Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגע אני רוצה אותה ואז יהיה לי כיוון בחיים.

:cry:

כיוון לחיים לא בה מהבחורה - כיוון לחיים בה ממך, הבחורה לא מצילה אותך מעצמך.

(יש מצבים בודדים שבחורה לוקחת בחור מבולבל כפרויקט.. בד"כ זה נגמר לא-טוב)

נראה כי הבחורות שאתה מכיר, די חלשות חברתית ואתה הוא הצריך לתמוך.

אתה צריך לשדר כי אתה יודע מה אתה רוצה, ויש לך תוכניות לחיים להתקדם.

ואתה בעצם משדר לבחורה.. כי אתה מאפשר לה להיכנס לחיים שלך.. הדי מעניינים.

לכן היא כנראה מיוחדת.. :grin:ואתה הוא המאפשר לה להיות איתך. (לא תלות שלך בה)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליין, אל תדאג, במקרה של הבחורה הנוכחית אני בהחלט שידרתי דברים וגם ציינתי כל הזמן מה אני רוצה להיות בחיים (במקרה שלי מכונאי\טכנאי מחשבים), מה גם שלאורך כל התקופה שיצאתי איתה עבדתי ולא הצטיירתי כבטלן.

שמע, בלי להוריד מעצמי עוד כמו שהורדתי כבר , אני לא רואה שום סיבה למה לא יצא מזה זוגיות. רק מעיד כמה אני אפס שכאילו מגישים לך בחורה מדהימה על מגש של כסף וגם את זה אתה מבריח איכשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברחת אותה בסוף, אושריקו?

נמרוד, יש את הבחור הטורקי הזה שעושה השתלות שיער במחירים טובים. תחפש אותו בפייסבוק, לדעתי יש לו פתרון גם למקרה של התקרחות רק במפרצים.

בכל מקרה, אתמול יצאתי לדייט מוזר. דווקא הדייט היה בסדר, השיחה זרמה, היא הייתה די לטעמי, אפילו חובבת ספורט כמו שאני אוהב ואפילו נישקה אותי לפני שהיא יצאה מהאוטו בדרך לביתה, אבל הייתה רק בעיה אחת-היא הייתה ענקית בשבילי. נראה לי קרוב ל1.80(כשאני 1.67). הקטע הוא שלא שאלתי אותה את זה לפני כי היא לא הייתה נראת לי גבוהה מידי בתמונות. מה שהכי מוזר שלה זה בכלל לא הפריע, אבל לי זה כן ואחרי שאמרתי לה היום שזה לא מתאים בגלל זה היא התעצבה עלי, חסמה אותי בכל מקום אפשרי וקראה לי שיטחי וילדותי :) באמת יצאתי עד כדי כך שיטחי?

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר.. כתבתה יפה עד המשפט האחרון.

גם אם זה לא יסתדר.. אז מה.

אתה שווה בפני עצמך, לא כי בחורה זו או אחרת רוצה אותך.

עד שלא תאמין בעצמך, כל רוח תעיף אותך..

ובהצלחה לבחורה :wink:, כי אם לא - היא הפסידה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני, אי אפשר שלא להרגיש אפס כשכל הסביבה שלך חייה טוב יותר מבחינה חברתית ומבחינה כספית וכמובן עם זוגיות.

בטח שאפשר. יש שני סוגים של אנשים. סוג אחד ירגיש כמו אפס וישאר אפס. סוג שני יתפוס את עצמו בידיים ויוציא את עצמו מהבוץ. תחליט איפה אתה.

נכון, ושכחתי להגיד שאני מסתכל במראה אני נגעל מעצמי.

למה בחור בן 25 צריך להיראות כמו ילד בן 18 ?

אכבר גבר שבעולם, מכוניות , לבוש , תספורת , מצחיק בטירוף (באמת, את זה יעידו כולם ).

ענית לעצמך. אל תתלבש כמו בן 18, אל תסתפר כמו ערס, תעיף את הגורמטים והפוזות ופתאום תיראה לגילך.

למה בחור בן 20 צריך להראות כמו בחור בן 30?

