Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לזיין זה לא דבר רע. לא לזיין זה כן דבר רע. זה לא אומר שאתה צריך להתנפל על כל מה שזז, אבל להבין שזה צורך טבעי + דבר מהנה ביותר כדאי לך, ויפה שעה אחת קודם. רצוי גם להיות עם בחורה שמבינה את זה, ימנע הרבה בעיות בעתיד.

אמרו לך את זה פעם באיזה שרשור אחר (או אפילו בשרשור הזה, יש פה איזה מיליון עמודים, לך תזכור) - התפיסה הארכאית שלך של "כבוד" וכיו"ב היא אחת משורשי הבעיה. אנשים לא אומרים לך את זה בכדי להתעווז עליך, אלא כדי לעזור לך. אתה לא בן אדם שלילי, אבל ואלה - אתה כן צריך עזרה, ומנסים פה.

נכון, אבל חשבתי שבחורה תסדר לי את הראש והמחשבה, מסתבר שזה לא קורה.

טוב אחי

בסדר.

ההבדל ביננו ובינך זה שהיינו כבר בסרט הזה.

אם היא לא נמשכת אליך, הסיכוי שזה ישתנה, מיניאטורי. משיכה זה נעלם שהוא הרבה יותר לא מובן ממובן. אם זה לא שם... זה די אבוד.

וכשאין משיכה בסיסית, עדיף להתקדם, כי בלי זה הסיכוי שהיא תחפש מהצד, גם אם היא תוותר בסוף, הרבה יותר גדול. בהכללה מאוד גדולה, נשים לא מחפשות גברים פוצי מוצי שנחמדים כל הזמן. זה לא אטרקטיבי. זה לא אומר שצריך להיות בבון תוקפן, אבל אף אחת לא מחפשת לזיין דובון איכפת'לי.

לא סתם הספר הכי נמכר בעולם זה "50 גוונים של אפור"...

והיא תרגיש מצויין עם המראה שלה, כשיבוא גבר שהיא תמשך אליו, והוא גם יימשך אליה.

לא דיבורים רכים ומעודדים יעזרו לך...

איפה ראית שאני פוצ'י מוצ'י אליה ? התכוונתי להשיג אותה בטוב הכוונה לא לחטוף אותה ולהכריח אותה עכשיו את בת זוג שלי או שאני שובר לך את הידיים. להתנהג רגיל ולשלב התנהגות אחרת.

אני יודע בוודאות שלבחורה הזאת פחות חשוב המראה החיצוני של הגבר אלא יותר הכימיה איתו. ביררתי את זה וזה גם טבעי שבחורה פחות נחשקת תבוא בפחות דרישות.

אגב, באחת השיחות שעשינו "כשנפרדנו " , היא אמרה לי שהיא מקווה שהיא לא מרגישה עוד דברים לאקס או משהו כזה... וגם בפעם הראשונה שהתחלתי איתה השיחה הזאת עלתה עליו ונראה שהיא נפגעה חזק ממנו , כי היי! הוא היחיד שהתחיל איתה בזמן שהחברות שלה היו אטרקטיביות הרבה יותר והיא הייתה "המוזרה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכון, אבל חשבתי שבחורה תסדר לי את הראש והמחשבה, מסתבר שזה לא קורה.

חוץ ממך עצמך אף אחד לא יסדר לך את הראש והמחשבה. תפסיק לחפש פתרונות בחוץ. נותנים לך כאן כלים, תשתמש בהם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תזכרו את מה שאני אומר פה: אני הולך להילחם עליה והיא תהיה שלי בסוף. אם לא בטוב, אז בעוד יותר טוב, אבל היא תהיה שלי.

אני שמח לדעת שאני לא היחיד שהייתי בסרט הזה (כמה פעמים)

המצב הזה מזכיר לי את הציטוט של אביב גפן - "אל תדאג אני חושבת עליך אבל שוכבת עם כולם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם הספר הכי נמכר בעולם זה "50 גוונים של אפור"....

