Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסף, לא יודע מה לומר לך.

האחרונה שיצאתי איתה סיפרה לי בדייט ראשון שהתחילו איתה 5 גברים בשבוע ההוא ואת כולם היא ניפנפה עם "יש לי חבר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה רק מחזק את מה שכתבתי- המראה החיצוני יכול אולי לפתוח לך את הדלת, אבל לא להכניס אותך פנימה.

יכולת לנהל שיחה אינטיליגנטית, הומור, שנינות וביטחון עצמי יכולים גם לפתוח את הדלת וגם להכניס אותך פנימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם תוקפים אותי ? אני יודע שאני אצליח לכבוש אותה בסוף , זה רק עניין של זמן.

חוץ מזה, אף אחת לא מנצלת אותי , הבחורה באה אליי , משלמת עליי גם , לא רצתה להמשיך בקשר כדי לא לפגוע בי , יודעת שאני מרגיש אליה דברים , אז זה סוג של קשר מוזר , כן , אבל וואלה נהנים, למה לא? החסרון הוא שאני יושב איתה לסרט ומסתכל לה על החזה העגול והגדול זה החסרון היחיד.

ואתם לא הצלחתם לרדת לסף דעתי , אני אפס מאופס ששום דבר לא הולך לו בחיים , אז לפחות אני מנחם בחורה חסרת ביטחון והיא מספקת לי תחושה של בת זוג בכאילו.

הי! תתנחם בזה שיהיה לך לב של פר הברעה.

http://mobile.mako.co.il/men-magazine/machismo/Article-26c4fdae7759e21006.htm

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה קרה לי אתמול? איך שהיא באה אמרתי לה למה באת עם החולצה הזאת? היא לא הבינה כי היא חשבה שהיא מכוערת\לא מתאימה ליציאה. בלב שלי אמרתי, כל הציצים הגדולים שלה קופצים ובולטים עכשיו ואני לא יכול לגעת בהם אפילו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הכרחתי אותה לאכול גלידה, אם יש משהו שאני אוהב זה להיות בעל שליטה. "פחדתי שתדקור אותי אם אני לא אקנה את הגלידה".[emoji38]

נו, יפה- מצאת את השיטה שלך. תתחיל בגלידה ותמשיך לאבו-שלום.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה יותר טוב מ״מעריב לנוער״ של שנות ה-80.

מת. מת מצחוק.

ובנימה רצינית יותר:

אושריקו, אין לי שום ספק שאתה בחור חביב, אבל מה? קצת בטלן.

קח את זה כביקורת בונה וידידותית, חס וחלילה בלי שום כוונה רעה.

בטלן זה לא בהכרח מישהו שלא-עושה-כלום, זה יכול להיות מישהו שסתם משקיע יותר מדי זמן ומאמץ בדברים חסרי תועלת מלכתחילה.

אני ממליץ על שינוי גישה ומעבר לעבודה קשה ובאמת קורעת, כזאת שלא מותירה לך זמן לנשום - אולי זה יעזור לקבל פרופורציות וללא ספק יהיה פחות זמן להתבטל בפורום ולהמציא תיאוריות משעשעות על נשים. על הדרך - צבירת ביטחון עצמי מהסוג הנכון.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בבחורות שצריך כל הזמן להשקיע בהן כדי שהמשיכה לא תיאבד והריגוש לא ייעלם. מה זה הדבר הזה? למה אצלנו זה לא ככה? איזה עם דפוק.

מי זה אצלנו?8)

חכה.

נגיד שתשיג אותה ותשכב איתה ואז היא כבר לא תהיה הקדושה הטהורה והלא מושגת, היא תהיה בן אדם אמיתי. מישהי, כמו כולן, שלפעמים נתקע לה עלה כוסברה מהסלט בין השיניים אחרי הארוחה, ויש לה ריח רע בבוקר מהפה, וקורה שבורח פלוץ, ולפעמים שוכחת שהיום מחזור ואתה קם עם דם במיטה... חכה, בו נראה כמה זמן אז תחזיק לך המשיכה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר, אתן נקודת מבט נשית.

אושריקו, אתה בחורה. כמו רווקות רבות אתה חי במין פנטזיה או סרט של דיסני.

