוב וילד טוב ירושליים, ואפילו קצין בצבא - זה לא עובד.

אלא אם תגיד לי שהיית רק חמוד והכל ובחורות התנפלו עליך בלי לחשוב פעמיים.

תקרא שוב את מה שכתבתי. יצאתי נגד אמירות כמו "לצבוט לה בתחת" ושאר תיאורים של "תהיה ילד זין אליה והיא בטוח תזרוק את עצמה עלייך".

אחרי זה כתבתי שכל מקרה לגופו. איך אתה מסיק מזה שאני אומר שצריך להיות "רק נחמד וג'נטלמן"?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב את מה שכתבתי. יצאתי נגד אמירות כמו "לצבוט לה בתחת" ושאר תיאורים של "תהיה ילד זין אליה והיא בטוח תזרוק את עצמה עלייך".

אחרי זה כתבתי שכל מקרה לגופו. איך אתה מסיק מזה שאני אומר שצריך להיות "רק נחמד וג'נטלמן"?

אין בטוח. לא רשמתי בשום מקום בטוח.

אני מקבל את זה שכל מקרה לגופו ואין מתכון מנצח.

מה שאני כן אומר - יש מתכונים מפסידים(?) והמון כאלה. להיות רק נחמד או להיות רק פוץ בינהם. לכן הדגש כאן הוא על שילוב, עיתוי ואיזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום לכל ה"מתקשים" בשרשור לקרוא את הספר "How to Be a 3% Man" של Corey Wayne - הוא פשוט עובד. הייתי במצב דומה (בערך) ממש לא מזמן, אני לא מאמין כמה למדתי ויישמתי בתקופה כ"כ קצרה ואיזה שינוי זה עושה. ואם זה לא עוזר - אז טיפול פסיכולוגי (במיוחד לאלו שממשיכים להגדיר את עצמם כ"אפס" - כנראה שעם גישה כזאת הבעיה האחרונה שלכם בחיים תהיה בחורות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spire,

למישהו אחר לא הייתי ממליץ על מה שהמלצתי ספציפית לאשריקו.

ע"ע " ההיא מרעננה" בשרשור זה .

הצטרפת חבר קצת מאוחר ;)

ראינו דברים שאתה לא ראית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייר מסכם את זה הכי נכון שיש! שאפו.

עריכה למקס: ההיא מרעננה הייתה טעות איומה, היום אני פשוט לא מבין איך חשבתי לצאת עם אחת ששונה ממני ב500 אלף מעלות, פשוט פ-ד-י-ח-ה . כן, סליחה על הבוטות אבל פדיחה.

טוב שלא הלך.

אבל פה?

להגיד לכם שאני לא מפחד שהיא תכיר מישהו? שאני רואה שהיא מגיבה למישהו בפייסבוק אפילו סתם בקטע של הפוסט עצמו ולא במטרה להתחיל אני לא מתבאס? מתבאס, אבל גם ככה אין מה להפסיד! אין!

לגבי הדינאמיקה, אני יכול להגיד לכם שכל סוף מפגש אני מקבל ממנה הודעה כיפית כמו " מאמי היה ממש כייף ומצחיק איתך תודיע לי שהגעת הביתה" וכו'.

וגם בפעמים שהיא רצתה לחתוך ושכנעתי אותה להיפגש זה נגמר באחלה מפגש של כייף, צחוקים וכמה סלפים על הדרך...

"אני הפסקתי לחפש כבר מישהו "

אתה חושב שאני לא התאכזבתי מגברים כמו שאתה מנשים"?

"כייף לי איתך והכל בתור ידיד, הלוואי ואצליח לחשוב אחרת ולהרגיש אחרת"

וכל זה כשאני משלב גם עקיצות ואני משגע אותה וגם גורם לה לבוא אליי למרות שבתכלס היא לא אמורה לעשות את זה "בקשר" שכזה.

פשוט הניצוץ הזה... רק הוא חסר כי כל השאר יש, באמת שיש! והיא לא מזייפת כי היא אמרה לי שאם אפילו לא היה לה כייף איתי שום קשר לא היה נשאר.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, ברגע שבחורה החליטה לגבייך (ובמקרה הזה - היא החליטה באבוע, אחרת כבר מזמן היה קורה משהו ביניכם) - אין הרבה שאתה יכול לעשות, אם בכלל, בשביל לשנות את המצב. One strike rule. ברור שתסכים עם ספייר ותגיד שהוא סיכם את זה הכי טוב, כי זה הWishful thinking שלך. אתה משכנע את עצמך שיקרה משהו, צר לי לבשר לך - לא יקרה כלום. מנסיון. לא משנה כמה תנסה לשכנע את עצמך, זה לא יקרה. מוטב לך שתתחיל לחפש משהו אחר (ולך תדע, אולי אחרי שהיא תקלוט את זה זה פתאום ידליק אצלה משהו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, ההבדל הוא שהפעם אני מרגיש שאני מתאהב ולא מתאהב בנסיון לקשר. למה? מכור לקול שלה, לריח שלה , להתנהגות שלה. היא כולה ילדה תמימה כזאת וחמודה, באמת שחמודה פיזית ובאופי, ילדה בת 22 שמתנהגת כמו בת 18. ועזבו שאין לה הרבה נסיון אם בכלל, מה שאפשר לתת לה ביטחון לגבי זה. הפעם אני יכול להגיד ב200 אחוז שאני מתאהב, רק שאני לוקח בחשבון שזה בינתיים ואולי אף פעם לא יהיה שלי. ההבדל הוא שהיא עדיין בקשר ומפה הסיכויים הם 50-50. מי שלא מסתכן במצב כזה ומחליט לוותר ולחפש בנרות עוד פעם מישהי ולהיקשר אליה, שאפו , כל עוד אני והיא רווקים , זה לא במשמרת שלי.

בלאזור, זורמים עם מה שיש... ידידים נהפכו לזוג וידידים נשארו ידידים ולא יותר, גם המזל משחק פה...

חוץ מזה שאני עדיין מתחיל עם בנות בפייסבוק והכל, זה לא קשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...