Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם רוצים מאושריקו? דווקא הפעם נראה שהוא בדרך הנכונה. מקסימום, לא יצליח. אבל עצם זה שכבר יש לו רגל בדלת, מאוד יעזור לו כשהוא ירצה שתהיה לו יד במכנסיים (שלה, כן? בשביל להכניס יד למכנסיים שלו הוא לא צריך לפתות שומדבר). אני לא יודע באיזה סרט אתם חיים, אבל לפעמים לוקח הרבה זמן כדי להפוך מערכת יחסים למינית, לא על כולם נשים משליכות את עצמן בערימות וחלק לפעמים צריכים לעבוד יותר קשה ויותר זמן - במיוחד כחלק ממה שהם עושים אולי לא מקדם אותם לעבר המטרה - כדי להפוך "מכרה" ל"בת וזג".

נמרוד, צא. מהפאקינג. רחמים. האלה.

עכשיו.

נראה לך שכיף למישהו/י לשבת ליד מישהו שהדבר שהכי מטריד אותו זה הפאקינג מפרצים שלו?! את מי הם מעניינים לעזאזל?! נראה לך שזה שאתה מפאר את עצמך מצליח איכשהו להסתיר את זה שאתה נגעל מעצם העובדה שאתה חי בתוך העור של עצמך? צא, צא מזה. ויפה שנה אחת קודם.

וגם אתה, אתה חושב שהחיים זה סרט פורנו או אמריקאן פאי? שתבוא למֲֽׂישהו ברכבת ותזרוק לה הערה וישר תלכו להזדיין (סליחה על הצרפתית) בשרותים?

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא שתפסיקו להתנהג לבחורות כאילו הן קודם כל בחורות, אלא כאילו הן קודם כל בני אדם. לא צריך שם איזה יחס מיוחד, לא צריך לגמגם ולחשוב יותר מדי. תחשוב (לפחות בהתחלה) שאתה מדבר עם גבר. הסוויץ' כבר יגיע לבד. אולי יקח לו שעה, אולי חודש ואולי יותר. רק צא מהפאקינג רחמים האלה כבר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי שיעממת אותה !

אתה לא ריגשת אותה.

לא גרמת לדגדוגים בפות שלה.

הצלצול שלך לא עשה לה רטט.

להמשיך?

אין לזה קשר למראה שלך, אין לזה קשר אם אתה ילד טוב\רע. אין לזה קשר למשכורת שלך וכל בולשיט אחר שאתה מאמין בו.

זה נטו האופי שלך, ההתנהגות שלך.

שלא תחשוב - אצל כל גבר, יש והיו בחורות שיתהפך העולם והוא לא יצליח לרגש.

אז כל מה שאתה יכול לעשות זה להתמיד. אתה צריך להמשיך להכיר בחורות עד שתמצא כאלה שיתרגשו מכל נשימה שלך. ואתה תמצא.

שלא תחשוב, זה יותר קשה מללכת לחדר כושר ולעשות ביד למכשיר עם משקולות.

אז איך היו שבועיים כל כך טובים ובום יום אחד אחרי שחברים החליטה שלא טוב לה?

מה קרה בשבועיים שקדמו לזה שהיה כל כך טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם רוצים מאושריקו? דווקא הפעם נראה שהוא בדרך הנכונה. מקסימום, לא יצליח. אבל עצם זה שכבר יש לו רגל בדלת, מאוד יעזור לו כשהוא ירצה שתהיה לו יד במכנסיים (שלה, כן? בשביל להכניס יד למכנסיים שלו הוא לא צריך לפתות שומדבר). אני לא יודע באיזה סרט אתם חיים, אבל לפעמים לוקח הרבה זמן כדי להפוך מערכת יחסים למינית, לא על כולם נשים משליכות את עצמן בערימות וחלק לפעמים צריכים לעבוד יותר קשה ויותר זמן - במיוחד כחלק ממה שהם עושים אולי לא מקדם אותם לעבר המטרה - כדי להפוך "מכרה" ל"בת וזג".

נמרוד, צא. מהפאקינג. רחמים. האלה.

עכשיו.

נראה לך שכיף למישהו/י לשבת ליד מישהו שהדבר שהכי מטריד אותו זה הפאקינג מפרצים שלו?! את מי הם מעניינים לעזאזל?! נראה לך שזה שאתה מפאר את עצמך מצליח איכשהו להסתיר את זה שאתה נגעל מעצם העובדה שאתה חי בתוך העור של עצמך? צא, צא מזה. ויפה שנה אחת קודם.

