Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך אין בנות. בנות יש באינטרנט, בפאבים, במועדונים, אצל חברים וחברים של חברים. זה לא אומר שפתאום יקפצו עליך כאילו שהתקלחת עם אקס במקום מים, וזה לא אומר שתהיה לך שפשפת בשו איסמו תוך יומיים מרוב שיגולים. זה כן אומר שהראיה השחורה שלך לא במקום.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אינטרנט זה לא ריאלי.

פאבים זה פתרון נכון אבל אני פחדן מדיי בשבילו כרגע.

מועדונים אני לא מתקרב.

אין לי חברים במצב יותר טוב משלי אז לא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה זה משנה שהוא הומלס?

אין קשר לכסף.

תראה באיזה מצב חיים עלוב הוא נמצא, והוא עדיין מצליח להכיר נשים ואף לפתות אותם (משתמש בהן למקלט).

אנשים במצב אובייקטיבי, הרבה יותר קשה משלך מצליחים...

אז קצת פרופורציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הרצות שלי לצאת עם גבר קשור?

אתה מכיר גבר שהיה יוצא עם בחורה מקריחה ?

באיזה מצב בעולם יתכן שבחורה תעדיף את השמאלי:

[ATTACH=CONFIG]495849[/ATTACH]

ולא אותו:

[ATTACH=CONFIG]495850[/ATTACH]

???????

באמת שאני מנסה לזרום עם החשיבה שלכם, לפעמים קצת מצליח, ואז רואה אנשים עם פאקינג שיער מדהים ומעוצב ופשוט בוכה מקנאה !!!! ומבין שנידונתי לבדידות !

אם הייתה לי משאלה אחת בעולם זה להיות עם שיער מלא ושופע !

בחייאת, שמע מעיראקי-מרוקאי-תימני מתולתל עם מפרצים, שחי במדינה נורדית שבה רוב הגברים נראים כמו בתמונה (רק בבלונד), בהתחלה הייתי מסתכל על אחרים כמו שציינת ומקנא - אבל אז הבנתי ששיער זה לא הכל בחיים, וזה לא מה שמשנה. בשלב הזה אפילו התחלתי לחבב את התלתלים שלי, משהו שלא קרה בארץ- סתם כי זה שונה.

ותתפלא, יש גם כאן מקריחים ואפילו כאלו בלי בעיות צמיחה שפשוט בחרו בגלאח כתספורת המועדפת.

תגדל איזה זקן מטופח, שיער קצוץ והכל בסדר.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Maor Bracha

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטרנט זה לא ריאלי.

פאבים זה פתרון נכון אבל אני פחדן מדיי בשבילו כרגע.

מועדונים אני לא מתקרב.

אין לי חברים במצב יותר טוב משלי אז לא רלוונטי.

אינטרנט זאת דרך היכרות לגיטימית לחלוטין היום. לגבי כל היתר - הנה סממנים לבעיה האמיתית. פשוט תעז. לגבי חברים במצב טוב יותר או לא, זאת גם סיבה - אין לך דוגמא לחוויות חיוביות או דרך התנהלות אחרת. עוד משהו לשנות.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיר שמסכם את הכל.

I went to bed I was thinking about you"

And how it felt when I finally found you

It's like a movie playing over in my head

Don't wanna look 'cause i know how it ends

All the words that I said that I wouldn't say

All the promises I made that I wouldn't break

It's last call, last song, last dance

'Cause I can't get you back, can't get a second chance"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונה עולם לא עוזר למי שלא עוזר לעצמו, וגם אם בונה עולם היה כותב לך בפורום ש.טפל בעצמך עדיין לא היית עושה נם עצמך כלום.

יאללה. להודעה 8000

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונה עולם לא עוזר למי שלא עוזר לעצמו, וגם אם בונה עולם היה כותב לך בפורום ש.טפל בעצמך עדיין לא היית עושה נם עצמך כלום.

יאללה. להודעה 8000

בונה עולם יכול לגרום לאישה המושלמת להופיע בתזמון המושלם.

עשה את זה פעם אחת והרסתי. אמן שיתן לי עוד הזדמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי סיפור על צדיק אחד שכל יום היה הולך לכותל מתפלל באדיקות ובסוף היה מבקש מבורא עולם, אנא תן לי לזכות בלוטו בכדי שאוכל גם לקיים את משפחתי בכבוד וגם אוכל לתרום לצדקה כמו שצריך.

כל יום היה הולך לכותל ומתפלל ומבקש את הבקשה,

באו מלאכי השרת לפני הקב"ה ואמרו לו , ריבונו של עולם, אולי תתן לצדיק לזכות פעם אחת בלוטו.