כדי לתפוס בחורות בוגרות יותר, למשל. וחוצמזה, שיער זה לא הדבר היחיד שמראה את הגיל. ממש ממש לא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענית לעצמך. אל תתלבש כמו בן 18, אל תסתפר כמו ערס, תעיף את הגורמטים והפוזות ופתאום תיראה לגילך.

אולי אושריקו בקטע הז כמו אביב גפן, וזה יעבור לו עם הגיל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הייתה רק בעיה אחת-היא הייתה ענקית בשבילי. נראה לי קרוב ל1.80(כשאני 1.67). הקטע הוא שלא שאלתי אותה את זה לפני כי היא לא הייתה נראת לי גבוהה מידי בתמונות. מה שהכי מוזר שלה זה בכלל לא הפריע, אבל לי זה כן ואחרי שאמרתי לה היום שזה לא מתאים בגלל זה היא התעצבה עלי, חסמה אותי בכל מקום אפשרי וקראה לי שיטחי וילדותי :) באמת יצאתי עד כדי כך שיטחי?

על זה נאמר "לא חשוב הגודל".

פספסת. אולי תוכל לתקן, למרות שרושם ראשון (ומדובר ברושם ראשון,גם אם עברו כמה שעות) קשה מאד לתיקון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אי אפשר.

אחרת כל החברים הערסים שהוא כ"כ נהנה להסתובב איתם בקורולה בלילות חדרה ולבכות כמה רעות וקשות בנות ישראל יתנערו ממנו ולא יהיה לו עם מי להתבכיין חוץ מבפורום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שאפשר. יש שני סוגים של אנשים. סוג אחד ירגיש כמו אפס וישאר אפס. סוג שני יתפוס את עצמו בידיים ויוציא את עצמו מהבוץ. תחליט איפה אתה.

כדי לתפוס בחורות בוגרות יותר, למשל. וחוצמזה, שיער זה לא הדבר היחיד שמראה את הגיל. ממש ממש לא.

אני רוצה מישהי בת 20 גג.

לנושא, ראיתי עכשיו מישהי רצה לתחנת אוטובוס והיא הייתה עם אוזניות, הסבתי את תשומת ליבה ושאלתי אותה "איזה קו ראית שככה רצת בכל הרחוב?" היא ממש צחקה וענתה לי ודיברנו איזה 2 דקות.

עלינו לאוטובוס ולא דיברתי איתה אבל היא נשארה לידי עם אוזניה אחת לאיזה 5 דקות עד שהבינה שאין לי מה לומר והחזירה את השניה.

לדעתכם היא רצתה שאני אדבר איתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה מישהי בת 20 גג.

לנושא, ראיתי עכשיו מישהי רצה לתחנת אוטובוס והיא הייתה עם אוזניות, הסבתי את תשומת ליבה ושאלתי אותה "איזה קו ראית שככה רצת בכל הרחוב?" היא ממש צחקה וענתה לי ודיברנו איזה 2 דקות.

עלינו לאוטובוס ולא דיברתי איתה אבל היא נשארה לידי עם אוזניה אחת לאיזה 5 דקות עד שהבינה שאין לי מה לומר והחזירה את השניה.

אתה יודע, עכשיו אתה תאכל את עצמך הרבה זמן אם פיספסת הזדמנות איתה. היית מבקש מס' טלפון ממנה, כן כן לא לא.

לעולם אל תפחד מהלא. איש חכם פעם אמר שצריך לעבור את הלא בשביל להגיע לכן.

האוזניה נשמעה לי כמו סימן די חיובי שהייתה כימיה טובה בינכם והיה פוטנציאל גדול לכן מצידה. חבל. אבל תלמד להבא.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה מישהי בת 20 גג.

רק היה חסר שהיא תגיד לך שהיא חרמנית אש. נו באמת, נמרוד... כשיש כימיה, חיבור וזרימה בדיבור, אתה חייב לנסות להמשיך , דווקא בגלל שלא נתקלת במישהי שחושבת שהיא מלכת אנגליה כמו רוב הישראליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...