וגם אתה, אתה חושב שהחיים זה סרט פורנו או אמריקאן פאי? שתבוא למֲֽׂישהו ברכבת ותזרוק לה הערה וישר תלכו להזדיין (סליחה על הצרפתית) בשרותים?

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא שתפסיקו להתנהג לבחורות כאילו הן קודם כל בחורות, אלא כאילו הן קודם כל בני אדם. לא צריך שם איזה יחס מיוחד, לא צריך לגמגם ולחשוב יותר מדי. תחשוב (לפחות בהתחלה) שאתה מדבר עם גבר. הסוויץ' כבר יגיע לבד. אולי יקח לו שעה, אולי חודש ואולי יותר. רק צא מהפאקינג רחמים האלה כבר.

זה בדיוק מה שעשיתי כשיצאנו.

לא כזה נמשכתי אליה בהתחלה אז התנהגתי אליה נטו כאילו היא חבר שלי. וראיתי שזה ממש עובד אז פשוט המשכתי גם אחרי שנדלקתי עליה.

אני חושב שפה טעיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, סליחה על הגסות, אבל אתה חי בסרט ואתה צריך שמישהו ינער אותך דחוף...

אני לא חי בשום סרט ואני מודע לעובדה שהבחורה לא מאוהבת בי אבל כן כיף לה איתי ושאני חשוב לה. אני כבר במצב יותר טוב מאשר להתחיל עם מישהי זרה ולבנות הכל מ0 את הנוחות ואת הכימיה הרגשית.

אני גם מודע לכך שבמידה והיא תכיר מישהו למשהו רציני אז אני אתרחק עם כל הכאב, אין שום בעיה.

אני יודע שקשה להפוך ידידה לבת זוג , אבל לא מדובר על ידידת נפש מגיל 0 אלא על מישהי שיודעת שהמטרה הייתה זוגיות ויודעת שאני מרגיש קצת אחרת ממנה ועדיין יוצאת איתי למרות הכל.

ספייר צודק, זה אולי לא יצליח , אבל להערכתי מדובר על נקודת פתיחה טובה, בנוסף הבחורה פגועה מאקס מסריח שיצא איתה כולה חודש וחצי ואני לא אשכח את השיחה שלה שאמרה לי שהיא סבלה מחוסר ביטחון, גברים לא היו מתחילים איתה בפאב בזמן שעם חברות כן ושהתחילו איתה רק שיכורים שחשוב שהיא נראית טוב וכו'. תחשוב שבתור גבר אתה פתאום מוכיח לה אחרת , וואלה , לך תדע... מה יש להפסיד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אני יותר מבוגר ממך רק בכמה שנים ...

כל מה שאתה אומר עכשיו זה שטויות , אתה צעיר מדי מכדי שמישהי תתפשר עליך.

אתה נמוך ורזה? יש בחורות מהממות , קטנטנות ורזות שיתאימו לך .

אל תהפוך לתכנית ב' של אף אחת , מוקדם מדי בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מודע לכך שבמידה והיא תכיר מישהו למשהו רציני אז אני אתרחק עם כל הכאב, אין שום בעיה.

ובינתיים יש לה מישהו שהיא מבשלת על אש קטנה כדי לחזק את הביטחון עצמי של עצמה למקרה שיבוא מישהו שבא לה עליו.

אחי, אתה גורם נזק רק לעצמך פה. כתף לבכות עליה לא תהפוך לבולבול לרכב עליו. אתה לעולם תישאר על תקן ידיד הומו בשבילה, שבאים אליו לבכות על דברים דפוקים שהחבר התורן עושה לה, ואז חוזרים לאותו חבר, או לבא אחריו.

עם כל החוסר ניסיון שלי עם נשים, הייתי במצבים של פרנדזון, והייתה לי מספיק אינטליגנציה לצאת מהם.

תבין שזה לא עדיף מכלום. עדיף כלום ולא זה. לפרנזדון אין כל קשר לידידות אמת. היא לא תוביל אותך לשום דבר, וזה שהיא אפילו לא מסתירה ממך את זה שאתה בפרנדזון, עושה את זה עוד יותר גרוע.

תחתוך ממנה. שתמצא לעצמה פראייר אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני לא חי בשום סרט ואני מודע לעובדה שהבחורה לא מאוהבת בי...

אני גם מודע לכך שבמידה והיא תכיר מישהו למשהו רציני אז אני אתרחק עם כל הכאב.

אתה חי בסרט של אבי ביטר.

אתה יודע שהיא תצא עם מישהו אחר בשלב מסויים ושזה יכאיב לך, אבל אתה ממשיך.

למה? לא יודע.