ענה להם הקב"ה: עשרים שנה אני רוצה , אבל שיקנה כרטיס כבר , אפילו פעם אחת.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את זה במקום:

https://genius.com/Bon-jovi-its-my-life-lyrics

יות בכיוון הזה

החל מ50 שניות

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד, העניין הוא שלכולם יש יתרונות וגם חסרונות ומשום מה אתה בוחר להתמקד רק בחסרונות שלך.

אמרת שאתה 1.80 שזה אחלה, אתה נשמע לי כמו אדם די אינטילגנט-בטח לגילו ויש לך פאקינג תואר במדעי המחשב בגיל 20!

ואם עדיין כ-ל כ-ך מפריע לך עניין השיער, יש היום לא מעט פתרונות לכך - הדמיית שיער, השתלות וגם יש דבר כזה שנראה כמו פילפל שחור ששופכים על הראש והוא ממלא לך את השיער עד שאתה חופף אותו-יש לי חבר שמשתמש בו.

בגדול, אני חושב שעיקר הבעיה היא שאתה חכם מידי לבנות בגילך שכל מה שמעניין אותן בגיל הזה זה חתיכים, החופשה של אחרי הצבא ולטרוף את החיים. ניסת להתחיל עם נשים בגיל יותר מתקדם? למשל, 25 פלוס וכאלה שמעריכות אדם אינטליגנטי יותר? אני חושב ששם תהיה לך הצלחה הרבה יותר גדולה מאשר עם נשים שרק עכשיו יצאו ממעגל הטיפש עשרה.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונה עולם יכול לגרום לאישה המושלמת להופיע בתזמון המושלם.

עשה את זה פעם אחת והרסתי. אמן שיתן לי עוד הזדמנות.

תחזור בתשובה. ימצאו לך שידוך. הנה, קיבלת עזרה מהבונה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כסף רלוונטי פה?

אתה צריך להיכנס לראש של אישה.

אתה אישית לא מעניין אותה, מעניין אותה מה תתן לילדים שלה.

נראה טוב - יופי, תעביר גנים טובים הלאה, הילדים יצאו יפים ובריאים (יפה=בריא, לא סתם יש סטנדרט יופי מסויים).

יש לך עבודה טובה/מקצוע מכניס/סתם נולדת לכסף - אתה הולך להיות מפרנס טוב לה ולילדים.

בית - חשוב שיהיה מטבח לבשל לילדים, מקום למיטת תינוק, אמבטיה, נדנדה, עמדת החתלה ושאר השיט של תינוקות.

אוטו - קודם כל עדיף מלהיסחב עם עגלת תינוק באוטובוסים, אבל גם חשוב שיהיה מקום לסלקל/כיסא תינוק, ושיהיה נוח להעמיס עגלה. נפח מנוע ואיבזור לא מעניינים.

עכשיו זה חשוב גם לגברים - אחרת למה השירשור הזה קיים, אם לא בניסיון למצוא את האחת, כדי להשריץ איתה, להמשיך את השושלת הלאה.

במידה וגבר לא עומד בציפיות - ממשיכים הלאה. זה בדיוק למה לי, לך ולאושריקו אין סיכוי, ואולי טוב ככה לעולם, כדי שלא נפזר את הגנים הלוזריים בעולם. אז תזוז הצידה, ותן למוצלחים ממך להתרבות. האחרים פה ימשיכו לספר לך סיפורי פוצי מוצי, אבל זאת האמת המרה בפנים.

תתחיל בתהליך השמדה עצמית, במודע או לא במודע, כי זה מה שקורה לגבר שלא מוצא אישה לעשות איתה ילדים, הוא מתחיל בהשמדה עצמית (כמו התמכרות לאלכוהול/סמים/סתם התנהגות אובדנית), כדי לא להמשיך ולבזבז משאבים על כדור הארץ.

אני אישית, מצד אחד לא אטרקטיבי לנשים, מצד שני לא מוכן להתעסק עם שגעונות של נשים וקקי של תינוקות (בצורה אירונית, ככה נפגש הרצוי והמצוי), אז זאת כנראה הדרך שלי.

אפשר לנעול את השירשור, ועדיף גם למחוק.

ודים אאוט.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי סיפור על צדיק אחד שכל יום היה הולך לכותל מתפלל באדיקות ובסוף היה מבקש מבורא עולם, אנא תן לי לזכות בלוטו בכדי שאוכל גם לקיים את משפחתי בכבוד וגם אוכל לתרום לצדקה כמו שצריך.

כל יום היה הולך לכותל ומתפלל ומבקש את הבקשה,

באו מלאכי השרת לפני הקב"ה ואמרו לו , ריבונו של עולם, אולי תתן לצדיק לזכות פעם אחת בלוטו.