נדמה לי שהתנ"ך הוא הספר הכי נמכר בעולם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, רק קח בחשבון דבר אחד...

בנות בלי בטחון עצמי, וליתר דיוק-אלו שמחפשות בטחון עצמי . מגברים .

בסוף תגלה שהיא לא צדיקה כמו שאתה חושב... הבחורות שחסר להן בטחון עצמי בסוף הן אלה שבאמצעות Sweet talk אתה משכיב .

אהה ואת הקרירות? היובש במיטה... החסידות?

נשמרת לאחד וליחיד שהיא תרגיש באמת כל כך שווה לידו, שהוא כבר לא מושך אותה .

זכור את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה עדיף כבר ליפול בשבי של דאעש (אבל להשתחרר עם ראש) מאשר לשמוע את הדברים האלה ועוד היא בדרך אליי עכשיו.

מקס, הגזמת , לא כל בחורה משתוללת ולא כל בחורה שאומרת שהיא לא משתוללת היא באמת לא.

צדיקות וחרטטניות יש בכל מקום, אני בינתיים מצליח לצאת עם פרפריות נבולות ולא פרפריות משתוללות, לא שזה עוזר לי יותר מדי אבל עדיין.:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד יהיה בסדר.

בכל מקרה חברים, חזרתי מפגישה איתה שוב... אני חייב להגיד שאין מצב שאני מוותר על הקשר הזה גם במחיר שלהיות רק ידיד שלה, פשוט אין מצב, יש לנו חיבור מטורף , מי שלא במפגש איתנו לא יבין! אז זה לא סותר שאין אהבה רומנטית כרגע מצידה או משיכה גדולה אבל...

כל פעם שאנחנו נפרדים בחיבוק ואני בא לתת לה נשיקה בלחי, אני שם לב שהיא מכוונת את הפה שלה לאיזור הפה שלי כזה כמו סוג של "נשיקה חפוזה".

פעם הזאת זה כבר פעם שנייה שלישית שאני "רואה" את זה. וגם היום קיבלתי ממנה חיבוק מכל הלב והיא לא מונעת ממני לגעת בה סתם.

לא משלה את עצמי, אבל זה סוג של דבר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד יהיה בסדר.

כל פעם שאנחנו נפרדים בחיבוק ואני בא לתת לה נשיקה בלחי, אני שם לב שהיא מכוונת את הפה שלה לאיזור הפה שלי כזה כמו סוג של "נשיקה חפוזה".

אולי היא באה לרמוז לך משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות שלבחורה הזאת פחות חשוב המראה החיצוני של הגבר אלא יותר הכימיה איתו. ביררתי את זה וזה גם טבעי שבחורה פחות נחשקת תבוא בפחות דרישות.

אגב, באחת השיחות שעשינו "כשנפרדנו " , היא אמרה לי שהיא מקווה שהיא לא מרגישה עוד דברים לאקס או משהו כזה... וגם בפעם הראשונה שהתחלתי איתה השיחה הזאת עלתה עליו ונראה שהיא נפגעה חזק ממנו , כי היי! הוא היחיד שהתחיל איתה בזמן שהחברות שלה היו אטרקטיביות הרבה יותר והיא הייתה "המוזרה".

די נו, היינו כבר בסיפורים כאלו (אם אתה חושב שאתה מקורי), הכימיה ככה, האקס עשה לי אחרת, שיגולי דעת חסרי תוחלת.

שורה תחתונה: לא בא לה עליך.

תפנים. תתקדם.

אם אני טועה, היא תרוץ אחריך.

תבין אושריקו, הולכים עם מי שהחליטה שהיא רוצה אותך.

לחזר זה טוב, זה מצויין, זה נחוץ, זה מעולה ליחסים, עם מי שנענית לחיזור. לא עם מי שלא ממש בעניין שלך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה הכיף שלו, להידפק ולספר לכולם. סוג של ספורט ישראלי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...