אולי כדי שיהיו לך סיפורים לחפור לכולם על כמה בנות דפוקות. כמו ההוא שקנה רכב כאילו חדש בעסקה מחורבנת ובחיפזון, לא בדק שום דבר ועכשיו חופר לכל העולם כמה דפוק היצרן והיבואן שהוא קנה מהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פרנדזון מה?! תעזבו את הבנאדם בשקט וחלאס לבאס לו כל דבר שהוא עושה. עכשיו הוא שם, ואם היא תלך למישהו אחר במקום להיות איתו, הוא יבין מה הוא עשה לא נכון וילמד לפעם הבאה.

אם הוא ינתק קשר עם הבחורה הזאת "כי כמה אנשים מאיזה פורום" אמרו לו, איך אתם חושבים שמערכת היחסים (לאו דווקא מינית, פשוט קשר עם אישה) תיראה? נכון, בדיוק כמו זאת עכשיו. כי הוא לא ילמד. אז שחררו, בחיאת. כי אתם רק עושים נזק.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, התבלבלתם לגמרי, אוקיי ?

אני רחוק מאוד להיות הגבר "החמוד" שיישב בפארק עם "הפרינדזון" ואשמע איך כולם מנסים ל*** אותה או איך לא הולך לה עם גברים. אני מוכן לשמוע על דברים שאני מעוניין אישית לשמוע מסיבות שלי.

אני לא תקוע איתה בפרינדזון, אי אפשר להיות בפרינדזון באמת כשהבחורה יודעת שאני "בונה עליה" גם אם כרגע יש הסכמה שבשתיקה שלא מדברים יותר על העניין.

הודעתי לה שאם אנחנו ידידים , אל תחשבי שאני לא בונה על משהו אחר.

לא בקשר יום יומי , לא נפגשים יום יום.

מצאתי מישהי שמתאימה לי ב100 אחוז והיא אמרה לי בעצמה " הלוואי ואני אצליח לחשוב ולהרגיש אחרת כי אתה מדהים ובזכותך הבנתי שיש גברים טובים באמת".

אל תדאגו, אני לא טיפש, ואני שמח שלפחות SPIRE מבין אותי.

אם היא תכיר מישהו , להתראות. יכאב? בטח. אבל אני לא מתכוון להיות הידיד הגיי במצב כזה, אבל כל עוד אנחנו עדיין רווקים ויש אפשרות להיפגש, כן , אני מעוניין בזה.

מקס, זה לא העניין הגופני, אבל אתה כבר מתחיל לחשוב על זה בלית ברירה , לצערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו,יחסית לאחד שב"חופשה מהפורום" (לא הבנתי מה זה,למה יש לך פה מנוי בתשלום שהפסקת? :p) אתה כותב די הרבה :)

אני לא מכיר אותך או קרוב אליך,או במידה כלשהי בעל סמכות לייעץ\לומר לך מה לעשות.

אבל שים לב למשהו אחר.

אם אתה מתווכח עם מישהו על משהו והוא אומר לך שאתה טועה,ואתה חושב שהוא טועה = מצב לגיטימי.

אם עוד כמה אנשים (כמו בפורום,בשרשור הזה) אומרים לך שמה שאתה עושה לא תקין בעליל = זה אמור להדליק לך כל נורה אדומה אפשרית,ולחקור את המצב הקיים עם זכוכית מגדלת,להפיק מסקנות ולקחים,ולנקוט בגישה דרסטית\רצינית שתחזיר אותך למסלול תקין ולהמשיך הלאה (במקום לעמוד במקום,שזה איפה שאתה כרגע)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך היו שבועיים כל כך טובים ובום יום אחד אחרי שחברים החליטה שלא טוב לה?

טוב זה לא מספיק. והיא לא החליטה אחרי יום אחד היא החליטה אחרי שבועים.

כמה פעמים התחצפת אליה? כמה פעמים היא הביאה לך סתירה? כמה פעמים צבטת אותה בתחת? כמה פעמים עצבנת אותה? כמה פעמים היא שרטה אותך ? אם פחות מפעם ביום אז אתה אושריקו עבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנוף, את זה אני תמיד עושה לה. אין מצב שאני מעביר לה רק רגש של "טוב". אפילו קיבלתי ממנה 2 סטירות שזה טוב.

בסדר, אולי אני עושה טעות ,אבל כל עוד אני והיא עדיין רווקים מה אכפת לי.

מה שכן יש לי אובססיה מטורפת לחזה שלה.

מחר היא צריכה לבוא אליי ואני כבר לא מרגיש נעים בגלל השרשור הזה.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...