Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההפך, תבוא נקי... ואז תבדוק אם צדקנו .

כל מי שכותב לך פה כנראה כבר עבר דברים דומים.

שים את זה באיזה פינה בראש , ותראה אם זה ככה .

נ.ב תקוף ליעד! היא כבר במגרש הבית שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב זה לא מספיק. והיא לא החליטה אחרי יום אחד היא החליטה אחרי שבועים.

כמה פעמים התחצפת אליה? כמה פעמים היא הביאה לך סתירה? כמה פעמים צבטת אותה בתחת? כמה פעמים עצבנת אותה? כמה פעמים היא שרטה אותך ? אם פחות מפעם ביום אז אתה אושריקו עבורה.

0 פעמים להכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאתם צודקים , אני לא אהבל. אבל היא ממלאת לי מקום שחסר לי בתקופה האחרונה. מה רצית את האמת? זאת האמת...

מה חסר לך אחי? אתה גם ככה אנונימי .

קרבה לאשה?

מה דבר.

אחרת אתה לא מובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנופ, אני לא כל כך מסכים איתך לגבי הגישה הזאת.

מי שמכיר אותי כשאני יוצא עם בחורה לדייטים , אני חייב לעשות דברים שיגרמו לה לצחוק, להתעצבן , להתנהג כמו ג'נטלמן שצריך ולדבר כמו ערס שצריך(עקיצות וכאלה) בנוסף שילוב מגע קליל כדי לגרום לה להתרגל למגע. ובקיצור, לשחק את הדמות שהיא בגדול אתה עצמך. עבד? לא עבד...

מקס, התכוונתי לזה שאני כל פעם נקשר למישהי ומתאכזב, אז לפחות עם זאת אני נהנה ועושה כל דבר כמו בת זוג חוץ מקטע מיני מן הסתם. לפחות אתה עדיין נהנה מחברה של אישה שרואה בך דברים טובים, צוחקת ממך, מתעצבנת ממך, כועסת עליך, מתרגשת ממך... רק חסר הניצוץ (בהנחה והיא לא מכירה מישהו ). זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אני אישית הייתי מתחיל לאט לאט לסכן את הקשר וליזום מהלך...

נשמע כמו קשר לא בריא ואני הייתי כבר בסוג של קשר כזה. (אובססיבי לבחורה, אבל היא לא הייתה מעוניינת בי)

סתם מתסכל.

נמרוד, ממה שזה נשמע "הקרחת" זה סיפור שהכנסת לעצמך לראש על חוסר ההצלחה שלך כביכול עם הבחורה הזו.

אני מקריח מגיל 20 (מגלח ועושה 0 עם סכין) וכבר יודע בוודאות שהמראה החיצוני זו לא הבעיה שלי. (לא חתיך הדור ולא מכוער)

היו כל מיני סטוצים קטנים ומס' קטן של דייטים.

ה- issue העיקרי הוא ביטחון עצמי, וסרטים שהכנסתי לעצמי לראש...

אני לא חושב שהיא הייתה נפגשת איתך בכלל אם היא הייתה נגעלת ממך.

בחורות יכולות לשנות את דעתם בשנייה אחת אז אל תתרגש.

אין לך יכולת לשלוט על גחמותיה או על הרצונות שלך, מה שאתה כן יכול זה לשלוט על המעשים שלך, ולא לתת לאיזו בחורה להוציא לך את הרוח מהמפרשים...

תמשיך בחייך. לא הלך עם הבחורה הזו, אז ילך עם הבחורה הבאה.

לא הפסדת כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אובססיבי, לא מתקשר בכלל (חוץ מכשמתאם איתה איפה לאסוף אותה כשהיא באה אליי או ההפך ) וגם לא כותב הודעות כל יום וכל דקה, לפעמים עובר שבוע ולא כותב לה... אבל אני אובססיבי לרצון שלי להיות ספציפית איתה, כי אני יודע מה אני יכול לקבל לטובה בקשר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה מבין למה את משעמם אותה?

תשמע קיבלתי רושם שאנחנו חברים כבר וכיף לנו ביחד וטוב לנו ביחד אז פשוט דילגתי על כל המשחקים האלה של להיות מאנייק וזה.

אבל אולי שבוע זה לא מספיק זמן להיות אתה.

להצחיק אותה ולהיות קשוב זה לא מספיק?

