Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב שטויות,

חבר יבוא אליך ותסתכל לו על השדיים?

ותתלהב מהקול שלו?

אתה הולך יושב באולם תצוגה בטויוטה חדשה , שוטף אותה, נותן לה שם..

ואז בא מישהו ויוצא איתה מאולם תצוגה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה רוצה לכבוש ? תעשה משהו שאחרים לא עושים. שהיא פאקינג תאכל לומר לחברות שלה שאתה לא כמו האחרים.

כמובן בטעם טוב ולא עכשיו ללכת להפליק לכל בחורה ברחוב.

זה עובד, לצערי.

אהא.. ברור.

שיהיה לכולנו בהצלחה עם עצות כאלה.

אני רק ממליץ לך להפסיק לקבל (ולתת) עצות לחיים מסרטי חופשת קיץ אמריקאים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב שטויות,

חבר יבוא אליך ותסתכל לו על השדיים?

ותתלהב מהקול שלו?

אתה הולך יושב באולם תצוגה בטויוטה חדשה , שוטף אותה, נותן לה שם..

ואז בא מישהו ויוצא איתה מאולם תצוגה .

מקס, וואלה אני יודע שאם אני אגיד לה שמעי אני ממש רוצה אותך עדיין ולא נוח לי עם המצב היא לא תרצה להמשיך את הקשר הזה כדי לא לפגוע בי ואז מה? עוד פעם לבכות 3-4 חודשים על מישהי שלא הלך איתה? בשביל מה, אם אני יכול עדיין להמשיך לצאת איתה ולקוות שיקרה משהו אבל עם רגליים על הקרקע שגם יכול להיות שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להיות פחות נחרץ.

אתה זה שהבטיח פה שלצבוט בחורות בתחת או לאכול מהן סטירות על בסיס יומיומי זו הדרך המהירה אל ליבן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זה שהבטיח פה קבל עם ופורום שלצבוט בחורות בתחת או לאכול מהן סטירות על בסיס יומיומי זו הדרך המהירה אל ליבן.

שוב אתה נחרץ.

רשמתי שאני מבטיח? שאלתי את הבחור האם הוא עשה משהו יותר מלהיות נחמד וטוב אליה ופירטתי אפשרויות.

בעיתוי הנכון להתחצף - עובד. מה אני אעשה? יש לך ניסיון מעולה עם בחורות וגם לי יש אחלה ניסיון, למה קשה לך לקבל את מה שאני אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, תפסיק להשפיל את עצמך בשביל נשים.

אולי זה לא נראה לך השפלה - אבל התת מודע הגברי שלך מקבל בעיטה לביצים כשאתה כותב דברים כאלה .

עוד אח הפך שטיחון לעקב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אתה נחרץ.

רשמתי שאני מבטיח? שאלתי את הבחור האם הוא עשה משהו יותר מלהיות נחמד וטוב אליה ופירטתי אפשרויות.

אז בוא נביא את הפנינה עוד פעם

טוב זה לא מספיק. [...]

כמה פעמים? [...] אם פחות מפעם ביום אז אתה אושריקו עבורה.

"אם פחות מפעם ביום אז אתה אושריקו עבורה" = "אם פעם ביום או יותר אז אתה לא אושריקו עבורה".

"אושריקו" = BFF = אין סיכוי ל'מערכת יחסים' (במילים אחרות, מין).

לכן "לא אושריקו" = לא BFF = יש סיכוי למין.

תקן אותי אם אני טועה.

אושריקו, אני מתנצל על השימוש בשם שלך. הייתי צריך להשתמש באותם מינוחים כדי להסביר לבחור.

אם היית עוצר בלהתחצף לא הייתי אומר חצי מילה. עצבנו אותי שאר השטויות שכתבת שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן אותי אם אני טועה.

אתה צודק לגמרי, אני רק אשים דגש על המילה החשובה -

יש סיכוי למין.

לצערי, כמות הבחורות שדחו אותי כשהייתי איתן ג'נטלמן ונחמד ואדיב יותר גבוהה מכמות הבחורות שדחו אותי כאשר הייתי פוץ.

אני שונא את זה. אני רוצה להיות בחור טוב אדיב ונחמד אבל זה לא עובד. לא לי וכמו שאתה רואה, לא לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בסדר, SPIRE.

מקס, מאוד חשוב לי "הכבוד הגברי שלי" אז אם אני כותב דברים כאלה כנראה שאני באמת מיואש.

סנופ, זה נכון, אבל אני למשל הצלחתי לגרום לבחורה להיעלב בתחילת הדרך בזה שרשמתי לה דברים "כמו מניאק"והיא חשבה שאני מסתלבט עליה והתחילה להיעלב והכל. כאילו, אתה רואה שיש בחורות שוואלה להתייחס כמו מניאק זה יכול לעשות אפקט הפוך . צריך להיזהר עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר שלא להסכים על זה.

אבל תבינו שלפעמים עושים הכל BY THE BOOK ועדיין לא עובד. וזה כואב שזה לא עובד עם מישהי שיש חיבור וכימיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתייחס כמו מניאק זה יכול לעשות אפקט הפוך . צריך להיזהר עם זה.

מסכים לגמרי, זה עניין של עיתוי. עם זאת, זה סיכון שבלא לקחת סיכון.

אם אתה נחמד וטוב לבחורה שבועים רצוף וחוץ מזה שום דבר, שזה לא יפתיע אותך שהיא תבחר להפרד ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר שלא להסכים על זה.

אבל תבינו שלפעמים עושים הכל BY THE BOOK ועדיין לא עובד. וזה כואב שזה לא עובד עם מישהי שיש חיבור וכימיה.

אז זאת הנקודה - חיבור בא מ2 חלקים, אצלך זה רק בא מהחלק שלך.

כימיה כנ"ל .

יש כל כך הרבה נשים, שחבל להתמרמר בגלל אחת שלא הלך איתה .

אני לא יופתע אם אחוז הנשים גדול במעט מאחוז הגברים... לפחות בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...