ענה להם הקב"ה: עשרים שנה אני רוצה , אבל שיקנה כרטיס כבר , אפילו פעם אחת.

סיפור נחמד מאוד אבל איך הוא מתקשר אליי?

כשיש מישהי שמוצאת חן בעיניי אני בדרכ אנסה למצוא דרך לדבר איתה.. פשוט בקושי יש בנות.

נמרוד, העניין הוא שלכולם יש יתרונות וגם חסרונות ומשום מה אתה בוחר להתמקד רק בחסרונות שלך.

אמרת שאתה 1.80 שזה אחלה, אתה נשמע לי כמו אדם די אינטילגנט-בטח לגילו ויש לך פאקינג תואר במדעי המחשב בגיל 20!

ואם עדיין כ-ל כ-ך מפריע לך עניין השיער, יש היום לא מעט פתרונות לכך - הדמיית שיער, השתלות וגם יש דבר כזה שנראה כמו פילפל שחור ששופכים על הראש והוא ממלא לך את השיער עד שאתה חופף אותו-יש לי חבר שמשתמש בו.

בגדול, אני חושב שעיקר הבעיה היא שאתה חכם מידי לבנות בגילך שכל מה שמעניין אותן בגיל הזה זה חתיכים, החופשה של אחרי הצבא ולטרוף את החיים. ניסת להתחיל עם נשים בגיל יותר מתקדם? למשל, 25 פלוס וכאלה שמעריכות אדם אינטליגנטי יותר? אני חושב ששם תהיה לך הצלחה הרבה יותר גדולה מאשר עם נשים שרק עכשיו יצאו ממעגל הטיפש עשרה.

כן, אפילו יצאתי פעם עם סטודנטית מהאוניברסיטה, אבל זה לא זה. אני צריך מישהי בת 18-20.

כל הפתרונות לשיער לא עוזרים לי -

הדמייה תדמה שיער קצוץ,

והשתלה לא רלוונטית כי זה לא שנושר לי שיער איפה שיש זה פשוט דפקט שנולדתי איתו שאין זקיקים במקום.

להבנתי אין פתרון למצב שלי. אם ידוע לך על כזה אני אשמח לשמוע!

תחזור בתשובה. ימצאו לך שידוך. הנה, קיבלת עזרה מהבונה.

למה ללגלג?

אתה צריך להיכנס לראש של אישה.

אתה אישית לא מעניין אותה, מעניין אותה מה תתן לילדים שלה.

נראה טוב - יופי, תעביר גנים טובים הלאה, הילדים יצאו יפים ובריאים (יפה=בריא, לא סתם יש סטנדרט יופי מסויים).

יש לך עבודה טובה/מקצוע מכניס/סתם נולדת לכסף - אתה הולך להיות מפרנס טוב לה ולילדים.

בית - חשוב שיהיה מטבח לבשל לילדים, מקום למיטת תינוק, אמבטיה, נדנדה, עמדת החתלה ושאר השיט של תינוקות.

אוטו - קודם כל עדיף מלהיסחב עם עגלת תינוק באוטובוסים, אבל גם חשוב שיהיה מקום לסלקל/כיסא תינוק, ושיהיה נוח להעמיס עגלה. נפח מנוע ואיבזור לא מעניינים.

עכשיו זה חשוב גם לגברים - אחרת למה השירשור הזה קיים, אם לא בניסיון למצוא את האחת, כדי להשריץ איתה, להמשיך את השושלת הלאה.

במידה וגבר לא עומד בציפיות - ממשיכים הלאה. זה בדיוק למה לי, לך ולאושריקו אין סיכוי, ואולי טוב ככה לעולם, כדי שלא נפזר את הגנים הלוזריים בעולם. אז תזוז הצידה, ותן למוצלחים ממך להתרבות. האחרים פה ימשיכו לספר לך סיפורי פוצי מוצי, אבל זאת האמת המרה בפנים.

תתחיל בתהליך השמדה עצמית, במודע או לא במודע, כי זה מה שקורה לגבר שלא מוצא אישה לעשות איתה ילדים, הוא מתחיל בהשמדה עצמית (כמו התמכרות לאלכוהול/סמים/סתם התנהגות אובדנית), כדי לא להמשיך ולבזבז משאבים על כדור הארץ.

אני אישית, מצד אחד לא אטרקטיבי לנשים, מצד שני לא מוכן להתעסק עם שגעונות של נשים וקקי של תינוקות (בצורה אירונית, ככה נפגש הרצוי והמצוי), אז זאת כנראה הדרך שלי.

אפשר לנעול את השירשור, ועדיף גם למחוק.

ודים אאוט.

איך הגענו לילדים עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...