אתה חושב שתמצא לך איזו נסיכה תמימה שתוכל להציל ותתאהב בך מעל הראש, אחרי ששמרה את עצמה לאביר. כזו שקמה בבוקר מאופרת וכל שערה במקום, תמיד מחייכת.

אם היא לא מחכה חצי שנה לפני שהיא נכנסת עם מישהו למיטה היא "קלה"? איזו ראית עולם אינפנטילית.

גברים לא מאבדים עניין בבת זוג? איפה אתה חי?

אם אתה רוצה מערכת יחסים "של גדולים" אתה צריך קודם להתבגר. אחרת כמו רווקות רבות אתה תשאר לבד עד שתעבוד על עצמך ותעבור לחיות במציאות, ותתחיל לחפש שותפה, לא איזו דמות אוטופית שקיימת רק באגדות.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה קרה לי אתמול? איך שהיא באה אמרתי לה למה באת עם החולצה הזאת? היא לא הבינה כי היא חשבה שהיא מכוערת\לא מתאימה ליציאה. בלב שלי אמרתי, כל הציצים הגדולים שלה קופצים ובולטים עכשיו ואני לא יכול לגעת בהם אפילו...

מה זה בלב? גבר אמיתי היה אומר לה את זה בפנים. בעצם מה זה אומר. תופס אותה, מכניס את הפרצוף פנימה ועושה קולות של סירת מנוע (בתרגום ישיר מאנגלית).

אושריקו, תהיה בריא...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורה אשכרה עוד שניה תגיד לך זיין אותי אבל אתה לא רואה את זה. בחייאת אושריקו. תעשה עם זה משהו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, הבעיה עם ידידות שגם אם הן ידידות ממש טובות והשיחות איתן כיפיות ואף זורמות אל תוך השעות הקטנות של הלילה, זה שהן עדיין רואות אותך בתור ידיד ומתישהו הן ימצאו גבר אחר במקומך-כי מה לעשות, בזמן שאתה לא עושה את הצעד החשוב שמבדיל אותך מידיד לבן זוג, יהיו עוד 200 גברים שינסו כן לעשות את הצעד הזה ואחד מהם גם יצליח. כלומר, אל תתפלא אם באיזה יום בהיר תשלח לה הודעה, היא לא תענה, אתה תאכל סרט על מה קרה ואז אחרי כמה ימים כשתשלח לה עוד הודעה היא תענה לך ב"אושריקו, אתה אחלה בחור, אבל הכרתי מישהו והתחלנו לצאת ככה שזה לא כ"כ מתאים השיחות והקשר הנחמד שהיה ביננו. מאחלת הצלחה מכל הלב".

ואז אתה תבין כמה זמן ביזבזת על כלום ושום דבר. קרה לי מקרה דומה לפני איזה 10 שנים כשהייתי צעיר ותמים בן 20. מאז אני לא מכיר את המושג הזה ידידה. אם כבר אז את הדודה החרמנית שלה-יזיזה.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בטח שיש דבר כזה ידידה ואם גבר לא מסוגל להיות חבר (friend ולא boyfriend) של בחורה מבלי לחפש בה את הבת-זוג,

אז יש לו בעיה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא , לא ממש הבנתם את הסיטואציה, נכון?

אני לא ידיד שלה כדי להישאר ידיד שלה לנצח. אני ידיד שלה כדי להמשיך להיות איתה בקשר כדי שיהיה סיכוי בסוף להיות בני זוג...

חוץ מזה, בלי קשר למקרה שלי אלא לענייני הידידים-ידידות, לא קרה לכם מעולם שלא נמשכתם לאישה והיא לא אליכם ? אז מה הבעיה להיות ידידים במצב כזה?

אתם באמת תימשכו לכל אישה שתראו? כי אני ועוד כמה שאני מכיר ממש לא. וההפך כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא , לא ממש הבנתם את הסיטואציה, נכון?

אני לא ידיד שלה כדי להישאר ידיד שלה לנצח. אני ידיד שלה כדי להמשיך להיות איתה בקשר כדי שיהיה סיכוי בסוף להיות בני זוג...

Ohh, so cute

נראה לי שאתה הוא זה שלא מבין את הסיטואציה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...