ולמה שבחורה תרצה שאני אעצבן אותה? הרי כל הקטע בזוגיות ביותר שיהיה טוב וכיף אחד עם השני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זה לא מספיק. והיא לא החליטה אחרי יום אחד היא החליטה אחרי שבועים.

כמה פעמים התחצפת אליה? כמה פעמים היא הביאה לך סתירה? כמה פעמים צבטת אותה בתחת? כמה פעמים עצבנת אותה? כמה פעמים היא שרטה אותך ? אם פחות מפעם ביום אז אתה אושריקו עבורה.

צבטת אותה בתחת? הביאה לך סטירה?!

לא, אני לא מאמין שאני אשכרה קורא את הדברים האלה... אתה חי בסרט של אומנות הפיתוי או משהו כזה? אני עם אשתי 5 וחצי שנים, נשואים כמה חודשים, ותנחש מה, לא צבטתי אותה בתחת והיא לא הביאה לי סטירה אפילו פעם אחת. יותר מזה, אני חושב שמעולם לא קיבלתי סטירה מבחורה, ומעולם לא צבטתי אף אחת בתחת. והייתי עם כמה עשרות בנות/בחורות/נשים בחיי.

כמה פעמים צבטת את חברים שלך או שהם הביאו לך סטירה או שרטו אותך? מה זה הפאקינג שוביניזם מיזוגני המגעיל הזה?!

אמיתי, מאיפה לעזאזל אתם מביאים את הדברים האלה???

וואלה, עם עצות כאלה, אין פלא שכל מי שמגיע לשרשור הזה לקבל איזושהי הכוונה עדיין בתול.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא ניסה להעביר את המסר שאסור להתנהג לאישה כל הזמן טוב וצריך לגרום לה לסערת רגשות ובואו נודה על האמת, זה נכון. אבל המטאפורה הייתה קלוקלת כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאתם צודקים , אני לא אהבל. אבל היא ממלאת לי מקום שחסר לי בתקופה האחרונה. מה רצית את האמת? זאת האמת...

המצב הוא הפוך גוטה- אתה ממלא משהו שחסר בחייה והסיכויים שייצא משהו מזה לא לא גבוהים.

אתה ״נועל״ את עצמך מלהכיר בנות אחרות ולהתאהב, כי אתה בונה עליה, בזמן שהיא בכלל במחשבות על האקס/ החבר הבא בתור.

העובדה שהיא הבהירה לך שאין לה כוונה זוגית לגביכם, תמיד תעבוד לטובתה.

אף אחד לא אומר לך למחוק אותה, אלא ממליצים לך להמשיך לנסות להכיר את ״האחת״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להעביר את המסר שלא צריך להתנהג טוב כל הזמן, אפשר להגיד שלא צריך להתנהג טוב כל הזמן. לא לשאול שאלות מאוד מאוד קונקרטיות.

ואגב מה הבעיה עם להתנהג טוב כל הזמן? לא צריך להיות סמרטוט ולאכול ממנה חרא, אבל למה לא להתנהג יפה?

אפשר לצחוק, להסתלבט, לעקוץ, ואפילו לדרוש להיות פעילה במערכת היחסים (שתגיע אליך, שתבחר לאן ללכת, שתשלם על עצמה), אבל אין שום סיבה בעולם להתנהג אליה לא יפה או בצורה לא מכבדת.

שוב - תחשוב שאתה עם חבר שלך ותתנהג בדיוק אותו דבר. אין פה איזה טריקים או מתכון סודי. לכולם כבר יש חברים ואנשים שנהנים להיות בחברתם. אם הם זכרים או נקבות זה לא משנה. זה בדיוק אותו דבר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לך על התגובות ואני חושב שהבעיה העיקרית שלי היא שאני עצמי עם הבנות כמו עם "חבר" שאני מכיר ולא משחק משחק מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, עם עצות כאלה, אין פלא שכל מי שמגיע לשרשור הזה לקבל איזושהי הכוונה עדיין בתול.

הם בתולים לא בגלל מה רשמתי. הם בתולים בגלל שהם מתנהגים בדיוק כמו כל גבר אחר שהן היו איתו.

כולם קשובים, חמודים, נחמדים, טובים - זה משעמם !!

אתה רוצה לכבוש ? תעשה משהו שאחרים לא עושים. שהיא פאקינג תאכל לומר לחברות שלה שאתה לא כמו האחרים.

כמובן בטעם טוב ולא עכשיו ללכת להפליק לכל בחורה ברחוב.

זה עובד, לצערי.

עריכה אחרונה על ידי snoop90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...